Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 58
До чого тут єдність України?

Франков вчергове попустив себе. Шкура, яка не підтримувала майдан та яка за те, щоб не писали видання українською мовою.

Правий був Хацкевич, який казав, що такі як Франков ганблять Динамо Київ.
Показать ответы
garik,
Этот гнида никого не "підтримує"!
Кроме себя!
Клал он на "єдність"!
Одни понты и желание показать себя самым "вумним"!
Прочитав коменти і напишу свою думку.

Як на мене, то з психікою у нього все добре. Справа в іншому. Є хороший варіант у нього перейти в інший клуб. Для цього потрібно бути вільним гравцем. Найкращий варіант це, якщо Динамо Брест розриває контракт, виплачує компенсацію Хачеріді і він переходить в інший клуб.

Тому найближчим часом варто чекати ще раз такої ситуації.
Показать ответы
garik, ага и так свю жизнь
Алієвоманія вже який день ;)
Показать ответы
garik, Санька, ляпни чего - нибудь, а мы тебе денюжку закинем
Читаю коментарі і задаю питання. Зебіли, ви де?

Ну не вірю, що в головах у яких був сквозняк рік тому щось могло змінитись
:)
Показать ответы
garik, на карантине сидят и помалкивают, придумывают себе оправдания
В подавляющем большинстве болельщики Динамо являются патриотами Украины, а значит не являются "лохторатом" "янелоха". Зайдите на Фейсбук или любую другую соц. сеть и увидите куёву тучу организмов из числа 73 процентов! "Нам хоть ссы в глаза - всё равно скажем - божья роса". Вот их девиз!
garik, слышь, ты какого хера людей оскорбляешь, даун ты семимесячный. В твоей голове можно подумать ума дохера что ты вызвался комментировать. Если ты умный такой дохера иди в политику,стань на место Зебила и покажи мастер - класс. Чипуха ты диванная.
Напишу і свою думку.

Як на мене, то біда цієї країни в народові цієї країни.
Українці в 91 році обрали не політичного в'язня Чорновола, а комуніста кравчукач потім комуніста кучму, потім комуніста ющенка, потім некосуніста двічі судимого януковича, потім вічного члена порошенка ( член сдпуо, член нашої України, член партії регіонів). А сьогодні клоуна, який на майдані не був і Майдан не підтримував.

Біда України в політично неграмотному українському народові.
Показать ответы
Частково згоден. Є різниця між ідеологічними комуняками і Ющенком(без вступу до кпрс не можливо було працювати на держ. посаді), який на мою думку є справжнім патріотом. Щодо Порошенка: партії коли і для чого створювались і в що вони перетворились - різні речі. Право голосувати тільки після екзаменів на держ.устрій і історію(особливо відносини з ''братьями''), тоді земасса відсіється або прозріє і в України буде шанс.
Приємно здивував.

Скажи за кого голосуєш, скажу яка ти людина.
Показать ответы
garik, типичная реплика зебобика! "24 квітня 2015 року роботу фабрик у Липецьку та Сенцово було призупинено через арешт коштів компанії «Рошен» в Росії та обшуки офісних та виробничих приміщень компанії.[1]

20 січня 2017 року компанія «Рошен» остаточно зупинила роботу фабрики та оголосила про ліквідацію цього структурного підрозділу"
Найбільш болісна поразка за все життя.

Ще досі боляче згадувати.

В фіналів ми б розірвали Манчестер Юнайтед. Не сумніваюсь у цьому.

Прикро, що в грі з німцями так не повезло.

Показать ответы
garik, ну не знаю. Всё-таки поражение в полуфинале КЧ в 1987 году от Порту, на мой взгляд, было более болезненным. Всё-таки в ранге обладателя Кубка Кубков мы были фаворитами в тех матчах, в отличии от противостояния с Баварией, и тем трагичнее были те поражения. Первое место в рейтинге главных болельщицких разочарований моей жизни занимает поражение сборной Лобановского от бельгийцев на ЧМ 1986 года, на втором месте поражение от Порту и 3-4 места занимают поражения от Баварии и от Словении в отборе ЧЕ 1999.
Убери Криштиану Роналду из сборной Португалии, и Украина будет посильнее выглядеть
_________________________________

До чого ця фраза, якщо Україна доказала, що вона сильніша проти Португалії разом з Роналду?

Черговий раз кацапи хочу попустити нас?
Показать ответы
garik, я подумав, він мав на увазі склад
garik, О Боже, человек просто составы имел в виду, к чему этот вышиватный коммент?

Тем более к Мостовому, который никогда ничего плохого в адрес Украины не говорил, адекватный и добрый человек, не с пробитой головой кремлевской пропаганды.
Народ, як можна купити квартиру за такі гроші?

На п'яну голову підписував договір купівлі продажу?
Показать ответы
garik, в 2008 такие цены были. Обычная квартира на Позняках стоила 200-250 тысяч долларов. Потом лупанул кризис и цены резко упали.
garik, тут може бути відразу три варіанти:
1) зважаючи на 2008 рік та якщо бралася квартира в Оболонських липках площею від 130 до 150 кв.м. в дуже хорошому стані та з повною обстановкою. Додати плюс до цього тодішні курси валют та піковість цін. То в принципі й може бути. Та про це вже й написав Чапыч;
2) повністю вірити Алієву - себе не поважати. Дуже часто все сказане ним потрібно ділити на 2 або й зовсім не сприймати. Неодноразово було підмічено його брехливість, коли він спочатку каже одне, а потім робить зовсім інше чи випливають невідповідності в деталях. Як ніяк, він - "Гадьониш" (І.М. Суркіс) (с);
3) не зрозуміло в якій половині 2008 року було придбання та з якими деталями.
Одна справа - придбати дуже гарне житло на початку 2008 з повним розрахунком, а інша - взявши іпотеку в долларах перед самим початком фінансової кризи або вже під час неї.
Враховуючи недальновидність Алієва та його марнотратність, могла бути ситуація, що у нього на час придбання не було нормально коштів, в результаті чого ним було взято іпотеку в долларах в умовному "ПриватБанку". В результаті були затрати загальною сумою 800000 $: на придбання житла, ремонт та аж ніяк не маленькі відсотки банку.
Не поважаю гордона. Наскільки неприємна морда, наскільки непослідовні висловлювання.

Підлий агент кремля
Показать ответы
"Подлый агент Кремля" не сделает откровенное и сенсационное интервью с Илларионовым, которое окажеться в ТОПе российского YouTube, где идет сильнейший разнос путина и всего этого кремлевского говна, после чего это интервью ссыкливо уберут не то, что из ТОПа, а вообще из поиска у российских пользователей.
garik, підтримую гандоніще ще то, продающе пірамідки ю-шинсе!
Автор: garik
17 мая 2019 16:08
Крим - це Україна. Слава Україні
Привіт, динамівці. Зайшов на даний сайт, який є моїм улюбленим і побачив ось таку рекламу.Прохання до керівництва сайту вжити відповідні заходи, щоб в майбутньому такого не повторялось.Сподіваюсь на р...