Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів
58
Коментарі по темі:
Олександр ШОВКОВСЬКИЙ: "Цей період у виконанні Пономаренка міг бути емоційним сплеском. Подивимося наступний сезон"
ОманиД, не можна так про легенду нашого клубу!
Показати
Yuval, Каюсь
Коментарі по темі:
"Полтава" – "Динамо" 0:2. Ярмоленко забиває з пенальті та зрівнюється з Ребровим за кількістю м'ячів в УПЛ - 123
На таку гру без сліз дивитися неможливо. З Костюком це повна безнадія, команда тільки деградує
Показати
в Вашем сообщении можно только менять фамилию тренера, остальной текст норм, годами можно не редактировать
Коментарі по темі:
"Буковина" – "Динамо" 0:3. Кубок України. І знову Пономаренко! І знову Волошин! А кияни – у фіналі Кубка України!
Зять сьогодні переплюнув сам себе
Показати
Yuval, і добре, може нарешті прозріють і не будуть його в основу пхати
Коментарі по темі:
"Металіст 1925" – "Динамо" 1:0. Друга поразка поспіль. Харків'яни зрівнялися з киянами за втраченими очками
Наекспериментували з тренером? Знову витратили час...
Показати
Yuval, так...чекаємо новий антирекорд клубу в ЧУ
Коментарі по темі:
"Динамо" – "Карпати" 0:1. Неадекватні рішення судді залишають киян без очок і без ударного форварда
Таке враження, що Редушко позашлюбний син Костюка... Граємо з мінус одним гравцем постійно
Показати
Yuval, мабуть так і є...зятя сюди теж можна приписати
Коментарі по темі:
Журналіст: "Динамо" Костюка створює на 25% гольових моментів більше за один матч, аніж створювало "Динамо" Шовковського"
Порівняння не корректні. Поки у Костюка, окрім Полісся, всі суперники були з нижньої частини турнірної таблиці
Показати
Yuval, цим недожурналюгам аби Шовковського обісрати..вони вже пів року сидять і шукають, де б оце СаШо підісрати
Коментарі по темі:
Британська преса: "Челсі" та "Манчестер Юнайтед" зацікавлені у літньому трансфері Михавка
Думаю йому ще ну дуже далеко до АПЛ
Показати
Yuval, полностью согласен !!! Пусть пока в ДИНАМО попарится - заодно и цена подскочит !
Коментарі по темі:
Орендований у "Динамо" Анхель Торрес оформив дубль за "Еюпспор"
Зато в нас є Кабаєв :))
Показати
Yuval, Молодий,перспективний 30-річний гравець
Коментарі по темі:
Джерело: "Динамо" на зборах розраховуватиме не на всіх форвардів. Відомі плани щодо Бленуце, буде шанс для українського нападника
Чому би не дати людині пройти збори з командою, пограти товарняки і після цього приймати рішення?! Згадайте, наприклад, як починав у нас Віда...
Показати
Yuval, я б не дуже довіряв такій інформації
Коментарі по темі:
ЗМІ: Рубчинський може залишити "Динамо" вже у зимове трансферне вікно
Капець. На мій погляд, по міркам УПЛ дуже сильний гравець. Не розумію, як можна його профукати. При нормальному тренерові він буде збірником
Показати
Yuval, в чому він сильний? В якому компоненті гри?
- «
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- »
No results found.
