Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 23
Андруш, такі підозри у мене з"явились ще на самому початку його діяльності в клубі, коли він почав відраховувати перспективних і технічних гравців і робити основними відвертий шлак. Тихою сапою він викосив все динамівське і динамівський дух, перетворивши наше велике Динамо в дворову команду, що грає в дворовий хвутбол минулого століття.

От і зараз він свідомо маринує найтехнічнішого гравця - Парріса, випускаючи його на 5-10 хвилин, щоб не дай Боже він не "ввійшов" у гру і чого-небуть не натворив.
Сьогодні ще не бачив, подивлюсь пізніше, але в останньому матчі, попри все, Парріс за 10 хвилин приніс більше плюсів команді, аніж деякі за матч.
Показати
Major, Щодо Парріса повністю згоден.
Твої слова - да Богу в уші! Сподіваюсь, він раніше здрисне. По-ходу до цього всі ведуть.
Показати
Major, Луческу провалив підготовку до цього сезону. Але хто замість нього. Попередні два сезони Ч 1,5 сезони були вдалими. так, ми нічого не показали в Європі, та давайте будемо реалістами. В ЧУ було все добре.
А зараз прийде умовний Костюк і повернемося до того , що було до Луческу (Хацкевич, Михайличенко).
Якщо прийдуть Ребров чи Шевченко - згоден. Та чи захочуть вони?
А решта з своїх... Навіть не знаю, хто б міг.
А іноземці зараз в таку ситуацію не підуть. Буду радий помилитися.
Було б краще для всіх!
Показати
Major, Повторюсь.
Major, Луческу провалив підготовку до цього сезону. Але хто замість нього. Попередні два сезони ЧУ, чи 1,5 сезони були вдалими. так, ми нічого не показали в Європі, та давайте будемо реалістами. В ЧУ було все добре.
А зараз прийде умовний Костюк і повернемося до того , що було до Луческу (Хацкевич, Михайличенко).
Якщо прийдуть Ребров чи Шевченко - згоден. Та чи захочуть вони?
А решта з своїх... Навіть не знаю, хто б міг.
А іноземці зараз в таку ситуацію не підуть. Буду радий помилитися.
Леханыч, так, завдяки чудо-екскрементаторам і ми дещо в цій ролі. Але, все ж таки, ми більше спостерігачі процесу.
Показати
там чудо-екскрементатори)
Що характерно для "сумашедшего"? Повторюваність одних і тих же дій з очікуванням відмінного результату. Нікого не нагадує?
Показати
Major, це нагадує нас. Ми дивимось кожен раз матчі Динамо (бо любимо його) в очікуванні кращого результату. А по підсумкам... в дупці
Marshall Wade, а чому нікому не приходить така мисля, що це ахметка заслав цього "козачка"? Коли в шахті був повний безлад - дали нам виграти дещо, а потім кротік почав працювати.

Причому, як по-ієзуїтськи він це робить! 99% вболівальників знають, що з деякими гравцями ніякого толку не буде. А він їх тулить постійно.
Показати
Major, виглядає саме так.
О, кротенята "зашевелились" :) мінусуйте, мінусуйте, значить правда.
Та який цинізм... То він так бачить світ :) Треба ж було таке чудо відкопати на кротячому мусорніку... Ну братки вміють.
Показати
Major, людям з короткою пам'яттю живеться простіше. Дійсно, навіщо нам кротячий смітник, коли в нас є такі світила як Хацкевич чи Михайличенко?
" "Динамо" сегодня провело лучший матч в сезоне - команда выглядела агрессивно, высоко прессинговала, создавала моменты за счет ошибок соперника. Что мешало демонстрировать такой футбол ранее?"

Еще один с диагнозом.

Пусть почитают сколько Кривбасс простил. Кривбасс, Карл!
Показати
посчитают. может хоть какая-то польза будет от смолового, может посчитает...
Умник, якби міг - поставив би сотню мінусів за цей пост: через вагання, яким шляхом треба йти!

Хіба Лобановський не показав всім нам, яким шляхом повинен йти український футбол???

Те що, брати суркіси вкрали у нас Динамо, вкрали 20 років Футболу, зрадили справу великого ВВЛ - не підлягає ні прощенню, ні будь-якому розумінню!
Показати
Major, з приходом Реброва і іспанців я повторював майже ваші слова: ми остаточно втрачаємо стиль колишнього Динамо. Проте зараз намагаюся дивитись трошки ширше на це. Лобановський був лише яскравою віхою в історії Динамо, він сформував стиль, яким захоплювалися три десятки років вболівальники вже старшого покоління. Проте цей стиль - не догма для Динамо. Догма для Динамо - перемоги і пошук великих талантів: гравців, тренерів. Продовжувати стиль Лобановського й його успіхи не було кому з українців, його кращі учні Фоменко з Михайличенко не змогли осягнути такого рівня. А очікувати в Києві мотивованого Сампаолі десятилітньої давнини часів Універсидада, коли він творив фантастичні речі, а не теперішнього вихолощеного, з його тотальним пресингом було марно навіть для більш сприйнятного до ризиків Ахметова, не говорячи про Суркісів . Це треба прийняти. І як колись дали шанс Лобановському, шукати нові таланти...
до речі, мені було б цікаво подивитись на Динамо з кимось хто вдало тренував Селтік/Рейнджерс, або в гіршому випадку Плзень/Спарту. Щоб впевнитись, чи силовий атлетичний футбол взагалі зможе повернутись в Київ.
Хто цей відомий журналіст?
Показати
Major, скоріш за все бувший директор Футболів, що добре знамомий з боротьбою з піратськими транляціями.
Автор: Major
16 жовтня 2022 14:17
"Динамо" (Київ) - "Ренн" (Франція), відеоаргумент, 2-й тайм
Нажаль, ютуб не дозволяє опублікувати відео з голом, тому доведеться тільки фото найцікавішого, на мій погляд моменту показати:Як бачимо, Дубінчак відверто ухиляється від м"яча, він пролітає між нападником і нашим захисником і летить прямо до Wooh.....
Автор: Major
14 жовтня 2022 14:56
"Динамо" (Київ) - "Ренн" (Франція), відеоаргумент, 1-й тайм
Епізод 1: імітація захисних дій, Гармаш ( та й Шепєлєв )Епізод 2: Всі борються, а Гармаш тупить і потім зупиняється...В першому таймі слід відзначити корисні дії Бєсєдіна ( заробив з 5 штрафних та сті...