Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 291
Кепа, а до чого тут це? ви свою ложку дьогтю успішно знаходите
Показати
dynamic1927, до того, що такий підхід дуже рідко дає якісь глобальні результати
Коли Костюк говорить, що потрібно довіряти своїй молоді - його тут хейтять. Говорить, що потрібно підсилення на кожну позицію - так само хейтять! Краще взагалі не давати інтерв'ю? Хоча тоді теж будуть хейтити
Показати
dynamic1927, погоджуюсь.
Хейтять завжди тих, хто щось робить, хейтять за все, і за те, що виходить, і за помилки, ...і завжди хейтять ті, хто ніх.ра не робить, бо їм все не подобається, але самі не знають, що треба і як, аби щось бо не так))
Згадую, як повернувся В. В, Лобановський і як в нього вийщло з першого сезону...чоиму його не хейтили? ...хоча знаю, декількох журналістів, які говорили, що його думки вже старі, ідеї не працюють, але..., але потім був півфінал з Баварією...
Це не виправдання, але Блєвацький яскравий приклад "потєряного" судді
Показати
dynamic1927, так він дійсно втратив гру, особливо в епізодах коли Дубінчаку і Піхальонку заїхали шипами, там дві жовті, але мене більше дивує імпотенція та безхараткерність ДК, і це в матчі з Кудрівкою, що ж з ними в ЛЕ зроблять, страшно уявити навіть..
А Буяльський вже не гравець Динамо чи як?
Показати
О. поправили. Дякую
Google, Моргун вже з Карпатами стояв. Хочете, щоб повторив?
Показати
dynamic1927, Не треба судити по одній грі)
Zeit, напевно ви ніколи по-справжньому не вболівали за Динамо Київ
Показати
dynamic1927, Давайте не будемо. Бо бальше 30 років як раз вболіваю. Не зрозуміло, де в мене щось не так. Вам подобається те, що Ви бачите?
Немає Пономаренка, але на заміні є Бражко
Показати
dynamic1927, натомість у нас два Караваєва. Один в основі, другий у запасі.
Отто фон Бисмарк, не сказав би, що він як Біловар, бо Біловар панічно боїться м'яча, а тут я цього не помітив
Показати
dynamic1927, ну суть одна и та же , тип для количества , и также бесполезный
Адмін, забаньте цього клоуна за образливі та принизливі перекручування імені Динамо!
Показати
Побачив вище, що вже "done". Дякую
Artem, так вболівай за іржавих. Нем такі "вболівальники" не потрібні!
Показати
а не пішов би ти куди подалі...не розказуй мені, що робити...знайшов кого захищати...ходять по полю х*ї пинають...тобі садо-мазо таке подобається?
No results found.