Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 90
:) Прочитав і почав сумніватись чи ми дивились одну і ту саму гру . Не потягни за футболку Рибалка і матч завершився би логічно 0-0 . Так тричі команда виводила Вітю сам на сам , так Вітя чомусь вирішив пробити в ближній кут коли воротар повертався з кута штрафного , замість того щоб пробити в дальню дев'ятку без шансів для бородатого . Так Вітіньйо пробив ребром голови з убойної позиції по порожнім воротам . Проте ІМХО нічия була логічнішою ніж цей пенальті на 95 хвилині від Рибалки.
Показать ответы
lazik, то есть перечислив кучу убойных моментов, причём долеко не всех, у Динамо и ни одного у Александрии, Вы утверждаете, что ничья логична?
lazik, советую проверится на биполярное расстройство. Вы перечислили уйму моментов и ни одного у Александрии, сверху вам это на цифрах показали, но "логична была ничья". Срочно к врачу!
Буяльський і Циганков на фоні Бенфіки виявились не такими вже й класними гравцями . Де Пена чудовий гравець тільки для Колоса . Кенджора, я тепер розумію коуча кадри ...
Показать ответы
lazik, якщо Циганкову доводиться в захисті грати , що він атаці покаже? Коли нас пресингують, наші гравці пуляють по горобцях.
У Шуріка на сайті взагалі 2-0 , нормально хлопці на футбол сходили :)
Показать ответы
ахахахах
З дрібних кусочків починається складуватись пазл , Шева такі дуже хотів новий контракт , багато футболістів збірної так само хотіли щоб він його підписав . У Пєтракова єдиний вихід лишити команду керованою , перенести це все в публічну сферу ...
З таким розбратом в команді ми мабуть друге місце в групі не займемо :(
Показать ответы
lazik, може я і помиляюсь, але здається, що винісши все на публіку, Петраков остаточно втратив команду. Як можна вірити тренеру, який взавтра в ЗМІ видасть будь яку вашу розмову.

Динамо
Київ
Стартовий склад
71
Бойко Денис
5
Сидорчук Сергій
14
Де Пена
15
Циганков Віктор
16
Миколенко Віталій
17
Лєднєв Богдан
18
Андрієвський Олександр
25
Забарний Ілля
34
Сирота Олександр
73
Шкурин Ілля

Показать ответы
94 Кендзьора
Без опорного півзахисника неможливо грати навіть з казахами під кайфом , не те щоб проти Чехії . Макаренко сильно здав , Зінадін Седан- отстой , Ярмола абсолютно втратив швидкість , проте на жаль не амбіції форварда , проте в пас грає дуже класно . Сподіваюсь Пєтраков отримав ту інформацію що хотів , для вболівальників вона коштувала надто дорого . Давно не бачив такої валідольної гри збірної , з Австрією та Англією було без шансів , а сьогодні вся гра на нервах і в кінцівці закономірна розв'язка ....
Показать ответы
lazik, Зінадін Седан )))))))
Дуже сподобався Антюх . Відверто кажучи перші хвилини матюкався нафіга він потрібен , а потім побачив - людина граюча , технічна котра бачить поле і партнерів - в Динамо з'явилась ще одна бойова одиниця ! Ну А Буяльський сьогодні на куражі порвав Десну !
Показать ответы
"людина граюча , технічна котра бачить поле і партнерів"
============================================================
К сожалению, вообще сегодня этого не заметил. При быстром выходе в контратаку в решающей фазе терялся и, как правило, отдавал пас назад. Впрочем это его первый полноценный выход в основе. Буду рад ошибиться и жду, что Антюх в дальнейшем меня посрамит.
Петраков , Ребров .... Чому не Ротань ?:)))
Показать ответы
lazik, не подсказывайте УАФ
Vitaliymkua, усвідомлюю :)
Пенальті може бути призначено, коли гравець команди, що захищається, порушує правила проти суперника у власному штрафному майданчику (коли порушення відбувається за межами штрафного майданчика, призначається прямий штрафний удар). Варто зазначити, що саме місце порушення правил, а не місцезнаходження м'яча, визначає чи буде призначений пенальті чи прямий штрафний удар.
Показать ответы
lazik, Я зрозумів, і це добре що ти усвідомлюєш яке ти жалюгідне!
lazik,такой знаток правил а что линия за воротами тоже часть поля не знаешь
Вперше бачу за порушення за межами поля призначений пенальті , ну і гол Гармаша і відмінений гол Вереса близнюки . Тепер розумію чому Динамо висунуло Павелко :)
Показать ответы
lazik, Ти хоч усвідомлюєш яке ти зараз жалюгідне?
lazik,
"11-метровий удар призначається за порушення, що карається штрафним
ударом, і яке було скоєне гравцем у власній штрафній площі або за межами
поля в результаті ігрових дій, як зазначено Правилами 12 і 13."
Ничего не найдено.