Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 49
Ключевая фраза - максимум из этого состава. Чистая правда. Не нужно забывать, что сегодняшние кроты влетели бы любой дисциплинированной европейской команде среднего звена. Это реалии сегодняшнего уровня УПЛ.
Показати
Terz, не забувайте, що кроти практично цим же складом виграли у Барси і двічі у бельгійців (ЛЧ 23/24). Я думаю що одна цілком дисциплінована європейська команда, а інша трохи краще )))
Мисливець, тут палка о двух концах. При них Динамо жутко деградировало, факт. Но, если бы в определенный момент истории они не взяли бы Динамо, неизвестно, сохранился ли бы клуб вообще.
Показати
Terz, що було б ніхто не знає.в той час багатіїв вистачало,а те що Динамо деградувало і Суркіс нічого не міняє-факт.
Бражко нужно максимально быстро продать, чтоб развивался парень ми пользу сборной приносил.
Показати
Че ж вы парню добра не желаете, минусаторы? Ну светлое же пятно в Динамо, зачем в болоте пропадать? Не будьте жадинами и завистниками - в Европу парня, ему Бог дал отличные данные для этого.
Игорь, если бы деградация Динамо началась во время войны, или была связана с войной, я бы рта не раскрыл. Но клуб начал этот "путь", к сожалению, задолго до войны
Показати
рад, что много молодежи на сайте ))
самое грустное, что целое поколение ми футболистов, и болельщиков, будут пмодобные игры считать вершиной накала страстей и эмоций. А по факту - уровень 2-й лиги лет 10 назад.
Показати
Terz, скажіть дякую і за це. Чомусь усі забувають, що у нас в країні іде війна. Де, коли, в якій країні проводилися взагалі спортивні змагання під час війни? Я щось не можу згадати.
trahim, слава Богу, точно также насрать и Лунину не твое мнение. Карло - профи с большой буквы, и, если бы он решил, что Андрей ему не нужен, мы бы вчера не видели его в воротах. Это не футбол в школьном дворе, и взаимоотношения игрок-тренер строятся не так, как ты себе это представляешь.
Показати
Terz, мого шкільно-дворового стажу досталь щоб помітити упередженість профі з великої літери до нашого хлопця! І якщоб Тібо не отримав чергову травму то в останніх 3 матчах ми навряд побачили Андрія в воротах!
trahim, в декабре, под новостью о том, что Лунин продлит контракт, ты написал "Якщо це правда то Лунін ідіот". Лунин в четвертьфинале, который все называют финалом по уровню, становится героем матча а кто-то продолжает учить его, как правильно жить. Кто тут идиот, пусть решает каждый для себя сам)). Андрей умничка
Показати
Terz, як все змінилося з того часу! Я ненавиджу реал але в кожному матчі в якому стояв Андрій я вболівав за нього і щоб він відстояв на нуль! Так я писав це на тлі розмов про Баварію, МЮ, Арсеналу та Ньюкаслу але я не впевнений що це було саме в грудні... так ось до травми кепи в ЛЧ коли Лунін вийшов потягнув пенальті та відстояв на нуль проти браги він видав досить непогану серію щоб беззаперечно статити першим номером! Але "ВЕЛИКИЙ" папа карло... він дійсно видатний тренер але його скотське відношення до Андрія мене обурювало що аж кров закіпала! Так ось він знов начав займатись хернею як тільки кепа одужав! Що вказувало на недовіру і навіть неповагу до Андрія який на думку багатьох заслужив на цей шанс! Я дуже радий за Андрія і зичу йому тільки успіху! Але якщо після такого сезону (якщо вони ще ЛЧ візьмуть) в наступному сезоні при видужанному Тібо... Андрія с першого туру посадять на лавку то скажи мені будь ласка який сенс Луніну залишатися в реалі і на щось розраховувати? Він довів що є ТОП воротарем і ключовий момент для нього це ГРАТИ кожен день на ТОП рівні! Ось чого я насправді зичу Луніну! А на твій закидон у мій бік мені особисто насрати!
dynamic1927, лечись. С 1975 года сознательно болею за Динамо, это часть меня. И потому больно видеть, что оно собой представлет. Жаль мне тебя, если ты считаешь, что то, что они делают на поле, называется футбол.
Показати
Terz, розкажи це наркоману-срні, може він повірить
dynamic1927, а тебя радуют победы над полуаматорскими коллективами? После первой игры с европейской командой не забудь зайти на сайт, порадоваться.
Показати
Terz, не злись кротику, без суддів і кабінетних ігор твоя шахта навіть в трійку не ввійде!
Юра верен себе, долго не задерживается. Наверное, сложный человек. Сложно оценить как тренера с такими короткими промежутками в одной команде, но футбольный интеллект у него точно есть.
Показати
Terz, Калітвінцев пропрацював в Житомирі майже 3 роки . До нього як до людини нема жодних претензій . нетреба нічого видумувати . Єдина причина це відсутність як результатів так і самої гри .
No results found.