Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 692
Кепа, на російських сайтах пишуть, що вся ця зброя належить італійським фашистам, які воюють на Донбасі на боці України. Ось так ось. Інформаційна війна у всій її красі.
Показать ответы
Africanda-S, на самом деле всё наоборот, италонацики были в рядах лындыныров. Вчера по телеку показали и камера зацепила символику сепараторов. Как-то рашоватосайты этот момент упустили из виду?) Ну да, чему я удивляюсь?
Вітаю Віктора! Молодий, та ранній! Розумна голова на полі дуже багато значить. У цьому сенсі можна провести паралель між Лобановським і Циганковим. І не тільки тому,що обидва руді. У відповільному ставленні до знань також.
Показать ответы
Africanda-S, Пятов також фізрук)
Africanda-S, чет я подозреваю он в том Переяслав-Хмельницком никогда и не был. Это ж украинское образование, у нас имея бабло он мог даже стать академиком химических наук)) Главное, что футболист хороший, а хочет иметь бумажку - да пусть имеет, если ему она гордость придает.
Нико, У Карлоса і Анхеля різні амплуа. Хацкевич плачеться, що потрібен нападник, то нехай умовить Анхеля засвітися у Лічі чемпіонів. Але тоді жаль Русина.
Показать ответы
Africanda-S, Русина действительно жаль, потенциал у парня хороший. Ему б тренера хорошего найти.
Караваджо, де-де ця трійка буде грати? За U-19? Хто їх туди допустить?
Показать ответы
Africanda-S, ти не правильно зрозумів,я мав на увазі,що у них немає перспективи,мабуть я не правильно виразився.
З такою статистикою на ЗАБИВНОГО форварда Сухоручко не тягне.
Показать ответы
Africanda-S, он в прошлом сезоне провел 42 матчей и забил 23 гола,чем он тебе на забивного не тянет?
Ця історія із Зайцем вже починає дратувати. По-перше, чи так вже він нам потрібен? По-друге, ціна за нього неадекватна. По-третє, мовчить менеджмент Динамо. Або виступіть із заявою, що Зайц не входить у наші плани, або підтвердіть, що переговори ведуться. Та за ці гроші і навіть набагато дешевше краще люксембурзького нападника із "Зубила і Вати" купити!
Показать ответы
Africanda-S, А коли це менеджмент клубу вам щось до здійснення трансферу казав? :) А з приводу грошей: коли свій клуб будете мати, тоді і поради давайте!
Africanda-S, если суркис молчит, значит точно переговоры идут, это уже давно известно)
Цікаві справи творяться у Румунії. Тут виникає стільки колізій, що суперечка, у т. ч. судова, може тривати десятиліттями. А тепер уявіть, що у нас хтось скаже, що київське Динамо вже давно не має відношення до силового відомства, отже, не має права називатись Динамо, створить свою команду Динамо, буквально дворового рівня і до неї рішенням суду відійдуть всі титули і трофеї Динамо десь так до 1995 р.
Показать ответы
Africanda-S, зараз українські "суди" приймають багато ідіотських заангажованих рішень, тому Ваша версія цілком можлива.
Якщо комусь це буде потрібно (кротам наприклад) то буде будь який вирок, навіть найабсурдніший.
Наші суди - це "любой каприз за вашим деньги"
До речі, можливо мені хтось пояснить, що відбувається в останні місяці з трансляціями контрольних, товаристських матчів Динамо, матчів молодіжки тощо в Youtube? Спершу 10-12 хв. показ іде нормально, потім зображення розпливається, стає нечітким, потім взагалі переривається. Доводиться заходити в Youtube заново. І так за матч 7-9 і більше разів. Раніше такого не було. Що за чортівня? Буду вдячний за пояснення.
Показать ответы
Africanda-S, так це ж не до нас питання)
Разом з Дуелунном - 28 гравців. У заявці на сезон має бути 25 гравців. Отже, все одно когось ще відсіють (Нещерет+?). Ще 15 хв. Матара у списку не було, зараз з'явився. У мне таке відчуття, що Динамо він пригодиться. Африканські форварди, крім Аді, у нас добре грали.
Показать ответы
Africanda-S, это по заявке "А" 25 футболистов должно быть. А заявка "Б" не ограничена, поэтому те же Нещерет, Цитаишвили, Русин, Миколенко, Кучерук, Попов, Алибеков и Шапаренко по ней спокойно могут пойти.
Чи не занадто Смоловий категоричний у своїх висновках? Якщо не помиляюсь, він же позавчора писав, що матч з Поліссям - це так, "баловство", а зараз вже зовсім інша в нього оцінка. Той же Кравченко, крім гола, мав ще один момент + дуже гостру передачу з фланга. А гол від Немтінова - на совісті Шабанова і Бущана. Гол, що виглядає зовсім випадковим, по височенній повільній дузі, за "комір" височенному Бущану. Полісся мало 2 моменти - забило 2 голи. Динамо ж у першому таймі запросто могло 5 голів забити. Матар постійно створював загрози, але, на думку Смолового, не підходить, як і Сідклей та Кравченко. Той же Русин взагалі нічим себе не виявив, хоча, правда, грав на незвичній для себе позиції.
Висновок: чи не забагато Смоловий на себе бере? Уже він розпоряджається кадрами в Динамо? Хацкевич і ТШ при ньому референтами служать?
Показать ответы
Africanda-S, но в списке летящих в Австрию Матара и Сидклея уже нет...
Ничего не найдено.