Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 58
ОманиД, не можна так про легенду нашого клубу!
Показать
Yuval, Каюсь
На таку гру без сліз дивитися неможливо. З Костюком це повна безнадія, команда тільки деградує
Показать
в Вашем сообщении можно только менять фамилию тренера, остальной текст норм, годами можно не редактировать
Зять сьогодні переплюнув сам себе
Показать
Yuval, і добре, може нарешті прозріють і не будуть його в основу пхати
Наекспериментували з тренером? Знову витратили час...
Показать
Yuval, так...чекаємо новий антирекорд клубу в ЧУ
Таке враження, що Редушко позашлюбний син Костюка... Граємо з мінус одним гравцем постійно
Показать
Yuval, мабуть так і є...зятя сюди теж можна приписати
Порівняння не корректні. Поки у Костюка, окрім Полісся, всі суперники були з нижньої частини турнірної таблиці
Показать
Yuval, цим недожурналюгам аби Шовковського обісрати..вони вже пів року сидять і шукають, де б оце СаШо підісрати
Думаю йому ще ну дуже далеко до АПЛ
Показать
Yuval, полностью согласен !!! Пусть пока в ДИНАМО попарится - заодно и цена подскочит !
Зато в нас є Кабаєв :))
Показать
Yuval, Молодий,перспективний 30-річний гравець
Чому би не дати людині пройти збори з командою, пограти товарняки і після цього приймати рішення?! Згадайте, наприклад, як починав у нас Віда...
Показать
Yuval, я б не дуже довіряв такій інформації
Капець. На мій погляд, по міркам УПЛ дуже сильний гравець. Не розумію, як можна його профукати. При нормальному тренерові він буде збірником
Показать
Yuval, в чому він сильний? В якому компоненті гри?
Ничего не найдено.