Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 44
Инерционность мышления - страшная вещь! Проще простого бездумно кукарекнуть вслед за дутыми экспердами: "Дячук, Царенко и Волошин еще слишком "сырые" для соответствия уровню "Динамо"..."

А если немного включить мозги и посмотреть на поле? Тогда можно увидеть, что Царенко на голову сильнее всех этих Шепелевых, Гармашей, Караваевых, Сидорчуков. Также как Дячук - сильнее Сироты. А Волошин мало того что ни в чем не уступает, так в скоростной работе ему сейчас нет равных в Динамо! Не зря он был лидером в Кривбассе. То же можно сказать и о Яцыке!

Но нужен Тренер. Чтоб грамотно их использовать. И наоборот - не использовать шлак, который только портит игру. А у нас - дряхлая развалина из прошлого века с признаками старческого маразма...
Показати
Major, Царенко дійсно виглядає добре. Той же Волошин, на фоні Царенка, поки не дуже.
Дячук у кожному матчі має помилки, пролітає повз м’яч (Сирота також багато помилявся коли грав, в якій він зараз формі ми не знаємо).
Так Дячук й Царенко можуть зростати і при цьому тренерів, як Ярмоленко при псі, а Миколенко при Хаціолі.
Інше, що чомусь зараз у Динамо не видно вогню, бажання, агресії в грі. Тому, мабуть, треба літом призначати нового тренера.
Major, Дячука до Сироти ще працювати і працювати!!!! Да, Сирота помилявся, помиляється і Дячук, але ж Сирота входив в зони, Сирота єдиний, хто міг давати розрізні передачі на Ваната, або Буяльского ,була якась агресія з м‘ячем, Сирота починав усі атаки, Сирота в минулому сезоні був в ланцюгах 9 голів( це лише на два голи менше, ніж у Буяльского )!!!!щось подібне Ви бачили у Дячука????? Він дуже сирий, навіть для УПЛ
Лука, ага, і велика прірва між ними і гравцями Інгульця та Зорі)))) Не повторюйте дурниць, що мелють смолові.
Показати
Major, я не повторюю, я з ним повністю згоден в цьому питанні! Ця різниця особливо була відчутна ще в академії , по гравцях до і після 2001 року.
Умник, МоМо - це просто кричащий за несправеливість"ю випадок: якщо взяти всі його ігри та зацінити об"єктивно і неупереджено його ефективність, то там буде значно вище 90% вдалих дій! На мій погляд, кращого за поверненням володіння зараз у футболі нема! Його футбольна інтуїція просто вражаюча!

Чому він сидів у запасі? Тому що втрапив на шайку кумів. Тренери не наважувались піти проти "лідера роздягальні"-головного тормоза гри та його кумів...
Далі було очікуване - МоМо просто забив на футбол... Як говориться, "художника может обидеть каждый"...

Добре, що є в мене нарізки його гри і тепер є на чому вчити своїх хлопаків!
Показати
Major, Заваров, це ви? Звичайно Лонвейк, як і вся команда, грають відствйно. Но казати, що Кадірі щось там вигравав бородьбі, може тільки той, хто його привіз в Динамо...
Буковина, подивіться гру Ворскла - Динамо - 0:5 при Михі і порівняйте з нинішньою
Показати
Major, я розумію, що у Вас є своє бачення і причини для нього. У мене так само. Не думаю, що одна чи дві гри є показовими. Поряд з ними ціла система, в якій для мене було очевидно, що пан Олексій просто не знає як реагувати на гру і що в ній змінювати. Показовий (і не єдиний) епізод матчу, де Родрігес гупає кулаком по навісу лави запасних.
З таким ще успіхом можна було б сказати, що в позитиві, який моментами був при Михайличенку, заслуга Хацкеквича. Перший просто дратував, а другого мені було шкода, бо видно було, що переживає, але нічого вдіяти не може. Так мені здається.
Буковина, Олексій Михайличенко.
Показати
Major, важко з Вами погодитись.
Та давай вже, подивись на свої результати і зроби висновок: провал.

Поки були ще фізичні і тактичні основи, закладені перед твоїм прибуттям до клубу (згадаймо як самовіддано команда грала, причому на контрах, за потрапляння до ЛЧ, найяскравіший приклад - матчі з АЗ-Алкмаар) - вдалося виграти все.

Тут посприяв, звісно, повний бардак у Каштру-кротів, але й морально-вольовий настрій тоді був на рівні. А потім "пашло-паехало по наклонной плоскости"...
Показати
Major, це хто тактичні основи перед Луческу закладав?
Андруш, то це ти Буя?)))
Показати
Major, та ні,я про Бую.
Так спитай у свого друга будулая! Скажу тобі по секрету: завданням кротячого непотрібу не є покращення Динамо, навпаки - перетворення його на ноунейм! Бачив як він либився при рахунку 0:2 ?
Показати
Major, це завдання Ігоря Михайловича, він нікому його не віддасть.
Сука, який же ти около-футбольний дятел! Мега-дятел!

Гірше всього, що таких єкспердів цитують у СМІ і вони впливають на "нєокрепшие уми" своїм дилетантським баченням футболу!

А розплодилось їх - як блох у собаки...

Царенко був єдиним світлим промінчиком у цьому матчі. Бачу його майбутнім Заваровим. Волошин включав свої надшвидкості - і на це було приємно дивитись. Дячук - виглядає як скеля! особливо в порівнянні з сиротою.

ігорюня, схоже ти разом із своїм босом в полоні неслабкого такого маразму...
Показати
Major, Царенко дійсно хорош, АЛЕ поки ще в нього не все виходить ( на цьому рівні), просто ещё забрано. Волошин на заборах дуже вразив, єдиний, хто міг би уже зараз підсилити команду, але ж нема кому доставляти йому м‘яч, Дячук— лише м‘язи, позицію взагалі не тримає, постійно привозить, верх весь програв, з м‘ячем нуль, а про пасову роботу взагалі мовчу. Сирота тут був просто красень, не вистачало його розрізних на Ваната, Бую, Сидорчука, та й в повітрі він набагато краще!!!
Игорь, та ні, це блоггер - позашлюбний син кумів)))
Показати
Major, можна казати на Смолового що завгодно, але проти статистики не попреш!
Автор: Major
6 березня 2023 17:18
Це треба бачити!
https://youtube.com/clip/Ugkxbav4BDuiK_ddMPM-Xy2tp...Козак - 0:1. Вова Шепєлєв - красавчик.https://youtube.com/clip/UgkxK8oR3Pg0Sdv8c8ulrhKBl...Сітало штовхає Дячука в спину і забирає м"ячhttps://yout...
Автор: Major
16 жовтня 2022 14:17
"Динамо" (Київ) - "Ренн" (Франція), відеоаргумент, 2-й тайм
Нажаль, ютуб не дозволяє опублікувати відео з голом, тому доведеться тільки фото найцікавішого, на мій погляд моменту показати:Як бачимо, Дубінчак відверто ухиляється від м"яча, він пролітає між нападником і нашим захисником і летить прямо до Wooh.....
Автор: Major
14 жовтня 2022 14:56
"Динамо" (Київ) - "Ренн" (Франція), відеоаргумент, 1-й тайм
Епізод 1: імітація захисних дій, Гармаш ( та й Шепєлєв )Епізод 2: Всі борються, а Гармаш тупить і потім зупиняється...В першому таймі слід відзначити корисні дії Бєсєдіна ( заробив з 5 штрафних та сті...