Коли Костюк говорить, що потрібно довіряти своїй молоді - його тут хейтять. Говорить, що потрібно підсилення на кожну позицію - так само хейтять! Краще взагалі не давати інтерв'ю? Хоча тоді теж будуть хейтити
dynamic1927, погоджуюсь.
Хейтять завжди тих, хто щось робить, хейтять за все, і за те, що виходить, і за помилки, ...і завжди хейтять ті, хто ніх.ра не робить, бо їм все не подобається, але самі не знають, що треба і як, аби щось бо не так))
Згадую, як повернувся В. В, Лобановський і як в нього вийщло з першого сезону...чоиму його не хейтили? ...хоча знаю, декількох журналістів, які говорили, що його думки вже старі, ідеї не працюють, але..., але потім був півфінал з Баварією...
dynamic1927, так він дійсно втратив гру, особливо в епізодах коли Дубінчаку і Піхальонку заїхали шипами, там дві жовті, але мене більше дивує імпотенція та безхараткерність ДК, і це в матчі з Кудрівкою, що ж з ними в ЛЕ зроблять, страшно уявити навіть..
Хейтять завжди тих, хто щось робить, хейтять за все, і за те, що виходить, і за помилки, ...і завжди хейтять ті, хто ніх.ра не робить, бо їм все не подобається, але самі не знають, що треба і як, аби щось бо не так))
Згадую, як повернувся В. В, Лобановський і як в нього вийщло з першого сезону...чоиму його не хейтили? ...хоча знаю, декількох журналістів, які говорили, що його думки вже старі, ідеї не працюють, але..., але потім був півфінал з Баварією...