Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 622
Так и запишем: "Динамо - чемпион, но кроты говорили..." Говорите дальше ))
Показать ответы
Буковина, собака гавкає а караван іде))
Рік назад фраза "Сидорчук не зіграє, і це втрата для Динамо" викликала в мене б посмішку. Однозначно, останній час це ніби інший гравець
Показать ответы
Буковина, Сидор на футбольному полі є дійсно лідером і справжнім капітаном на відміну від Зіни в збірній
Artem, ми очікуємо патріотизму від громадян інших країн, хай у них й українське коріння, при цьому тут в країні дуже часто ми самі його не проявляємо.
Показать ответы
Буковина, я не жду не от кого патриотизма, особенно от людей чьи родители уехали из Украины и они выросли в другой стране, просто не хочется спекуляций по этому поводу и тисячи новостей и хейта для этих ребят тип него парня что играет в Германии не помню его фамилию
set, Ви думаєте цього хтось не згає? Я говорю зараз не за лексичне значення слова, а за те, в якому сенсі воно вживалось чи вживається. візьмемо слово "хохол". Ви можете знати, що назва має вік кілька сотень років, і що, ймовірно, причиною її появи став козацький оселедець. І саме так з гордістю будете сприймати цей описання, коли Вас будуть називати так росіяни? Вони використовують цю назву, як зневажливу.
А посилання на лінгвістику в даному випадку це те саме, що посилання на крик сови у випадку, який стався не так давно.
Показать ответы
Буковина, а какой может быть смысл в слове негр, вот "чёрный" или "мавр" это уже расизм, а вот негр это всего лишь его раса/истоки. Жид, тоже самое. То что, на политическом уровне стали "коверкать" значение этих слов - это всего лишь популизм(инструмент). Так же как сейчас стало модно защищать права "голубых", это всего лишь популизм притянутый "за уши". По поводу "хохлов" - это не обидное "прозвище", это раньше было как "обозначение" от куда ты родом. Так же и "кацап", так же и "москаль".
А ещё раньше нас называли "Русичи", и что с этого ? Где-же здесь расизм?!
А по поводу "сов" - тут я с Вами согласен, так как это уже был тупой съезд, так как, они явно пародировали обезьян - а это уже расизм.
Так, что не путайте расизм с "идентификационными прозвищами".
Суповой набор, для Барси це було б дуже вигідно, бо жодне з них не виправдовує очікувань
Показать ответы
*жоден
Справа втому, що подібні речі слід розглядати в їх історично-культурному контексті. Не вдаючись в деталі коротко зазначу, що це слово набуло сталої негативної конотації саме в площині расових відносин. Вживалось, як зневажливе звернення свого часу.
Щоб була зрозуміла різниця, перефразую Ваш вислів: "Жидів жидами називають" (запитайте знайомих євреїв, особливо старшого покоління, якщо такі є у Вашому колі спілкування, як їм таке слово), або якщо Ви українець, то як поставитесь до російського: "А-я-яй, хохла хохлом назвали". Якщо за національністю росіянин, спробуйте підставити слова "кацап" чи "москаль. Якщо румун, то уявіть, що Вас назвали "циганом" Сподіваюсь, думка зрозуміла.
Показать ответы
Буковина, 1)Негр — назва людини негроїдної раси.
2)Згідно з дослідженнями учених, слово «жид» прийшло на територію Київської Русі ще в дописемний період[6] (перші писемні згадки слова Остромирове Євангеліє (1056—1057): жидовинъ, Галицьке Євангеліє (1114): жидомъ). Слово пішло від латинського «judaeus», яке своєю чергою походить від гебрейського відповідника «юда», що мало загальне значення «славетний» чи «хвалений». Староєврейською «Yehudi» (звідси — Юдея) в грецькій вимові звучало «Judaios» (жид), звідси походить латинська версія лат. Judaeus. Початкове j у латинській версії в деяких давніх романських діалектах вимовляли як ж — наприклад на території Галії (нинішня Франція) почали вимовляти як фр. juif (жюїф), а на території давньої Британії — як англ. Jew (Джю). Вплив цієї старої старороманської вимови поширився й на слов'янські землі.
Це той, хто хотів бути ближче до рідні? Чи я помиляюсь?
Показать ответы
Буковина, Имхо, у человека нет особой любви к футболу, нет желания прогрессировать, увы... (( но, как написал Africanda-S, талант у него есть. Захочет ли он играть и развиваться? ХЗ.
Буковина, Оговорюсь сразу: я противник политики Путина. Но!!! При чем здесь НАРОД к политике или политиканству ? У меня много друзей с западной Украины, много друзей с России.Можно высказать за человека и за его поступки,но не за нацию. Вам будет приятно,если после высказываний Яремчука,отношению к работе Шведа и Русина (все львовяне) скажут ,что "западенцы" или "бе(а)ндеры" только и умеют, что выступать на Майдане, да контрабандой леса заниматься? Уродов в любой нации хватает,как и нормальных, адекватных людей. Украинцы- не исключение. Алибеков никого не предал,поехал на свою историческую родину. А плетете интриги из ни-че-го !
Ну, такоє ))
Хоча проблема з расизмом є, навіть тут на сайті не так вже й рідко проявляється
Показать ответы
Буковина, Більшість навіть не усвідомлюють, що вони расисти.
Leica97, як це пов"язано з грою кротів і їх "дочки"?
Показать ответы
Буковина, Можливо, Leica97 натякає на те, що ФК Будка тоді могла б погодитися зіграти в Києві чи деінде, а не в прифронтовому Маріку.
Буковина, дуже просто, чому тоді підняли кіпіш і Маріуполь категорично не погоджувався грати, а тут тихенько і буденно буде грати в Києві, а якже ш велика армія шанувальників футболу з Маріуполя вони теж хотіли подивитись на гру таких майстрів як Мораєса, Коноплянку, Тайсона і т.д.
Очна зустріч вирішить питання чемпіонства лише в тому випадку, якщо ми виграємо. Втратити перевагу в 10 балів на фініші чемпу треба буде ну дууууже постаратись.
Але навіть якщо ми програємо, це теж не катастрофа, тому що для катастрофи треба буде декілька чинників. а саме: щоб кроти на програвали, і щоб ми програли дві гри, або одну + дві нічиї тощо. І я чомусь думаю, що фактор по імені "Луческу" не дасть місця для такого сценарію. Та й хлопці в команді ніби вже інші.
Показать ответы
Буковина, это да! Тяжело утратить преимущество в 10 очков за 3(!) оставшихся тура. Даже если ну ооочень постараться!:)))
Ничего не найдено.