Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 169
Динамоманія, там пішов слух, що Луческу вже все...вам щось про це відомо?
Показати
Владислав, що за коментар?Помер чи що?
Я прям розриваюсь...пацани/дівчати, а от чесно - хто що буде дивитись: наше "класичне" чи ель-класіко?
Показати
Владислав, хто любить футбол,то ель-класіко,хто скучив за Бєсєдіним з Гармашем і Сидором-класичне,але обов'язково подивитися пресуху Луческу.
Тут багато хто говорить про те, як класно зіграв Шахтар (і це без зайвої іронії, і безперечно саме так), але...давайте не забувати, що Шахтарю Реал просто дозволив так грати (це було помітно). Поміркуйте самі:
1) Реал лідер групи, задача з виходом в плей-офф фактично вирішена
2) Попереду набагато важливіший для них матч - ель класико
Тут багато хто постійно дивиться постійно топ чемпіонати. Згадайте як грає Реал Анчелоті і скажіть - якби Реалу була б необхідна перемога і Реал був мотивований - невже б Реал дозволив робити Шахтарю те, що дозволив? Навряд
Але знову ж таки - гра від гірняків була пристойна
Показати
Владислав, дуже не розумію цю логіку. Але скажу так: такі команди, як Фенер, Ренн та АЕК також дозволяють багато чого роботи, але щось непомітно було і близько тієї гри, яка поставлена у молоді Шахтаря зараз
як тільки Динамо починає вмикати швидкість на половині полі супротивника, починає швидше рухати м'яч, то одразу стає схожою на футбольну команду якогось рівня.
Але Беседін...майже без дотику до м'яча, що робить на полі - мені не ясно. Нападника в Динамо не має і терміново треба когось запрошувати в зимове міжсезоння
Показати
Владислав, щоб сидів на лавці?
Вимкнув, я не можу на це дивиться. Це найгірше Динамо з часів Блохіна, навіть при Хацкевичу такого безладу в обороні і абсолютного нерозуміння що робити в атаці не було
Немає на що дивитись тут сьогодні
В мене питання - а що з цим усім робити?
Мені здається, що Луческу треба йти...ну гри геть не має, жодних комбінацій, в обороні безлад, нас возять як дітей, жодного удару за 20 хв
Показати
Владислав, Попова возять як дитину
Владислав, а той, хто мінусу не бачив, що він тричі ледь не привіз( один привіз)
Думав взагалі не виражати свою сб'єктивну думку на рахунок матчу, бо як тільки дізнався про наших Азовців, то одразу взагалі забув про матч. Але є що сказати

1) Ще як тільки Петраков був призначений на посаду, я одразу казав, що це не тренер для дорослої національної збірної і у нього будуть проблеми. Я з великою повагою відношусь до нього як до людини, і з великою повагою відношусь як до молодіжного тренера. Але...його бачення футболу не працює на дорослому рівні.
2) В цьому матчі чітко було видно, що явно не вистачало Миколенка, Зінченко, Шапаренко, Забарного ну і хоча б Соболя. І замість Піхальонка краще б вже був Коваленко
3) Жашливий рівень гри від Маліновського. Я не розумію як гравець з ТОП ліги може просто пасувати супернику.
4) Думаю, що вологі мрії Берези (читай Коломойського) про продаж Довбика за якихось 15 млн - лише їх мрії. Жодного удару за матч... Це форвард на заміну.
5) Те з чого я почав...думаю, що всі помітили різницю між Модейрою та Авраамом Компунаром (при всій повазі до останнього). Питання в ідеї - як колективно відбирати м'яч, як будувати атаки, як виходити з оборони в атаку. В усіх матчах (без виключення) в цьому спостерігалась хаотичність і думки команди не видно...і це в матчі проти далеко не найсильнішої Шотландії.

Мені задється, що було б розумніше керівництву УАФ розпочати переговори з Аль-яйном і інтегрувати Реброва (іншого тренера я не бачу) до початку кваліфікаційного відбору на Євро-2024. Бо треба якась структура, стиль гри. Бо Петраков явно не вміє це робити. Тим паче, що Ребров сам в збірну проситься...це моя думка
Показати
Владислав, з багатьма Вашим думками згоден, проте є одне але, на яке хотів би звернути: якщо ідеї тренера не працюють на дорослому рівні, то питання чому ж ми з великою повагою відносимося до роботи в молодіжних командах? Основна ідея молодіжниз збірних в чому - готувати гравців для основної команди Країни, правильно? То якщо все було супер в молодіжній команді, чоу в основній все настільки невиразно? Можливо тому, що у нас вчать різному футболу на різних щаблях професійного футболу і немає жодної стратегії розвитку укоаїнського футболу як такого?
Нажаль це стосується не тільки збірних, а й переважної більшості, якщо не всіх, професійних клубів в Україні.
Тому ті ж шотландці показали нам наш рівень розвитку, саме родвитку, футболу в Країні. І це не тільки проблема війни, яка йде майже 9 років, а проблема дитячого футболу і відстуності достатьної кількості високоякісних тренерів в дитячому та юнацькому футболі.
Ну, по-перше - питання спортивної етики, честі та гідності ніхто не знімав з порядку денного. Жоден адекватний спортсмен (ба більше - тренер) ніколи не буде бажати якої б то не було травми іншому спортсмену. А тим паче "вдарити по ахілу". Думаю, що Вірт прекрасно знає, що травма ахіла дуже сильно підвищує шанси на дострокове закінчення кар'єри футболіста, а інколи може мати фатальні надслідки в цілому для здоров'я людини.

По-друге - думаю, що в контексті війни в країни пояснення, що "роздягальня для справжніх мужиків" і т.д...нууу так собі. І якщо я вже порівнюю з військовими, то навіть серед військових таке не припустиму. Так можуть поводитись тільки сруські генерали, коли говорять свідомо "а чего у него ноги ещё не покалечены"...угу, Вікторе.

По-третє - це прояв слабкості. Це - розписатися у тому, що ти як тренер ні на що не здатний, і як мінімум - не здатний навчити гравців відбирати м'яч без порушення правил, а тим більше - без заподіяння шкоди здоров'ю гравцю. Це рівень фізрука в школі забитого села

Четверте. Якщо порівнювати з футбольними прикладами, то я щось не чув, щоб умовний Гвардіолла казав своїм захисникам бить по ахілу.

Так що, пане Вікторе, ви трохи обісрались...
Вірту - дискваліфікація і позбавлення права на проведення тренерської діяльності. Таким не місце в футболі. Тут однозначно.
Показати
Владислав, Вы наверное вообще не бывали более или менее серьезной футбольной команде в раздевалке.... ВСЕ ВЫРАЖЕНИЯ ПРОИЗНЕСЕННЫЕ ВИРТОМ ВТОМ СПИЧЕ использует 90% тренеров, так как "ОТОРВАТЬ АХИЛЛЫ" - это всего лишь фигура речи, тобишь образное выражение, которое используют постсоветские тренера (и даже в ДЮСШ), чтобы донести до ЗАЩИТНИКА основную суть - суть играть ПЛОТНО-ПЛОТНО С НАПОМ, где-то местами на грани фола с локтями, подталкиваниями, тобишь парктически сидеть на ноге у напа, чтобы нападающий БОЯЛСЯ ЗАХОДИТЬ в ЗОНУ,не давать ему ни малешей предеышки, где отвественен данный защитник, поэтому ваше буквальное понимание фигур футбольной речи говорит лишь о вашем невежестве, потому как если бы условные два центральных игрока "отрывали бы ахилл" в прямом смысле били бы сзади ногами и бустсами по ахиллам соперника с риском нанесения травмы - это сразу прямая красная карточка с удалением обоих... поэтому прежде чем писать осуждающие речи, хотя бы надо понимать внутрикомандный футбольный жаргон, где зачастую как и в любой профессии бывает много жаргонизмов с множественным смыслом, которые ВСЕГО ЛИШЬ ОДНИМ ВЫРАЖЕНИЕМ закрывают ЦЕЛЫЙ КОМПЛЕКС ДЕЙСТВИЙ.
У мене таке враження, що Луческу нічого нового команді зараз запропонувати не може і все, що він міг дати, він вже дав...Не даремно в свій час Валерій Васильович казав, що команда живе 3 роки. Далі або змінюється склад, кістяк команди, або тренер...Зважаючи на обставини, команді треба свіжі ідеї. Мені здається, що Луческу пора йти, і для цього є ряд чинників:
- Найгірший старт за всю історію клубу (прошу вибачення, але 4 поразки поспіль - це для Динамо приниження, в яку б стані і обставинах клуб не був);
- відверта відсутність ідей, організації гри, і об'єктивно - Луческу не знає, що з цим робити;
- його тренерський штаб сипеться: спочатку Лонго пішов, Вуко на виході, залишається не досвідченний Гусєв і Карас...дід вже не в тому віці, що самому все тягнути;
Краще подумати над заміною тренерського шабу, поки не стало геть критично. Когось навіть зі структури клубу (той же Костюк)
Дякуюємо, що вивів команду на новий рівень, але в очевидь, останні сезони були максимум
Показати
Владислав, що таке новий рівень,я не розумію?
Владислав, а інший тренер буде знати "що з цим робити"?
От, власне й маєш) Ось що собою наспавді являє "найсильніший клуб Східної Європи" без грошей Ахметова та легіонерів.
За підсумками сезону Шахтар має всі шанси навіть у єврокубки не потрапити. А Динамо має цим скористатися, бо має стабільний склад, де легіонери були не основою, а допоміжними елементами. Ще не було сезону, де Динамо на початку сезону було аж таким фаворитом
Показати
Владислав, давайте не спішить закидувать шапками суперника. Якщо все таки продадуть Циганкова, нам з атакою Кабаєв-Бесєдін-Караваєв теж буде не просто.
Бедный дед) пытается хоть как то, хоть что то интересное и эффективное придумать впереди с нашими форвардами. Нет нормального "наконечника", так может хоть один будет оттягивать на себя, что бы у второго было хотя бы пространство...ну я так вижу)
Показати
Дед не бедный,он никакущий.Назовите конкретно,что он привнес в Динамо или кого и чему научил?То может ультрас не так уж и не правы?
No results found.