Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 47
Гармаш майже завжди в офсайді, потрібно міняти,тим більше він на жовтій сидить; Буяльський крім жовтої нічим не запам'ятався, також міняти
Показати
ZIZU10, на кого Бую менять то?
В команді немає лідера,немає технічних гравців,які б тягнули за собою команду,давали впевненості іншим, більшість бояться , навіть проти Маріуполя, грати розкуто ,впевнено, легкий пресинг і команда сипеться,якби пропустили перші,то було б дуже важко! Висновок: працювати над психологією гравців, ну і обов'язкове підсилення!!
Показати
не согласен - Цыганков и Шапа норм. Де Пена тоже неплох. Бывает и Буя технично сыграет. Да и Эрик блистал в предыдущем клубе. У Тымчика скоростная техника. Забарный как для защитника хорош.
ZIZU10, у вас единственный нормальный пост и тот заминусовали.Или здесь куча кротов или идиотов.
Шепелєв не є гравцем рівня Динамо, надто кволий і повільний, його плюс це бачення поля,але він не компенсує його недоліки
Показати
ZIZU10, ну тут так...Там ,где Шапа тащит мяч, Шепелев решает просто передачей. Но в отборе слабоват ,да.
Шара дуже часто гальмував розвиток атак...
Показати
*Шапа
ZIZU10, не согласен. Когда на тебя бросаются сразу три игрока, то нужно время что бы из под них выбраться. Шапа это и успешно делал. Остальные просто сразу теряли мяч. Сегодня и инстат подтвердил, что Шапа был лучшим 7,6 баллов, а Скакун, Пенек и Кара худшие.
stovpec, при мінімальному пресингу Сирота вибивав м'яч будь-куди, а Забарний завжди віддавав на Бушана, примітивний футбол
Показати
ZIZU10, все правильно делали. Но на одной защите не выедешь
Дмитрий, дід не винен, потрібні трансфери,90% гравців це рівень ЧУ
Показати
І починать треба з дворового футболу. Наші футболісти не вміють обігрувати, не вміють бить по мʼячу, одні паси воротареві. А пенальті? Бачила б ця молодь як бив пенальті Ейсебіо!
Не здається вам,що проти такої команди потрібно робити ставку на швидкі контратаки, а про таких гравців як Шабанов,Сидорчук, Гармаш,Андрієвський не скажеш,що вони швидкі
Показати
ZIZU10, Шабанов и Сидорчук будут играть исключительно на разрушение. Андриевский в последнее время отдавал неплохие передачи. Разворачивал игру + скорее всего будет страховать Сидорчука в опорной зоне. Тимчик может убежать. Луческу понимает, что забить немцам можно только на контратаке. Непонятна только роль Гармаша. С такой интенсивностью игры он абсолютно не может контролировать мяч. Вопрос времени на какой минуте он получит горчичник.
Витягнув нас суддя, фол неоднозначний
Показати
ZIZU10, за футболку в штрафной разрешили тянуть? Или в чем неоднозначность?
А хіба не правду говорить?! Гра Динамо не рівень ЛЧ,хочеться бачити швидкі виходи в контратаку, змістовні розіграші,а не гру на відбй і надію на помилки суперника!!!!!!
Показати
ZIZU10, удари в матчі 7 - 12, у площину 4 - 4, при володінні мячем 38% на 62%, які вам ще контр атаки треба? грамотно зіграли, могли і перемагати.
ZIZU10, даже в в конце 90-х будучи грозой аторитетов динамо никоглда не играло в ЛЧ в массивный контрольмяча, а играло + - также как позавчера, строго в защите и очень остро и быстро на контраатаках, а тогдашние барсы, реалы, арсеналы, баварии и т.п. также по 60-70% катали мяч на подступах к штарфной и своей половине бес толку, но получали резкий выпад по краю от несущегося Косовского по флангу или острая передача на несущихся Шеву или Ребра из глубины от Белькевича, Хаца, Гусина....надо заметить что Шева и Ребер и центрохавы в общем были помастеровитее текущего подбора игроков центра и атаки.
Суповой набор, чому юні гравці Брюге показують впевнену гру на відміну від наших,не бояться йти в обіграш, вийти спокійно з під пресингу через пас,при тому,що чемпіонат Бельгії не сильніший за наш і Брюгге ,як і Динамо,майже завжди домінує в місцевому чемпіонаті ??? Я думаю,що відповідь очевидна- невисокий рівень наших гравців, дуже сумніваюся, що Сирота,Забарний, Попов, Тимчик,Супряга,Шепелєв ,Беседін зможуть підняти рівень свої гри,виняток це - Миколенко,Циганоков,Шапаренко, вони ще зможуть додати. Щоб достойно виступати в ЛЧ потрібно трансфери,з нашими футболістами далеко не заїдеш!!!
Показати
ZIZU10, Забарний, Попов - защитники очень высокого уровня уже сейчас. У Попова конечно эмоции иногда преобладают, а вот Забарный, думаю долго он у нас не задержится.
No results found.