Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 152
dmitrydvk, дядя, язвить про європейські цінності ви маєте в рашці, там дійсно це було б по фану.
Показати
juice, брысь, племянничек, еще ты мне не указывал, где мне язвить
Santos, )) Цікаво, неодноразово озвучені 7 млн на рік - це до чи після британських податків? Бо це, як кажуть в Одесі - дві великі різниці.
Показати
Увы, не знаю. Везде приводится только его годовая зарплата в Вест Хеме. В тонкости островных налогов не посвящён. Но уверен, что Андрюха там не сильно обижен в этом плане.
За цілий груповий турнір Динамо забило лише 1 м'яч. Ось де проблема.
Показати
juice, це одна з проблем. Друга - пропустила 11.
Нє, ну до Жори питань нема. Плеймейкер туру. Так будувать всі атаки через голкіпера - це нове слово в тактиці. І виглядає, що для нинішньої команди - це потолок можливостей в грі з такими суперниками.
Показати
juice, Жора хоч побачив як треба бити по воротах, добре що хоч кепки не було, а то б знесло.
Возможно Беседина... Но это не точно!
Показати
juice, ))
Sashok, я так зрозумів, Адронов мав на увазі не Януковича, а Порошенка. Тому що Суркіс постраждав від націоналізації Приватбанку і недавно програв Лондонський суд, де потенційно міг би відсудити у держави Україна 350 млн доларів. Але тут Олексій маніпулює, Суркіс втратив бабло через його великі вклади в Приваті Коломойського, а не через те, що "Динамо" хтось там намагався цілеспрямовано збанкрутувать.
Показати
juice, Отсудить у Держави ? А ты в курсе что налоги платит народ за которые пополняется бюджет держави ? Тоесть Суркис хотел отсудить 350 млн. у нас. Наворовали денег и ещё хотят не жирно ли будет ?
Vyacheslav, та Караваєв не наївся. То було банальне розгільдяйство і недогравання до кінця епізодів, типу ай, і так зійде. Що для захисника недопустимо. Особливо в першому голі - імітація боротьби на відчепись. До речі в першому матчі з казахами гол нам забили теж з під Караваєва забили і там він теж поборовся для галочки. Насправді Саша ніколи не був толковим захисником і краще себе проявляв як в вінгер в атаці, ще в Зорі. Але з нього почали ліпити крайнього захисника.
Показати
juice, когда человек устает он совершает ошибки! Караваев устал и начал не успевать за своим игроком, а также из-за усталости начал принимать не правильные решения! Все вот эти разговоры об усталости и тому подобное это все от усталости!
Караваєв просто жахливо. Двічі одна і та сама помилка, двічі гол. І в атаці нуль.
Показати
Полнейший провал у Кары. И против кого?

Чесный игрок должен после такого отказываться от вызовов... Но это не про наших...
Pruzhyna, не згоден. Доля вини Бущана таки є, бо не виручив і таке відчуття, що проспав разом з усіма. Але вибачте, там весь захист футбол дивився. Дали спокійно розпасувать, отримать м"яч в 10 метрах від воріт і спокійно пробить без жодної протидії.
Показати
juice, там больше даже Шапаренко. Сирота держал своего игрока, отпустил бы ту зону_ оттуда бы забили, был бы виноват 100%. А это чисто вратарская зона
Hector, звідки ви знаєте про "Поставил перед фактом в последний момент"? Кругом одні інсайди і інсайдер, капець.
Показати
juice, Вчера узнал из сообщения в социальных сетях от самого Шевченко, а кроме меня так же вчера об этом узнала вся страна, вместе с руководством федерации, футболистами сборной, пресс-атташе сборной и главой комитета сборных. Именно это и называется поставил перед фактом. Причем здесь ваши инсайды и инсайдеры я понятия не имею, излагаю исключительно факты.
No results found.