Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 22
а шо там з матчем проти кротів? глядачів будуть пускать?
Показать ответы
Eugene, будуть
neppo, не получили б, бо кузьму б не підпустили до сектору що б ті щось комусь кричали... невже не зрозуміло було, що толпа фанатів не послухає "прохання" якогось чувака ?
п.с. я не підтримую єслі шо дії ультри, їм треба бул опроігнорить в свою сторону будь які слова...
Показать ответы
Eugene, Чел, выучи мову или язык или language. Хоть что-нибудь.
якби між секторами були стюарди, нічого б не сталося
Показать ответы
Eugene, 1) Дружок, стюардам за это не платят, да зачем им получать от толпы обезумевшего быдла?
2) Простой и годами проверенный способ (в 90 - именно так и было) - двойное кольцо из беркута с дубинками вокруг сектора с дебилами - и поверь никаких инцидентов с остальными болельщиками и рядом не будет, ибо неадекваты сразу будут лежать мордой в бетон
Eugene, ага, если бы там были стюарды, получили бы стюарды, а не кузьмичи)))
А стюарды не люди, как известно. Можно бить
Hector, а то як на їх місце вийде інший клуб то одразу ж не буде позору)) у вас всі крім ДК і кротів не показуєть в ЄК ніякого результату...
Показать ответы
Eugene, У Зари и Ворсклы будет гарантированное позорище, у Колоса и Десны весьма вероятное. Хочется видеть в ЛЕ и ЛК от Украины клубы где вероятность провала не столь очевидна. Пока на ум приходит только Днепр.
Pavlo, ато як діда руминського не було, то всі прям бігли на стадік і не було місця?
Показать ответы
Eugene, при Реброві навіть непогано ходили. Я розумію, пандемія, але на шахтьор ходить трохи більше, ну це що і як взагалі ? Як таке може бути? Ось це показник.
Friday, ну не зовсім так, 14 слов і 88 заповедей девіда лейна, згугліть більш детально тему цьог опитання.
Показать ответы
Eugene, Угу , от Лейна к Гитлеру через Кукусю
і ще одне, я був просто убитий призначенням цигана, але потім, сів обдумав, і вирішив для себе, що блін, я за клуб вболіваю! не за сурка не за тренера! за клуб, за його історію, традиції, за ЧЕМПІОНСЬКИЙ клуб, клуб мого рідного міста, а тренери і президенти це це річ минуща, сьогодні є завтра нема...
Показать ответы
Та хіба лише сектор деградував, якщо крім ультрас ніхто скандувати не вміє? Можу зовсім дурне питання задати, а чому тихенько мовчать, коли Суркіс про свої трати розповідає? Мовлячи, що ніхто не йде купувати Динамо. А він його продає? Ті гроши звідки на нього бере? Де ж він їх заробив и заробляє, дуже цікаво. Може там ще є, та хтось знайде та купить. Але кричать про Луческу... То може їм саме Суркіс платить, щоб на їнше не було уваги?)
Культура вболівання не може бути окрема від культури взагалі. Клуб може сам регулювати фанатський рух, створити фан-клуб, який буде вболівати піснями, зарядами и іншим. Де це? І де глядачі?
vovan19, до чого тут УПЛ ?
Показать ответы
Eugene, ви що через слово читаєте? Я хочу дивитися єврокубки і УПЛ, тепер вони будуть у різних трансляторів, значить треба підписуватись на 2-х трансляторів.
прокинувся сьогодні вранці в такому настрої наче ми хлопнули барсу, на підсвідомовсті просто пофіг на результат коли команда так грає, такі ігри просто не забуваються.
п.с. Marca як завжди, навіть порядок моментів не можуть описать, зпочатку був 1 на 1 Супряги, а потім вже Циганкова.
Показать ответы
Eugene, у Цыганкова было два выхода 1 на 1. Один до момента Супряги, второй после.
DK 2020, я не прихильник акцій ультри, але й ти несеш дурниці якісь, по перше нікому не принесе користі війна з ультрой, по друге ніхто воювать не буде, кому воно всралось бить морди друг другу?
Показать ответы
Eugene, А никто им и не собирается просто так бить морды. Сейчас мяч на их половине поля, когда состоится матч со зрителями, тогда и будет видно что делать дальше. Если эти отморозки сорвут игру, клубу влепят технарь или следующий матч без зрителей, то поверь, найдутся те люди, кто надолго их заткнет.
Ничего не найдено.