Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 927
Чапыч, можливо у Де Пени дискваліфікація (4-та картка). Чесно кажучи, сподівався, що у заявку включать Клейтона, він у непоганій формі.
Показать ответы
Africanda-S, или его в защитники вписали
Africanda-S, надеюсь у Динамо не совсем дураки сидят и заранее разберутся можно ли с 4 желтыми играть кубок. А то будет крайне обидно из-за глупости вылететь.
Мал, Згоден. Молодіжка Динамо грала вкрай погано. Жодного проблиску футбольного інтелекту при грі у більшості. А те, що трапилося на останніх хвилинах - це те, за що ми любимо футбол - за його непередбачливість, сюрпризи. Але молоді все одно потрібно зробити промивку мізків, щоб виходили на гру розслабленими.
Показать ответы
щоб НЕ виходили на гру розслабленими
Вважаю рішення правильним. Алібеков нічим не поступається Белуце. А ще у нас є Булеца )).
Показать ответы
Africanda-S, Булеца то у нас есть, он тоже на Б, но позиции то разные)
Кепа, бо дуже жадібні, сподівалися з Тайсона все видоїти по контракту.
Показать ответы
Africanda-S, ну так вони з нього все й видоїли. Людина в деяких матчах ледь ноги по полю переставляла))
Henry, була інформація, що Ной
Показать ответы
Henry, була інформація, що Нойок запросив білоруське громаднство. Чи отримав вже його - цього не знаю.
Ще узимку потрібно було Тайсона відпускати. Але ж жадібність у Ахмет-хана зашкалює. Ось Тайсон у лютому-березня дурня клеїв. А зараз відпускати - виглядає смішно. Ви ще за 3 дні до закінчення контракту відпустіть!
Показать ответы
Africanda-S, ну да типа разгрузят зарплатную ведомость.
Виктор Кроних, згоден, грузини в Динамо чомусь не приживаються. За всю історію тільки А. Зазроєв, К. Каладзе і певною мірою абхазький грек Г. Граматикопуло заявили про себе і грали більше трьох сезонів.
Показать ответы
Africanda-S, Деметрадзе ще непогано грав,мені тоді імпонувала його гра.Голи через себе,дриблінг.Малий та дуже незручний був для захисників,різкий та нахабний.Зараз такий нап би пригодився нам.
Africanda-S, Деметрадзе. Хоч і на один сезон)
Багато футболістів з таким діагнозом грали у масці. Але в Динамо я не пригадую жодного такого випадку. А в українському футболі вони були?
Показать ответы
Africanda-S, если мне память не изменяет, то у Шапаренко была защитная прозрачная маска, когда ему в 2018 году сломали нос. Возможно, еще кто-то ее носил - так быстро не приходят на ум варианты.
У матчі з дублерами Олександрії Алібеков показав солідний рівень гри. Особливо порадували його численні довгі і точні діагональні передачі на 40-60 м у стилі Рональда Кумана часів Барселони. У цьому компоненті Алібеков виглядає набагато краще Белуци, якого, схоже, брали саме за довгі паси.
Показать ответы
Africanda-S, 60 мин в матче с дублерами— это уровень.... и аж 2!игры в аренде
А тепер слідкуйте за тим, скільки Вьюнник заб'є дублю Маріуполя. Там перед ним буквально розступатимуться чи раптово падати.
Показать ответы
Africanda-S, хотел то же самое написать.
Но вы опередили.
Ничего не найдено.