Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 107
dynamic1927, не умнічай,хто який болільник,може людина важко працювала і втомилась,не всі ж такі правильні,як ти.
Показати
Андруш, розсмішив)
Звичайно Арменія не суперник,але всеодно приємно.Що бісило,так це постійне нагадування коментатором,що трансляція стала можлива при сприянні великого піаніста і його офісу,навіть в оркостані такого немає.Гидко.
Показати
"Прошла зима, настало лето, –
Спасибо партии за это!
За то, что дым идет в трубе,
Спасибо, партия, тебе!" (с)
Хто буде грати на вістрі?Знов Гармаш?Це вже не смішно,це діагноз.
Показати
Барабаш, не виключено, що саме Лонвейк і буде грати. 45% виграних единоборств, довгий крок та таке-сяке уміння поставити корпус - його основні сильні сторони і хоч в цьому він зможе успішно конкурувати з Беседіним.
Потрібна зміна власника клубу на адекватну людину,яка знайде толкового менеджера ,який побудує вертикаль клубу,знайде головного тренера і т.д.Він буде підпорядковуватись лише власнику клубу і вирішувати всі питання.Резо і всі серця не підпускати і близько.Про який професіональний клуб ми говоримо,коли ще зовсім недавно на Нивках діток брали не за талант,а за гроші.Зараз не знаю.
Показати
Барабаш, все це мрії.
Так само можемо втратити клуб як фанати Карпат і т.д.
Та й то правда,мальчікі усталі,все таки 3 гри в чемпіонаті.Раз у команди ніякої цілі немає,то конєшно.
Показати
Барабаш, розумніше цей час витратити на теорію та на психологію, це дасть більш ніж спаринг с клубом упл
Барабаш, не набридло під кожною новиною негаивні коменти писать? звідки у вас стільки гнилі?
Згоден на всі 100% про дупу і гівно,але він сказав правду.
Показати
Барабаш, забили-не забили це аналіз гри? Так, я скажу правду, коли Динамо програє і так грає, це повний пиз..ць. Але коли теж гівно квакає з вигрібої ями, то я кажу: без гівна розберемося.
Динамiвець1979, добре,розкажіть тоді ви,в чому прогрес Динамо.В управлінні,менеджменту,службі слекції?Можливо я щось не розумію і не бачу,що їх фізично не вистачає на 2 тайми уже декілька років,що їхня тактика як у гравців регбі передачі поперек поля і назад,що вони ходять,а не бігають по полю.Може це така задумка тренера,грати взагалі без нападаючих?Так що якщо лаконічно і стисло то
SheriFF_2 сказав по ділу.
Показати
Slava, це ви мені???
Барабаш, а я хіба казав що мені подобається поточний стан команди? Мій коментар стосувався лише "конструктивної " критики пана " Sheriff_2" і вашого здивування що такий "дотепний і розлогий" коментар замінусували.
А що стосується сьогоднішньої гри, то можу сказати лише одне. За відсутності форварда, сьогодні дуже сильно була помітна відсутність Шапаренка. І нажаль до кінця року так і буде. Сидорчук сьогодні намагався виконувати роль Миколи, багато що вийшло, але...
SheriFF_2, вас замінусували,але аргументовано так ніхто і не заперечив.
Показати
Барабаш, а у нього просто таки найконструктивніша критика яку я тільки бачив. Таким нікчемам аргументовувати щось, лише час витрачати.
Владислав, що таке новий рівень,я не розумію?
Показати
Барабаш, те що було між Ребровим і Луческу, коли на Динамо не можливо було дивитись...зараз мені гра нагадує футбол Хацкевича. Коли команда виходить зі стандартним набором шаблонів розвитку атаки, виходу з оборони і нічого іншого не можуть придумати
dynamic1927, я на слова сопливого хлопчика не реагую,ти ще в житті своєму засраному багато не бачив,дай бог з роками,порозумнішаєш і не будеш незнайомим людям вказувати куди йти.
Показати
Барабаш, залогінься як "Юрій" і не сили, дитинко! Якби ти знав, що я в житті бачив і що пройшов, то рот би не відкривав!
Геть звідси! Завтра в школу!
No results found.