Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 778
Отже, повернення в Київ. Теоретично може встигнути зіграти проти Зорі і Колоса. Начебто у хорошій формі. Але дуже малоімовірно, що так і буде.
Показать ответы
Africanda-S, не сможет он сыграть ни с кем до конца сезона. Его дозаявить невозможно.

Шахтар нахабнішає дедалі більше, що я і прогнозував. Мабуть незабаром для Динамо залишиться лише одна домашня арена - стадіон ім. Лобановського. Була ж домовленість, що Шахтар гратиме на НСК "Олімпійський" лише до завершення цього сезону. А у серпні - це вже наступний сезон.
Показать ответы
Africanda-S, а причем здесь ШД? УЕФА сказала играть именно в Киеве,а не Харькове.
Africanda-S, Наступний сезон розпочнеться ніяк не раніше, ніж завершиться поточний.
Тому в єврокубках серпень - це ще цей сезон.
Дід Панас, Діду, і чого у вас постійно якісь негативні наративи? Гроші грошима, а майстерність і клас це зовсім інше. Ну дайте мені хоч мільярд, але Джоковича чи Каспарова я не обіграю і Шумахера не обжену. У Динамо теж є своя мотивація і спортивна злість, бо це останній шанс хоч трішки підправити провальний сезон.
Показать ответы
Africanda-S, Ну по-перше Джокович і Шумахер то Реал і Басрелона, але аж ніяк не Динамо, ото ви порівняли чемпіонів світу з командою яка навіть по мірках країни не є найсильнішою. По-друге і Ворскла це не ви, а професіональна команда яка не вперше м'яч бачить. Динамо трохи сильніше, але вони втомлені після дербі із Шахтарем, коли Ворскла відпочивала. Ну і в таких випадках мотивація виходить на перше місце. Спортивної злості і мотивації від динамівців я не бачу вже дуже давно. Тільки розмови що треба все виправляти, а потім далі поразка. Не бачу я ніякої спортивної злості чи переживання за провальний сезон. Тому і негативні наративи, я бачу постійно як гравцям і на полі і поза ним на все начхати. Якби вони хотіли і мали спортивної злості, то і проблем у чемпіонаті б не було, і у кубку переживань. А так я бачу мотивацію лише у Ворскли, Десни, Зорі, навіть Шахтаря у дербі, але не у Динамо. Безвольна гра без жодного бажання. Ну подивимся хто був правий, якщо заведуться і буду тільки радий, головне аби без вилучень.
vovan, а що, Динамо отправился чи Динамо отправилась - звучить нормально? Слово Динамо - середнього роду, а норми граматики ще ніхто не скасовував.
Показать ответы
Africanda-S, откуда вы взяли, что слово это среднего рода?

"Толковый словарь русского языка. Д.Н. Ушаков
динамо
нескл., ж. (тех.). То же, что динамомашина.

Толковый словарь русского языка. С.И.Ожегов, Н.Ю.Шведова.
динамо
нескл., ср. и ДИНАМО-МАШИНА, -ы, ж. Прежнее название генератора постоянного тока.

Новый толково-словообразовательный словарь русского языка, Т. Ф. Ефремова.
динамо
ж. нескл. То же, что: динамо-машина."

Поэтому, не надо еще на Динамо говорить "оно". Можно "команда" или "динамовцы" писать.

Можете на Кенжору, Соля или Сидора говорить "оно". Потому что они этого заслуживают. А на Динамо Киев - еще не надо.
Тимчику і Леднєву зараз не позаздриш. Вони у стадії "розкоряки". Вони знають, що через 2 тижні повертаються в Динамо. Якщо зараз рватимуть жили за Зорю, то ризикують не зіграти у Лізі чемпіонів за Динамо. Якщо зараз гратимуть у "півноги", тоді шанси на Лігу чемпіонів зростають. Ну і як їм грати, за що боротися?
Показать ответы
Africanda-S, в ЛЧ они в любом случае не сыграют.. ни Динамо не Заря, на данный момент не готовы пробиться в группу. в квалификации разве что..
Ось тут постійно Суркісів брудом поливають. А якщо в Динамо отакі аферисти з'являться, вас це влаштовує?
Показать ответы
Africanda-S, лучше веселый маразм чем херовая игра
Africanda-S, Это как спорить, что лучше геморой или глисты
Africanda-S, буває, що і брудом, але частіше я зустрічаю конструктивну критику.
Крім того, чому треба орієнтуватись на гірше? "Не буду одружуватись, бо знайомого дружина зрадила". Дивна логіка.
У розумінні Рикуна справжній футбол - коли я стою всі 90 хв., інші біжать, а я їм роздаю паси. І він прекрасно розуміє, що в Динамо таке не проходить. Рикун дійсно ніколи не вирізнявся рухливістю, тому справляв враження дуже ледачого.
Показать ответы
Africanda-S, Даже особо не бегая он отдавал такие пасы,которые сейчас из Динамовских ЦП никто отдать не в состоянии даже на уровне ЧУ.
По сути после Валика у нас не было такого человека в центре поля.С большой натяжкой Еременко-но он относительно недолго у нас поиграл на этой позиции.
Дід Панас, чому це Шахтар Зорі зливає? Грав основним складом, що навіть дивує. А в Динамо, очевидно, у старті вийдуть Піварич і Сирота. Дуже незвично, але із захисниками зараз не густо.
Показать ответы
Africanda-S, очень сомнительно, что Сирота и Пива появятся с первых минут. Скорее, можно смело делать ставку, что четверка оборонцев будет Кендзера, Кадири, Шабанов, Караваев. Благо, и у Караваева уже имеется опыт игры на левом фланге, и у Кадири в центре защиты.
Kyiv, дуже легко робити отакі звинувачення - профукали. А як діяти, коли гравець просто не хоче грати за Динамо, втрачає інтерес? Контракт контрактом, зарплата сама собою, а ось не хоче і все, і своєю грою просто демонстративно показує це, як, наприклад, Рафаел. Особливо це типово для бразильців, їх як магнітом тягне додому або в Європу вже через рік. У Шахтарі це менш помітно, можливо тому, що бразильців там завжди понад 10-12 чол., свій циганський табір, немає проблеми мовного бар'єру з тренерами. І то, згадайте втечу Матузалема, капризи Тайсона.
Показать ответы
Africanda-S, Ілсіньйо теж тікав.
У Чернігові не зіграє Д. Попов. З урахуванням неготовності Бурди ТШ доведеться поламати голову, кого ставити у пару з Шабановим. Кадірі? З Колосом він напортачив, одна його помилка могла стати гольовою. То вже краще Миколенка у центр.
Показать ответы
Africanda-S, один дурак сказал ( комментатор ) и все за ним повторяют.

Кадири подчищал в том моменте четко, но Цыганков зачем-то вставил свою мотыжку...

Смотрите: https://www.youtube.com/watch?v=OJjh9XZjZzU
Ничего не найдено.