Загальні положення

1. Форумом вважається сукупність всіх коментарів до новин, блогів, трансляцій і фото на сайті.

2. Форум створений для спілкування та полеміки з футбольних питань. Повага до співрозмовника – обов'язкова умова спілкування. Обговорення не футбольних питань не є метою даного форуму і є тут оффтопіком (навмисним відходом від теми).

3. Спілкування на форумі регламентуються даними правилами, а також додатковими рішеннями адміністрації сайту.

4. Сайт і форум як його складова частина створені, підтримуються і фінансуються приватними особами, тобто, по суті, є приватним клубом з усіма наслідками, що випливають звідси. Апеляції до того, що це сайт уболівальників, і тому вболівальники можуть робити тут все, що хочуть, в розрахунок не приймаються.

5. Правила не можуть регламентувати всі приватні випадки спілкування на форумі, тому окремі ситуації вирішуються адміністрацією в індивідуальному порядку. Крім того, правила можуть змінюватися і доповнюватися, про що користувачі інформуються додатково.

6. З будь-яких правил бувають винятки, але визначення цих винятків - прерогатива виключно адміністрації сайту.

7. Також прерогатива адміністрації визначати, які матеріали можуть бути поміщені на сайт, а які ні. Претензія користувачів на цей рахунок не приймаються.

8. Своєю реєстрацією на форумі Користувач підтверджує, що він ознайомлений з правилами форуму і зобов'язується їх виконувати. Посилання на незнання правил в розрахунок не приймаються.

Правила розміщення коментарів на форумі

1. На форумі заборонені образи, мат, в тому числі кріптованний (скорочений або перефразований), прояви шовінізму і дискримінації, розпалювання міжнаціональної ворожнечі, розміщення матеріалів наклепницького характеру, пропаганда жорстокості і насильства, а також з'ясування відносин в грубій формі, перекручування імен (прізвищ, ніків) в образливому контексті і перехід на особистості. Покарання за порушення цього правила - заборона розміщення коментарів на форум (тимчасово або постійно). Також ознайомтеся із заявою головного редактора з приводу політики модерації в "особливий період".

2. Такі явища як флейм( лайка), флуд (розмови ні про що, особисте листування) і тролінг (розміщення провокаційних повідомлень, цькування учасників форуму, а також провокування конфліктів) переслідуються адміністрацією. Рекомендовано в коментарях дотримуватися заданої в новини (блозі) теми і не займатися оффтопіком. Адміністрація залишає за собою право видаляти повідомлення, що не відносяться до теми, а в разі регулярного порушення цього правила - і аккаунт автора повідомлень. Адміністрацією може бути відмовлено в реєстрації нового аккаунта в разі, якщо реєстраційні дані містять мат і образи. Також адмінстрація залишає за собою право видаляти акаунти, зареєстровані з анонімних ай пі адрес.

3. Адміністрація не регламентує мову написання повідомлень на форумі, проте наполягає на дотриманні загальноприйнятих норм мови. У повідомленнях повинні використовуватися пробіли, знаки пунктуації і т.д. Адміністрація залишає за собою право видаляти повідомлення, що не відповідають цим нормам, і накладати санкції на їх авторів. Написання повідомлень транслітом заборонено. Також заборонено вказувати користувачам, якою мовою їм писати повідомлення.

4. У разі порушень правил форуму, а також хамства, проявів явної неповаги і переходу на особистості в дискусії Адміністрація сайту може позбавити поміченого в цьому права залишати коментарі і відкривати блоги (забанити). Ця заборона (бан) може бути накладена після попередження або відразу - в залежності від тяжкості порушення. Якщо користувач грубо порушує правила вже в перших своїх повідомленнях, його аккаунт видаляється негайно і без всяких попереджень і повідомлень.

5. Розміщення в коментарях зображень, які не мають відношення до теми, кваліфікуються як флуд і такі повідомлення видаляються.

6. Забороняється приміщення одного і того ж повідомлення в кілька тем. В цьому випадку дублюючі повідомлення видаляються, їх автору виноситься попередження. Якщо ви вважаєте своє повідомлення особливо цінним для інших користувачів, помістіть його в свій блог. Але врахуйте, що у адміністрації може бути своя думка з цього приводу :)

7. Використання тільки ВЕЛИКИХ ЛІТЕР в повідомленні заборонено, так згідно інтернет-етики кваліфікується як крик. У таких випадках автору виноситься попередження і в разі повторення такі повідомлення видаляються.

8. Адміністрація не вітає повідомлення, що не містять сенсу, як то: велика кількість смайликів, +1, +100, +1000 і т.д. і залишає за собою право такі повідомлення видаляти, а на їх автора накладати санкції.

9. На форумі забороняється будь-яка реклама, в тому числі інших інтернет-ресурсів, за винятком випадків, узгоджених з адміністрацією. Спам (множинні повідомлення рекламного характеру) карається негайним і безстроковим баном. Давати копіпасти або посилання на окремі матеріали тематичних веб-сайтів не заборонено, якщо це відповідає темі обговорення і не дублює матеріали, наявні на сайті. Адміністрація залишає за собою право видаляти повідомлення з копіпастами або посиланнями, або самі посилання, якщо вони не відповідають даним правилам або не відповідають певним етичним нормам. Також адміністрація може вводити заборону на приміщення копіпастів і / або посилань з певних ресурсів, якщо їх інформаційна політика і етичні норми йдуть врозріз з інформаційною політикою і етичними нормами, прийнятими на сайті. Про перелік цих ресурсів адміністрація інформує користувачів додатково.

10. Повідомлення видаленого користувача не можуть бути видалені на його прохання.

Модерація форуму

1. За дотриманням правил на форумі стежать модератор. Надалі склад модераторів може змінюватися, що обов'язково буде проанонсовано на сайті. Модерація форуму від імені будь-яких інших осіб заборонена і є грубим порушенням правил. Під цим розуміється в тому числі винесення попереджень учасникам форуму.

2. Реєстрація на сайті під ім'ям модератора (або будь-яка фальсифікація імені модератора) і розміщення від його імені будь-яких повідомлень регламентуючого характеру вважається грубим порушенням правил і карається негайним і безстроковим баном.

3. Дії модераторів на форумі обговорювати забороняється за винятком випадку, коли адміністрація сама пропонує користувачам обговорити окремі аспекти роботи сайту або форуму. Також забороняється вступати з модераторами в листування на сайті з приводу прийнятих ними рішень. Порушення цього правила веде до тимчасової або постійної забороні поміщати коментарі. Претензії щодо модерації приймаються за адресою [email protected], однак можуть бути проігноровані, якщо адміністрація вважатиме їх необґрунтованими. Для скарг на дії інших користувачів біля кожного коментаря доступна кнопка"поскаржитися". Зловживання цією опцією також може вести до санкцій.

4. Якщо користувачеві тимчасово заборонено приміщення коментарів на форум, він не має права реєструватися знову і писати на форумі під іншим ім'ям. У разі виявлення таких користувачів слід негайний і безстроковий бан, а також видалення знову відкритого і всіх афілійованих акаунтів. Також заборонено розміщення на форум повідомлень від забанених користувачів, обговорення їх самих або їх повідомлення. Передача свого аккаунта забаненому також веде до постійної заборони на розміщення коментарів.

5. Адміністрація не бере до уваги посилання користувачів, на яких були накладені санкції, на повідомлення інших користувачів, за які нібито теж повинні бути застосовані санкції – кожен відповідає сам за себе.

6. Безстроковий бан зворотної сили не має.

7. На форумі прийнято звернення на "ти". Будь-які апеляції на цей рахунок і вимога називати себе якось по-іншому ведуть до санкцій.

Правила ведення блогів

1. Блоги існують для реалізації творчих здібностей читачів у футбольній області, тому копіпасти і односкладові репліки, а також оффтопік в них не вітаються. Адміністрація залишає за собою право видаляти подібні повідомлення, а в разі повторного порушення накладати санкції на їх автора. Якщо в повідомленні міститься копіпаст новини, не представленої на сайті, яку адміністрація вважатиме цікавою, вона поміщається на сайт, після чого повідомлення також видаляється. Копіпаст має право на життя тільки якщо повідомлення містить коментар ведучого блогу.

2. Модерацію в коментарях до блогів здійснює тільки адміністрація, але не власник блогу.

3. Використовуючи в своєму повідомленні в блозі теги, намагайтеся не плодити сутності і користуйтеся тільки вже наявними тегами. Це полегшить вашим читачам пошук повідомлення по заданій темі, а адміністрації - модерацію тегів. Зловживання нетематичними тегами веде до санкцій по відношенню до автора блогу.

4. Форматуйте повідомлення в блозі так, щоб вони були зручні для читання. Обов'язково розбивайте текст на абзаци, використовуйте пробіли і розділові знаки, починайте речення з великої літери. Неправильне форматування тексту може спричинити за собою видалення повідомлення в блозі, у разі повторних порушень - санкції до автора блогу. При написанні повідомлень використовуйте шрифти, прийняті на сайті. Не зловживайте використанням текстових редакторів зі складним форматуванням, так як при перенесенні ваших текстів вони можуть виявитися нечитабельними або робити недоступними тексти інших блогерів.

5. Дотримуйтесь авторського права: обов'язково вказуйте посилання на авторів матеріалів, які були повністю або частково використані у вашому повідомленні. Порушення цього правила веде за собою винесення попередження, при повторі - тимчасова або постійна заборона на приміщення повідомлень.

І ЩЕ РАЗ НАГАДУЄМО - НЕЗНАННЯ ПРАВИЛ НЕ ЗВІЛЬНЯЄ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, І ПОСИЛАННЯ НА ЦЕ ДО УВАГИ НЕ БЕРУТЬСЯ