Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів
2335
Коментарі по темі:
Трамп: "Росія захопила б Київ за чотири години, якби російський генерал не завернув танки у болото"
"Атакувати з супутників"?! Геть поганий вже дід, геть...
Показати
Кепа, він і без "супутників" того
Коментарі по темі:
Джерело пояснило, кого в "Ліверпулі" має замінити Забарний
Мля, хочу бачити його в "Лівері", в АПЛ...
Показати
Кепа, ++
Коментарі по темі:
Найкраща академія в Європі. "Динамо" очолило престижний рейтинг CIES
Гарний рейтинг, проте всі ці команди, м'яко кажучи, не найсильніші
Показати
Кепа, а до чого тут це? ви свою ложку дьогтю успішно знаходите
Коментарі по темі:
Олександр БАБИЧ: "Я не уявляю, щоб "Динамо" опинилося, припустимо, на шостому місці"
А я вже уявляю
Показати
Кепа, співчуваю
Коментарі по темі:
Олександру Заварову – 65!
Terz, він тоді став найкращим у союзі, а Бєланов - у Європі
Показати
Кепа, да, и, если ничего не путаю, в рейтинге на ЗМ, который выиграл Беланов, Заваров был то ли 3-м, то ли 4-м. Ох и времена у ДК были... Футбольная сказка
Коментарі по темі:
ЗМІ: "Металіст 1925" працює над трансфером вінгера "Карпат"
Агенту вигідно кожен рік перепродавати футболіста
Показати
Кепа, там вже інший агент, Зозуля замість вадіка масного
Коментарі по темі:
Моралес про новий контракт Реброва зі збірною України: "Алі-Баба" подзвонить і скаже: "Підписуйте"
Ху із "Алі Баба"?
Показати
Кепа, Єрмак.
Коментарі по темі:
Максим ШАЦЬКИХ: "Форварда такого профайлу як Пономаренко у "Динамо" не те що не було давно, а не було взагалі"
Скаченко ні?
Показати
Кепа, та ні, і близько ні, особливо враховуючи його низьку результативність.
Кепа, та ну він Сутулий був))
Коментарі по темі:
Нинішній сезон в УПЛ за кількістю легіонерів наближається до показників 15-річної давнини
Kote, і вони, звичайно, з радістю поїхали би в охоплену війною Україну
Показати
Чомусь Тіаре і Бленуце приїхали.
Коментарі по темі:
Не Маркевич і не Ротань: колишній арбітр ФІФА назвав тренера, який має очолити збірну України замість Реброва
Поверніть Петракова. Згадуючи, як при ньому грала збірна, то це реально було світло в тунелі...
Показати
Кепа, До чого ці Пазіки людей довели! Готові навіть прийняти совкового тупака
- «
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- »
28 лютого 2022 01:23
А як там колекціонер футболок та за сумісництвом один із тренерів газпромівського зеніту толя тимощук? Потикайте у нього палкою, бо не чутно й не видно!
1 липня 2021 21:28
Тут ось трохи написано про збірну та українську мову. Хтось погодиться, хтось ні, але прочитати не завадить всім бажаючимhttps://bit.ly/2SFaPNk
30 вересня 2020 08:34
А Вы заметили, что куда-то подевались все "Лучененавистники в "Динамо"? Все эти - "низабудем, нипрастим!", "Суркисанадыбу!", "Луческувон!"? Хотя я некоторых ещё тогда спрашивал, что они будут говорить, когда Дед выведет нас в Лигу Чемпионов? И они гордо отвечали - "То же самое!"P.S...
8 листопада 2019 23:32
Бывший судья Итурральде Гонсалес вспомнил свой опыт работы на матче в Киеве. Его слова приводит AS.«Судил матч через несколько лет после скандала с шубами и Антонио Хесусом Лопесом Ньето. Помещение было больше моего дома, а банки с икрой вываливались даже из-под подушек...
