Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 12
Hector, це не висер, а констатація факту. Перестаньте всюди бачить зраду. Виглядаєте наче рашка, яка в будь якій незрозумілій ситуації звинувачує Штати.
Показати
Cossack 1927, Однобокий какой-то факт, вам не кажется?
Діалло виглядає дуже круто. Хотілося б його як мінімум взимку побачити на зборах з основою.
Показати
Cossack 1927, В дриблинге хорош, но ударам не хватало силы.
Умник, Кучук ніколи не тренував Чорноморець
Показати
Cossack 1927, думаю он имел в виду Арсенал ну или Сталь, там тоже несколько легионеров было которые не плохо играли
Дмитрий, у Лукаку теж є зайва вага?
Показати
Cossack 1927, і Мбокані щось не худенький ніяк... Але всім їм далеко до Віті Каплуна. З яким пузом він грав! (правда, вже не в Динамо). Суперникам непросто було оббігти його пузо.
Мені здається після таких інтерв'ю потрібно відбирати тренерську ліцензію.
Показати
Cossack 1927, "Да кто ж его посадит? Он же памятник!"
Для мене 16 команд було оптимальним варіантом. Всі майже всі матчі круті були. При 24 командах вже достатньо зайвих команд і не цікавих матчів. Якщо буде 32 команди, можна буде взагалі тільки з плей-офф починати дивитися.
Показати
плюсую! 100 % погоджуюсь!
Дід Панас, А чим нам буде краще, якщо рознесуть УЄФА? Зараз в УЄФА таким клубам як Динамо реально заробить свій річний бюджет. Суперлізі і Пересу буде до лампочки розвиток або існування футболу в Україні.
Показати
Cossack 1927, по крайней мере прогибаться под россию не будут. Да и у УЕФА судя по всему нет дела до развития футбола в Украине, то в Крыму играть разрешили под своей эгидой, то техпоражение нам прописали, то форму запрещают. Подачки в десяток миллионов это конечно хорошо, но они не спасают, из-за УЕФА разрыв между топ-клубами и остальными только растет. Если я помню времена как простые команды типа Црвены звезды или Стяуа могли взять трофей, то теперь даже выход из группы представителя не топ-лиг это сенсация. Ну так пусть и играют со своими деньгами и запросами в своей Суперлиге. А остальным вернется нормальный футбол, а не конкуренция кошельков, чья нефть победит, эмиратская или чукотская, а остальным по 10 миллионов, а это меньше чем контракт одного игрока в тех клубах.
Vitaliymkua, перед тим як таку фігню писати, краще б і кількість переглядів матчів перевірили б, це ж не тяжко. За останні 5 матчів середня кількість переглядів 100,8 тис. Так що він правий, а Петросяном оказались ви.
Показати
Cossack 1927, А де можна перевірити останні 5 матчів середню кількість переглядів? Просто цікаво, як можна перевірити середню кількість переглядів трансляцій останніх п'яти матчів?) Ну добре, як особисто ви перевірили все це, та вийшли на цифру 100 800?
Il Divin Codino, В Маріуполі замінювали газон і це, чомусь, у них зайняло дуже багато часу. Тому вони домовилися щоб всі матчі першого кола грати на виїзді, а матчі другого кола - вдома.
Показати
Cossack 1927, дякую за відповідь, це я розумію...
Мав на увазі, що матч формально домашній, тож права на трнасляцію мали належати Динамо, але трансляції на клубному каналі в YouTube нема. Це дивно
Дід Панас, Ігрові кондиції теж дуже важливий компонент в футболі, не будуть же основні гравці до фіналу 3 тижні сидіть без матчів. Думаю ближче до фіналу будуть дозовано підпускать резерв/молодь, але й щоб основа не втратила тонус.
Показати
Cossack 1927, посмотрим, но хотелось увидеть Ваната, Волошина и прочих на фоне интересного соперника, а не школьников которым можна рабоной забивать. Ну или хоть Клейтона, Костевича и Супрягу с Дуэлундом, если страшно молодежь. Мне лично обидно что все те же на поле
No results found.