Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 119
Бажаю вдачі Романе! У тебе є всі якості щоб стати яскравою зіркою в прімері!
Показати
trahim, Винисиус напрягся

Цыганков! Милевский... то что сразу вспомнил! 4 ляма + % со следующей сделки отлично! Или он за 100 его хочет продать?
Показати
trahim, можливо ціна і норм, але в гівноТоріно все одно не треба продавати. Вони гравців з оркостану беруть (минулий сезон міранчук там грав).
Google, Ваннату дуже пощастило що він залишився один в обоймі нападник та сміг завоювати своє місце під сонцем! Бо на мою думку у діда дуже специфічні вимоги до нападників! У нас був бєсєдін який рік незабивав але залізобетонно потрапляв у старт! За часів у кротостані у нього були адріано та брандао залізобетонні! Якесь збочення якщо чесно!
Показати
trahim, Вам не нагадати результати Лучєску з "буратінами" Брандау і Адріано? Більше того, скажу Вам "страшну" річ, сам великий Лобановський не завжди віддавав перевагу техничним футболістам! Він працював тільки з тіми футболістами яки його розуміли і повністю виконували всі його вимоги. Як приклад, можу назвати им'я любимця киян 70-х Віктора Насташевского, а в сбірній Федю Черенкова, а більш свіжіший - Леоненко.
Фотошоп
Показати
trahim, а який в цьому сенс? Приїде Супряга на базу Динамо і все стане ясно - і вага, і мускулатура. А брехню йому не вибачать.
Ватель, между ног согласен его гол! А второй какой?
Показати
trahim, останній, рукою поруч махнув.
dynamic1927, напомните пожалуйста об уйме шансов заиграть в ДК у Русина? Как по мне у него их небыло от слова совсем! Супряге давали ему нет! Я не знаю как Ванат пробился?! Просто стечение обстоятельств! Поскольку я пророчил ему судьбу Русина!
Показати
trahim, Дивимося статистику віступів за Динамо:
Русин - 33 матчі, 7 голів, 2 асисти,
Супряга - 26 матчів, 2 голи, 2 асисти.
"Супряге давали (26) ему нет (33)".
Ну... як би... кому давали, а кому - ні?
Андруш, скажем так... французы посмотрели состав ДК прошлых лет да и сейчас а там фамилии были Мыколенко, Попов, Забарный, Шапаренко, сейчас Выварченко, Нещерет, Ванат... молодёжь?
Показати
trahim, думаю, вони скоріше дивилисьб на бразильців, якаих потім продавали за немалі гроші в різні там баварії, манчестери та подібне.

Ну буя тоже артист орал так! Что я уже подумал ему ахилл порвали!
Показати
trahim, я сам перелякався,а потім встав і побіг.
misha, ПавелкА рулит
Показати
trahim, Отож!!!
Шаг назад
Показати
trahim, може просто розгін набирає? Останній сезон явно не його, схоже, ГТ не дуже на нього розраховує. Звісно, Аатланта вище за Марсель, але може краще в Марселі заграти, і потім перейти далі, ніж "банкувати" в Італії.
No results found.