Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев
58
Комментарии по теме:
Александр ШОВКОВСКИЙ: "Этот период в исполнении Пономаренко мог быть эмоциональным всплеском. Посмотрим следующий сезон"
ОманиД, не можна так про легенду нашого клубу!
Показать
Yuval, Каюсь
Комментарии по теме:
"Полтава" - "Динамо" 0:2. Ярмоленко забивает с пенальти и сравнивается с Ребровым по количеству мячей в УПЛ - 123
На таку гру без сліз дивитися неможливо. З Костюком це повна безнадія, команда тільки деградує
Показать
в Вашем сообщении можно только менять фамилию тренера, остальной текст норм, годами можно не редактировать
Комментарии по теме:
"Буковина" – "Динамо" 0:3. Кубок Украины. И снова Пономаренко! И снова Волошин! А киевляне - в финале Кубка Украины!
Зять сьогодні переплюнув сам себе
Показать
Yuval, і добре, може нарешті прозріють і не будуть його в основу пхати
Комментарии по теме:
"Металлист 1925" – "Динамо" 1:0. Второе поражение подряд. Харьковчане сравнялись с киевлянами по потерянным очкам
Наекспериментували з тренером? Знову витратили час...
Показать
Yuval, так...чекаємо новий антирекорд клубу в ЧУ
Комментарии по теме:
"Динамо" – "Карпаты" 0:1. Неадекватные решения судьи оставляют киевлян без очков и без ударного форварда
Таке враження, що Редушко позашлюбний син Костюка... Граємо з мінус одним гравцем постійно
Показать
Yuval, мабуть так і є...зятя сюди теж можна приписати
Комментарии по теме:
Журналист: "Динамо" Костюка создает на 25% голевых моментов больше за один матч, чем создавало "Динамо" Шовковского"
Порівняння не корректні. Поки у Костюка, окрім Полісся, всі суперники були з нижньої частини турнірної таблиці
Показать
Yuval, цим недожурналюгам аби Шовковського обісрати..вони вже пів року сидять і шукають, де б оце СаШо підісрати
Комментарии по теме:
Британская пресса: "Челси" и "Манчестер Юнайтед" заинтересованы в летнем трансфере Михавко
Думаю йому ще ну дуже далеко до АПЛ
Показать
Yuval, полностью согласен !!! Пусть пока в ДИНАМО попарится - заодно и цена подскочит !
Комментарии по теме:
Арендованный у "Динамо" Анхель Торрес оформил дубль за "Эюпспор"
Зато в нас є Кабаєв :))
Показать
Yuval, Молодий,перспективний 30-річний гравець
Комментарии по теме:
Источник: "Динамо" на сборах будет рассчитывать не на всех форвардов. Известны планы по Бленуце, будет шанс для украинского нападающего
Чому би не дати людині пройти збори з командою, пограти товарняки і після цього приймати рішення?! Згадайте, наприклад, як починав у нас Віда...
Показать
Yuval, я б не дуже довіряв такій інформації
Комментарии по теме:
СМИ: Рубчинский может покинуть "Динамо" уже в зимнее трансферное окно
Капець. На мій погляд, по міркам УПЛ дуже сильний гравець. Не розумію, як можна його профукати. При нормальному тренерові він буде збірником
Показать
Yuval, в чому він сильний? В якому компоненті гри?
- «
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- »
Ничего не найдено.
