Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 22
ну що зробила зелена шмаркля, маючи АБСОЛЮТНУ владу? Тільки українською навчилося говорити, і .... все.
Показати
Solbakken, а що зробив будь хто інший?
Такая ж бесконечная власть как и у Ющенка, Порошенка и Януковича.
Ну Хацу так навмання можна згадати Соля, Чече, Сідклея
Показати
Solbakken, а Кадири ещё..
що ж там за хвороба така, і чому ДК повинно його лікувати і утримувати?
Показати
Solbakken, ну, можливо і не Динамо його лікує і утримує, а його агент Селюк. В замітці написано, що Динамо тільки чекає його одужання
Балтача, ну дядь, в минулому році ми в компанії Копенгаген, Мальме та Лугано посіли "почесне" 3-тє місце в ЛЄ, не потрапили в євровесну і завдяки деякому фарту зберегли 2-ге місце В ЧУ. Зараз результати, мабуть, з тими ж гравцями набагато кращі, нє? І, мабуть, можна здогадатися, охтзавдяки якому кучерявий "проказніку" це сталося
Показати
Может эти игроки потому и сейчас другие, что тогда их тянули, ставили, шишки давали набить, не?
раскаивается уже, при чем чістосєрдечно
Показати
Solbakken, нужно писать - "чист сердечно")))
хороняка назад хоче
"83. Артем Хацкевич выходит вместо Михайленко" Це що, Хаца син?
Показати
Solbakken, так
Молодець, гарно впав
Показати
Solbakken, я переглянув кілька разів, мені здалось, що воротар таки зачепив його правою рукою. Міг би впасти, чи міг би не впасти, це вже таке, якщо контакт був, а він був як на мене. Інша справа, коли має місце симуляція.
На ютубі послухаєш
Показати
Solbakken, Молодець! Круто!
Kyiv, так, Порох наробив купу помилок, але при ньому було світло в кінці тунелю. Світло - це дійсно мова, це розвиток армії, це томос, безвіз, це реформи, це запуск антикорупційної системи, це стабільне зростання економіки, це постійний тиск на парашку. Що, ##&%!, з цього залишилось при зєлєбобіку??? Звідки повилазили такі немислимі уродці, як сивохи, фокіни, кравчуки,єрмаки????
Показати
Solbakken, ніякого світла не було. Це той самий Янукович, тільки з жовто-блакитною риторикою і знанням англійської мови. Його цінності - гроші і влада, решта - слова. Ви згадали Фокіна і кравчука при Зеленському, а чим кращі Медведчук і Кучма при Порошенку? Я вже не кажу про Гладковського і іже з ним. Я уявляю тих людей, які спочатку голосували за сивочолого, потім за криворізького пацана, спочатку зневажали Луческу, а зараз за нього горою. Одні і ті ж самі люди.
раскаивается уже, при чем чістосєрдечно
Показати
Solbakken, нужно писать - "чист сердечно")))
No results found.