Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 563
Як раз Луческу і вміє "за руку вітатись", що і продемонстрував у кротів
Показать ответы
Буковина, ну тогда непонятно... будут опять отсасывать с сидрочуком, кенжорой и караваем...
Чот только про жен речь, так ведь мужики чаще изменяют, и никто это не осуждает. Я не оправдываю измены жен, если чо.
Показать ответы
Буковина, а с кем они изменяют? с бабами ведь! Значит как минимум не чаще
А коли він на кротів гнав, епітети були зовсім інші
Показать ответы
Буковина, и я думаю, что это "вжжж" неспроста. Наверняка, Вернидуб, в упоминаемом видеоинтервью, изрядно полил говнецом Рафаилова. Это привычка среднестатистического украинца. Не зная всей правды, принимать чью-то сторону и поливать говном противоположную.
Якщо не рахувати гольової передачі, то так, результативними діями не відзначився
Показать ответы
Буковина, а кому он ее отдал? Когда Муриель забивал, то ему отдал Фройлер. В остальных случая Малиновского на поле не было.
Буковина, Малина провел слабый матч. Появлялся в кадре и сразу терял мяч.
tov_suhov, я плюсую, але тут важливо як оцінює стан справ сам Артем. Схоже, він не вважає свою кар"єру прос....ю. Проте, як мені здається, не так далеко той час, коли його думка і почуття зміняться.
Показать ответы
Буковина, гадаю, все ж Міля теж розуміє ,що прос..ав кар'єру єдине,шо боїться зізнатися про це вслух. А його слова про те,що він ніпрощо не шкодує - то лиш констатація,факту,що нічого не повернути назад.
Я ни разу никого просто так не критиковал, как "Динамо" так и "Шахтер"

По кільксоті критики щодо Шахтаря від Леоненка можна зробити висновок, що Шахтар мега-супер-пупер клуб )))))
В мене таке враження, що основний чинник критики визначається місцем отриання зарплати )))
Показать ответы
Буковина, ну Шахтер - это восточноевропейская Барселона. А кто такой Леоненко, чтобы на Барселону гнать?)))
Amadey77, відкривають, читають, коментують - ціль досягнута.
не відкривати, не читати, не коментувати - єдиний спосіб позбутись такого роду новин
Показать ответы
Буковина, +
Дід Панас, напевне Ви не зрозуміли суті сказаного мною. Я іноді висловлююсь не дуже вдало. Так ось, я кажу за саме явище, і при цьому не оцінюю моральність суб"єктів расизму. За жодних умов приниження на расовому підґрунті недопустиме. Ось це я мав на увазі.
А Ви переводите питання в площину "він заслужив на расову дискримінацію" Використання недостойних засобів робить людей, котрі їх застосовують, такими самими.
До речі, як Ви гадаєте. Родрігес, якого Ви згадали, розділив би Вашу точку зору? У мене чомусь таке враження, що він точно б парочці тих "імітаторів" підправив би фейси.
Показать ответы
Буковина, будь яка дискримінація похабна за своєю сутністю.
В тому числі і дискримінація гравців команд ПЛ з боку гравців Шахтаря, де особливо вирізняють декілька вихідців з Бразилії. Крики сови, яких я не схвалюю ніяким чином і вважаю це ницістю, були відповіддю на систематичне підле хамство Тайсона при "сліпих" арбітрах на полі.
Буковина, так Родрігес в той момент був у команді, але чогось не плакав, не хотів піти с поля і взагалі ніяк не відреагував. Я до того, що не можна прикриватись расизмом, коли ти гівно як людина і звертають увагу саме на це. Якщо Тайсон гівно, то його і будуть чмирити. А інших не будуть якого б вони кольору не були. От і вся різниця. Он і Мораеса теж чмирили бо він гівно, але оскільки він білий то це вже не расизм. В цьому ж абсурд.
"Крики сови" і різанина за колір шкіри - одного поля ягода.
Показать ответы
Буковина, Здесь на сайте тоже есть такие. Я когда сюда зашел, на вашем комменте уже минус стоял.
Буковина, Т.е. сравнивать несчастного 14-летнего пацана, которого чуть не убили за цвет кожи с зажраным Тайсоном, который использует цвет кожи чтоб поплакать и попиарится это для вас одно и то же? Пусть нормальным человеком станет, то и не будут трогать. Почему-то крики совы на Родригеса не распространяются, а он намного темнее)
Хороший гравець, але немає стабільності, і хочеться для Динамо більш високого рівня. Якщо піде - удачі, де б не був.
Показать ответы
Буковина, помиляються навіть кращі, а от в Шабанова якраз і є стабільність- постійно помилятися, в його віці це свідчить про його рівень і з цим вже нічого не поробиш, хороший гравець, але при всіх проблемах ДК останніх років Шаб. гравець не рівня Динамо.
Ничего не найдено.