Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 141
pashik73, нам взагалі з тобою нічого не перепаде з трансферу) А Владу новий стимул показать себе і новий шанс. Плюс "разгрузка зарплатной вєдомості" як ніяк.
Показать ответы
juice, про "наш интерес" - это про динамовский. Неужели стоит разжевывать?)
dmitrydvk, він узагальнив, як повинно буть з точки зору закону. Чого вас це питання взагалі так піпчить? Заспокойтесь.
Показать ответы
juice, меня волнует происходящее в моей стране. И расстраивает, когда страна погружается в дикость и средневековье с языковым вопросом, вместо того, чтоб хотя бы чуточку позаботится о своих гражданах.
Мал, навіть не в тому річ, що війна йде зараз. За ці роки на ній вбито з десяток тисяч українських громадян. Пересічному росіянину це звісно "невдомёк". Такі речі швидко не забуваються, навіть якщо війна прямо завтра закінчиться.
Показать ответы
Так і я ж про це. Якщо війна закінчиться, то ще дуже-дуже тривалий час ми не станемо "братами", як раніше. А може і взагалі ніколи не станемо.
Paul, так, я думаю, тренерський штаб зовсім не планував злив австрійцям. Тому що краще синиця в руках, хай навіть це Італія чи Іспанія, ніж теоретичний журавель в небі.
Показать ответы
juice, тоже уверен в этом.
Умник, а де гарантія, що третє місце з 4 очками і нульовою різницею забитих і пропущених дасть можливість пройти далі? Я думаю, Австрія буде грать на перемогу. І ми також повинні.
Показать ответы
juice, 4 очки гарантують вихід з третього місця з будь-якою різницею
juice, буде достатньо третіх місць з трьома очками
Google, не згоден на рахунок Михайличенка. Соболь сильніше на даний момент. Чому не випустили Соболя - от це питання.
Показать ответы
juice, согласен.
І Шапаренко підсилив. Дуже радує прогрес Миколи і в Динамо, і в збірній.
Показать ответы
juice, Дуже радує прогрес Миколи )))ебанутый клуб почитателей дебила миколенка-он просто не тянет -нахер его ставить чтобы онлажал постоянно?
FcDK, не варто травить наших гравців, навіть якщо хтось і не дуже вдало зіграв. Чи ви б краще зіграли?
Показать ответы
juice, если бы я играл за сборную, то грыз бы землю. Мог ошибаться, но никогда бы не пижонил, как блондинка Зина, тем более в свои 25 лет! Он кто вообще?
Friday, ви юрист чи самі собі це придумали?
Показать ответы
juice, ладно, объясню . Слава Украине-появился примерно в 1918-19 г. во времена УНР Не несет политики . Героям слава с 1939 на втором съезде ОУН - ну политическая организация , нет ?
HondaDio, в тому епізоді в цілому захист злажав, а не конкретно Зінченко. Наприклад, захисник МС на фланзі не давав створити офсайд для Хавертца. Ще і голкіпер зіграв, м"яко кажучи, не найкращим чином.
Показать ответы
juice, Так а я про що? Весь матч, за задумом Гвардьоли, три захисника грли в лінію, а Зіна трошки вище, для підтримки атаки. МС практично і грав через лівий край. Провал в опорній зоні не вина Зінченка.
Ничего не найдено.