Комментарии пользователя:
Показать комментарии
19 мая 2025 09:04
Сподіваюсь дизайнери ще трохи попрацюють над впровадженням третьої зірки в логотип, представлений варіант виглядає сируватим. Кидаю сюди свій варіант:
29 декабря 2024 09:27
В цьому матеріалі згадую гравців, які не змогли повністю реалізувати свій таланти в складі «Динамо» Київ, і пік ігрової кар’єри яких був вже після відходу з команди. Рейтинг заснований на різниці вартості гравця (згідно даних порталу Tranfermarket) в момент коли вони йшли з команди і їх пікової вартості після того...
12 декабря 2024 14:04
Наближається чергове міжсезоння та відкриття трансферного вікна. Вболівальники «Динамо» Київ вкотре сподіваються на якісне підсилення складу. З цього приводу хотілося б згадати трансфери на вхід за останній 5 років та оцінити їх по 10ти-бальній шкалі...

Взагалі Кернозенко крутий тренер, не розумію чому його досі до нас не переманили.
а тепер ще й безсмертного якогось вязли в ТШ (вибачаюсь за якогось, але я дійсно хз - хто це)
суцільні "генії" у ТШ
але нехай, може я помиляюсь
Микитишин, Кузик, Романчук, Твердохліб, Конате і Прінц який перейшов в Плзеньську Вікторію, гравець збірної Гани.