Співаковський, в своїх фантазіях, хоче переплюнути Бурбаса.
Тут прям все прекрасно)
Кендзьора, для якого Київ як рідний, радиться з Лонвейком (не навпаки:).
Найбільше проти цього дружина киянка.
І вишенька на торті. Як відмазати Суркісів, які віддають за поляка не маленькі гроші (як для сучасних себе). Виявляється Суркіси не хотіли вести перемовини с Саввіді.
В це хтось повірить?
Мішаня, ти там, той во, закусуй))
Успіхів, Ілля.
Пам'ятаю, як в Динамо приходив Бущан. Не все йому вдалось одразу, завадили травми, але свій вагомий слід, в історії клубу, він залишив. І хоча Ілля буде постарше Жори, коли той прийшов, але все в руках хлопця. Задатки - гарні.
Ватель, так Кендзьорек говорить про Бражка як про шістку.
Та і, чесно кажучи, дивлячить як наші мучаться над створенням моментів на полі, не думаю, що проблема у відборі м'яча.
На мою, дилетанську думку, проблема у відкриваннях і переміщеннях футболістів. Це банально не тренується в нас. Весь розрахунок на індивідуальні дії.
Нарешті за ЛНЗ забив "Пробєл". А всього то треба було сходити Твердохлібу на ВКВ))
А гол Кузика має стати голом туру.
Треба його забирати назад. Поміняти на Огундану)
Якраз Редушко і відправити в Кривбас, нарощувати м'язи.
А то, Нажаль, у малого поки більше невдалих матчів.
Звісно без досвіду і гри рости не будеш, однак Динамо не клуб для експериментів.
Ватель, ну зараз в топ клубах Європи виходять і грають 17-19 річні хлопці. В тому числі і в найсерйозніших матчах. І теж не завжди ідеально. Це нормальний процес.
До того ж, у нас зараз не те щоб багато зайвих грошей на якісних футболістів. Тому, розвивати власну молодь - це гарний підхід.
Тут прям все прекрасно)
Кендзьора, для якого Київ як рідний, радиться з Лонвейком (не навпаки:).
Найбільше проти цього дружина киянка.
І вишенька на торті. Як відмазати Суркісів, які віддають за поляка не маленькі гроші (як для сучасних себе). Виявляється Суркіси не хотіли вести перемовини с Саввіді.
В це хтось повірить?
Мішаня, ти там, той во, закусуй))
Пам'ятаю, як в Динамо приходив Бущан. Не все йому вдалось одразу, завадили травми, але свій вагомий слід, в історії клубу, він залишив. І хоча Ілля буде постарше Жори, коли той прийшов, але все в руках хлопця. Задатки - гарні.
Напевно, приховував деталі, не ділився з Шевченко і гравцями))
Та і, чесно кажучи, дивлячить як наші мучаться над створенням моментів на полі, не думаю, що проблема у відборі м'яча.
На мою, дилетанську думку, проблема у відкриваннях і переміщеннях футболістів. Це банально не тренується в нас. Весь розрахунок на індивідуальні дії.
А Будківський своєю кар’єрою заслужив, нічого поганого тут немає.
А гол Кузика має стати голом туру.
Треба його забирати назад. Поміняти на Огундану)
А то, Нажаль, у малого поки більше невдалих матчів.
Звісно без досвіду і гри рости не будеш, однак Динамо не клуб для експериментів.
До того ж, у нас зараз не те щоб багато зайвих грошей на якісних футболістів. Тому, розвивати власну молодь - це гарний підхід.