Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 141
Achido, Лозанна - остання інстанція в таких випадках. На жаль, все шито білими нитками. Протидія проста в такій ситуації - наступного разу поступать так само, як поступили з нами. На тестування команду-суперника - позитивні тести - карантин і ультиматум нова команда за 24 години.
Показать ответы
juice, понятно какикорень квадратний. Но...
dmitrydvk, тобто по вашій аналогії гравці Динамо - це водії, яких посадили в запорожці? Розтолкуйте, будь-ласка, бо без 50 грам не розібратись. І хто тоді той запорожець? Суркіс? :)
Показать ответы
juice, может, накатите 50,и поймете? Любая машина — некий набор, как то — двигатель, трансмиссия, салон. Все это в целом определяет класс машины. Кого и кем назвать — сами придумайте.
Тарас, абсолютно згоден. Технічна поразка - це абсурд.
Показать ответы
Факт заражения ковидом уже давно приняли, как естественный процесс. Суть в другом, а именно обеспечение жёстких карантинных мер для больных игроков и здоровых. С этим у нас огромные проблемы.
Геть весь у грі був мабуть, шо був час видивлятись на трибунах факи.
Показать ответы
juice, если бы смотрел больше на мяч и на поле, то и карьера бы была другая.

А так одни факи...
А скільки червоних в свій час отримав Степаненко в команді Луческу...Опорник реально ключова фігура в схемах Луческу і на ньому багато роботи. Сидорчук був заряджений на боротьбу, але в конкретному епізоді просто не встиг. Не треба з нього робить єдиного цапа-відбувайла.
Показать ответы
juice, и Ферна, случалось, красный свет видел перед собой
juice, Сдорчук - ключевая фигура и капитан. На нем ответственность больше, чем на других, следовательно, и больше спрос
Ширинкович, ви впевнені, шо Русин слабіше Супряги? Та ну) Найкращий і найрезультативніший варіант на вістрі, як показує гра і просто суха статистика - це Вербич.
Показать ответы
juice, Это игрок уровня класса и притязаний "Зари".Что он и показал.Вы цифры его видели?Удары,пасы,обводки?Кроме скорости-там ничего нет для игры на уровне группы ЛЧ.
Александр, це все дуже нагадує історії при попередніх тренерах. Коли приходив новий тренер на початках відбувалося певне покращення гри, яке правда тривало не довго і все скочувалось в яму. Будемо далі дивитись, я думаю, без інвестицій в команду толку не буде. Багато чого залежить від того, наскільки побажання Луческу по комплектації команди будуть виконані. При Лесику і Хаціолі ніяких серйозних інвестицій в команду не проводилось, хоча модно було просто все звалювати на недолугі "динамівські серця". Будемо бачити.
Показать ответы
juice, Так, подивимося. Я не згоден, що зовсім нічого не змінилося. В організації гри зміни помітні. Деякі гравці помітно прибавили. Думаю, Луческу зможе, навіть з цим складом, досягти більшого. В принципі, вихід в групу ЛЧ уже досягнення. Але , звичайно, великих чудес чекати не варто.
підсилення дуже потрібне.
AlesSandro, "Луческу против Интера" - це шо?)
Показать ответы
juice, я имею в виду его Шахта против Интера играла сильнее
dmitrydvk, так Коваль і був певний час основним кіпером. Але далі шось пішло не так і це "не так" стосується саме його гри.
Показать ответы
juice, Я скажу что не так, парнишка поймал звезду. Перешел в Динамо, ЛЧ , хороший контракт. Вот и все, ну а дальше пошло поехало...
Александр, не спрацювала, бо результат на табло. Чи для вас уже перемога, що ми не програли з рахунком 0-3 чи більше?) Автобус на цілий матч на універсальну тактику теж, м"яко кажучи, не тягне, сорян)
Показать ответы
juice, Як би все було так просто: правильна тактика гарантує потрібний результат. Але є ще і суперник, який також має свою тактику, готується до гри і прагне перемогти. А рахунок на табло відображає результат зусиль двох команд на полі. І 0:2 проти Ювентуса я не вважаю трагедією. Так, ми програли, але програли дійсно більш сильній команді, явно сильнішій команді. Давайте будемо реалістами. Якби ми виграли - була б сенсація, а так - все закономірно. І давайте врахуємо, що Ювентус віднісся до нас серйозно, не так як Реал до ШД.
От якщо ми програємо Ференцварошу і не посядемо 3 місце - тоді дісно буде погано.
Треба брати свої очки, а чужі - якщо зможемо. Тут не змогли.
Ничего не найдено.