Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 271
Опа, може ще й його переманити вийде?)
Показать
Cossack 1927, це давно вже не наш як спортивний так тим більше і фінансовий рівень. "Динамівські Сердця" зараз можуть розраховувати на 300+ тисяч зарплати начолі клубу, в ПАОКу йому по неофіційними данними платили близько 1.7 млн, а в Аль-Садді, який в черговий раз буде ставити завдання виграти лігу Чемпіонів, за весь термін котракту буде близько 7 млн. Тож про тренерів такого рівня ми можемо лише фантазувати...
HondaDio, Московія - ворог, шахта - суперник. Це величезна різниця. Не перегибайте
Показать
Погано, що забули, як ці "суперники" поводилися у Львові
AndY, Волошин, Анхель чим не заміна?
Показать
Cossack 1927, Торрес постійно в якихось турботах і проблемах. Волошин правоногих. Ярмоленко невідомо чи реально потягне все сезон без травм. Лівоногий вінгер потрібен обов'язково.
Умник, Волинця дотягнув, тому є вірогідність що і цього дотягне

Взагалі Кернозенко крутий тренер, не розумію чому його досі до нас не переманили.
Показать
Cossack 1927, бо у нас вже якийсь тренер воротарів з полюсся)
а тепер ще й безсмертного якогось вязли в ТШ (вибачаюсь за якогось, але я дійсно хз - хто це)
суцільні "генії" у ТШ
але нехай, може я помиляюсь
Назаренко (6+4) в складі, Волошин (8+14) в резерві - це сильно
Показать
при чому назаренко вже банку гріє в полЮссі
AndY, Ітодо не краще Герреро
Показать
Cossack 1927, статистика говорить інше
Шаран може хоч після одного матчу не жалітися на суддів?
Показать
Cossack 1927, як би там не було, але другий гол полюсся забили з офсайду
Це п...триндець. Люди без менталітету переможця не повинні навіть знаходитись в команді
Показать
Коробову і Захарченко явно ще рано грати за основу. Та й Редушку теж. Немає в них такої спортивної агресії як в Моті.
Комментарии по теме:
Kote, думаю він нам вже не покарману
Показать
Cossack 1927, нажаль так, селекціонери французького клубу помітили його раніше ніж київські селекціонери з 900 гравцями в чорновику.
Игорь, не перебільшуйте. Скільки через них за останні роки пройшло легіонерів? 20-25? І який відсоток з цих трансферів які можна назвати вдалим?
Показать
Вони витрачають менше грошей ніж заробляють на трансферах.
Микитишин, Кузик, Романчук, Твердохліб, Конате і Прінц який перейшов в Плзеньську Вікторію, гравець збірної Гани.
Автор: Cossack 1927
19 мая 2025 09:04
Нове лого
Сподіваюсь дизайнери ще трохи попрацюють над впровадженням третьої зірки в логотип, представлений варіант виглядає сируватим. Кидаю сюди свій варіант:
Автор: Cossack 1927
29 декабря 2024 09:27
(Не)розкриті таланти
В цьому матеріалі згадую гравців, які не змогли повністю реалізувати свій таланти в складі «Динамо» Київ, і пік ігрової кар’єри яких був вже після відходу з команди. Рейтинг заснований на різниці вартості гравця (згідно даних порталу Tranfermarket) в момент коли вони йшли з команди і їх пікової вартості після того...
Автор: Cossack 1927
12 декабря 2024 14:04
Селекція і Динамо
Наближається чергове міжсезоння та відкриття трансферного вікна. Вболівальники «Динамо» Київ вкотре сподіваються на якісне підсилення складу. З цього приводу хотілося б згадати трансфери на вхід за останній 5 років та оцінити їх по 10ти-бальній шкалі...