Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 833
Woodstock, через корону у Луніна і ДОВИКЛИКАЛИ Паньківа.
Показать ответы
Africanda-S, його замість Пятова викликали. Результати тестів Луніна і Паньківа були в один день.
Комментарии по теме:
Гармаш потрібен. Пригадайте, як у минулі сезони він виходив у другому таймі, коли потрібно було утримати рахунок, усунути паніку у захисті, збити темп, притримати м'яч. І йому це непогано вдавалося. Крім того, в команді повинен бути ветеран, досвідчений гравець, що пройшов вогонь і воду. Одного Сидорчука мало.
Показать ответы
Africanda-S, Нервы бы он себе подлечил - цены бы ему не было. Или подлечил?
Africanda-S, він виходив на поле, щоб отримавши червону, себе "усунути" і 3 матчі на трибуні ха-ха ловити, а не ком. допомагати., зарпл. капає.
Africanda-S, повністю згоден. Гармаш ще себе покаже. Луческу знає що робить.
Я вже починаю думати, що Клейтон - це якийсь феномен. Скільки він на перегляді в Динамо - два місяці? І ніяк не може вийти з розібраного стану? Це серйозно? А що спричинило оцей стан? Рідні бутси, що пропали і чужі бутси, що натерли ногу? Інші гравці на перегляді в Динамо перебувають 1-2 дні і приймають рішення, як правило - не підходить. А з Клейтоном так довго думають-вагаються... Коли ще таке в Динамо було?
Показать ответы
Africanda-S,
Вполне возможно что именно так и было с де Пеной
Очевидно, все уперлося у зарплату. Але, гадаю, жалкувати не варто. вже чимало форумчан зазначили, що гравець досить посередній, від себе додам, що він в умовах оренди жили за Динамо не рватиме. В Англії йому комфортніше.
Показать ответы
Africanda-S, от чего такая уверенность?)
Вариантов почему футболист может отказаться ехать в Украину - миллион. Может он хочет играть и ему нужно 100% место в основе? При живом то Сидорчуке.
Раз довикликали Безуса, то це означає, що ТШ збірної реально у стані паніки. І, мабуть, настрій серед викликаних гравців не найкращий. Всі все розуміють, у т. ч. "кидок" з боку Шахтаря. У Яремчука зараз всі думки тільки навколо підписання нового контракту в Італії. Інші ризикують повернутися у клуби фізично і морально вичавленими, і це напередодні старту в єврокубках. Одним словом, зараз 3 матчі зірної за короткий час потрібні як п'ята нога собаці. Результати матчів можуть бути геть провальними, я не здивуюся, якщо програємо, приміром, 0:5 чи 1:7.
Показать ответы
Africanda-S, а мені навпаки думається, що на фоні таких суперників треба себе і готувати морально до ЛЧ, а не в іграх з Минаєм)
Відпускати тільки після підписання класного і ДОСВІДЧЕНОГО центрбека. Бо на зовсім молодих Попові, Сироті і Забарному Динамо не виїде. Бурда до весни не гратиме. Всі бачили, як Забарний косячив у двох останніх матчах. Йому просто потрібен перепочинок.
Показать ответы
Africanda-S, забарный очень молодой, и он будет косячить. Кадр и Шабанов косячили не меньше.
Mike, ніхто правди скаже. Будуть шифруватися до заповнення стартового складу у протоколі.
Показать ответы
*правди не скаже"
Все вірно підмічено. З Шахтаря викликається завжди більше гравців. ніж з Динамо. Водночас гратимуть всі з шахти і лише 2-3 з Динамо. Завдання - порушити ігровий тонус динамівців, позбавити їх ігрової практики на певний час. І Шевченко не притрушений, він просто бехребетний. У сім'ї він під каблуком Пазік, у збірній - під кумом і татарином.
Показать ответы
Africanda-S, 100 відсотків!
Схоже, що Соль і Дуелунн дійсно сидять на валізах. Можливо і Русин.
Показать ответы
Africanda-S, 1) Русин коронавирус поймал - сидит на карантине, писали же 2) Русин получает денег намногоменьше чем леши, воспитанник клуба и ему Мирча еще даст шанс и не раз. 3) Соль хочет ироаать но очевидно, что под задачи Мирчи он не совсем подходит 3) Дуэлунд - легионер и увы он не выгялдит хотябы немного сильне ни Шапарнки ни Буяльского, а на его позции есть еще Леднев, и Шеплев и Андриевкий могут на его позуции, в аренде Булеца- смысл держать ту лега того же возраста с подобными скиллами?
У мене ті ж цифри, крім одного моменту: коли це, у якому матчі Супряга віддав гольовий пас? Буду вдячний за таку інформацію.
Показать ответы
Africanda-S, Заработанный пенальти= голевая.
Ничего не найдено.