Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 178
dynamic1927, яка настанова? Розмова відбулася в роздягальні після закінчення матчу.
Показати
Повний Капець, наступних матчів у Вереса не буде чи Вірт ними не керуватиме?
Треба дотягнути до кінця сезону, а там правдами неправдами якось заманити Реброва. АЛЕ (велике АЛЕ) з цього всеодно нічого не вийде поки не розженуть всяких Заварових, сам Суркіс не перестане лізти у справи клубу і нарешті довірить справи професійному менеджменту.
Показати
А захоче сам Ребров?
Не дай Бог. Костюк це Хацкевич 2.0. Ніяк не можу забути його коментар, проте як він "удосконалив" тренування після від'їзду іспанців.
Показати
Про те
Як з півфіналіста ЛЧ зробити команду середняка УПЛ? Суркіс знає.
Показати
Повний Капець, середняка? скоро це буде межа нашої мрії, якщо все далі так і буде
Ну як ви вже запарили з цими дитячими турнірами які глобально тільки приносять шкоду нашому футболу? Із самого свіжого, два роки як ми виграли молодіжний ЧС. І де ці всі чемпіони? Основна задача молодіжних збірних це готувати гравців бід основну команду, все крапка. Все інше абсолютно неважливо, результати в тому числі.
Показати
Під основну команду
Повний Капець, тобто, честь України важлива лише в матчах наіональної збірної? Всі інші збірні - молодіжна, юніорська, юнацька можуть спокійно все програвати? Дивна логіка. А тепер порахуйте, скільки гравців - чемпіонів світу з молодіжки вже задіяні за національну збірну. Точно не рахував, але понад десять точно.
Mario, Штурм в основний час
Показати
Повний Капець, від цього ще сумніше..((
Для першого разу перевести всіх цих "організаторів" у другу лігу. Просив пост, таке враження що ще раз передивився Циганик live, аж бридко.
Показати
Прочитав пост...
Ще залишилися ті, що сміються? Чи вони ще доїдають травневі шашлики?
Показати
зате,Державний орден «За Заслуги» ІІІ ступеня до Дня Незалежності отримали Кошовий і Пікалов.
На що можна розраховувати, коли в структурі клубу взагалі немає професіоналів, одні популісти і динамівські серця, все управляється "по понятіях" з 90-х. Сільські команди з нульовим бюджетом десь знаходять підсилення, а тут одні байки. В команді все менше і менше гравців рівня Динамо.
Показати
Повний Капець, Схоже на те, що витрачати кошти президент ДК не планує. Одна надія, що виміняє Кабаєва у Зорі на кількох гравців ДК. Можливо будуть вільні агенти, перед закриттям трансферного вікна. Селезньов там з рекордом не заявлений поки за Минай!!)))))) Доречі де Кравець!???))))
Невже це відповідь на питання "який тренер Кучер"?
Показати
Повний Капець, теперь та падаль шахтерская будет думать, что он тренер
No results found.