Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 131
Оце гра! Лише три роки і молода команда показала найупевненіше катання поперек поля під керівництвом найгеніальнішого метра тренерської думки! І все це проти мастодонта УПЛ - непереможного ІНГУЛЬЦЯ!
Луческу впевнено позатикав горлянки усім своїм критикам і антиглорам! Шах і мат, Луческофоби!
Показати
Kilroy, ви все ж таки мабуть хотіли сказати луческуботи)))
dynamic1927, по сетанті, у мене в пакеті два канали сетанти, якийсь з них показував. я ще на зорю перемикався періодично
Показати
Kilroy, очевидно що ти їх не дивився, бо ці матчі якраз не транслювали!
dynamic1927, ага, заговор масонів та рептилоїдів проти вболівальників ДК.
Ще раз. Є сплачені немалі гроші групою Сетанта. Є виграний тендер. Є контракт з УПЛ на ексклюзивну трансляцію усіх матчів.
І є суркісня яка лізе з групою Г+Г своїми рейдерськими методами. Навіть найчесніший печерський суд підключили. Адже закони для всіх рівні, але для когось рівніші.
Тому і маємо як відповідь трансляцію лише на онлайн платформі ігор де є саме ДК. І вболівальники тут ні до чого, лише конфлікт інтересів.
Чи згоден я з цим - аж ніяк, Сетанта мудаки. Але казати що Сурки тут не при чому аж ніяк не можна. Завжди можна було домовитися, але тут два барана на одному вузькому містку
Показати
Kilroy, Сетанта в будь-якому випадку показувала би матчі Динамо на платформі, а не на каналах, якраз для того, щоб притягнути нових абонентів!
Чого тільки вартий ганебний крок показати матч шахтар - Динамо на платформі, ще й повідомивши про це за день до гри!
dynamic1927, так їх і показували по тв, 2 домашні матчі кротів (з вересом номінально). Сетанта не має конфлікту з кротам => кроти транслюються по тв
Показати
Kilroy, по якому саме ТВ???
Ватель, мені похер на ту формулу 1, ми говоримо про трансляцію ігор ДК. Ти мені краще скажи чому кротів вони стабільно показують по тв та й інші клуби, які погодилися на їх телепул і допускають їх на трансляцію домашніх матчів?
Показати
особливо матч Верес - шахтар і шахтар - Зоря, так?
Тому що з кротами бояться сваритись, чи кроти їм доплачують, а інші клуби мало цікаві, на відміну від Динамо.
Мені дивно, чому ти вважаешь, що якщо б сетанта показувала усі матчі Динамо, то вона не показывала б їх на платформі? Коли вони саме так роблять з усіма популярними видами спорту. Там же немає сурквсів, а керівництво сетанти все одно прпуряні трансляції запихує на платформу.
Ватель, так, це через суркіса! Сетанта заплатила гроші та чесно виграла тендер на показ УСІХ матчів. Влізли сурки та своїми опзж-методами не допустили Сетанту на трансляцію певних матчів. Подібна ситуація була в 2019 році, але з Фуболами пенісова.
Я Сетанту не виправдовую, теж мудаки, через яких страждають прості вболівальники. Але це їх відповідь на сурківське свавілля яке мене вже остаточно дістало
Показати
Kilroy, ти не відповів про сетанту і формулу. Теж Суркіс винен? Чи хтось якусь трансляцію автоспорту не віддав їм безкоштовно?))
dynamic1927, не виправдовую сетанту, але СУРКІС - ЖЛОБ і мудак не менше. якби сурок не залупився за трансляцію по своїх каналах, сетанта не ставала би в позу і нормалньо показувала по тв.
Показати
Kilroy, якби ж то, хто вам таке сказав? Сетанта хоче заробити, ось і заробляє, не багато, але факт.
Щоб ви казали, якщо б сетанта і домашні матчі Динамо так показувало?).
Якщо б грузинські керівники сетанти думали про українських людей, вони б не звертали увагу на чвари з Суркісом.

Як приклад можу навести їх трансляції формули-1. Коли на початку сезону один раз не показали по тв сетанта гонку, а лише на платформі, то Подзигун вибачився і казав, що цього більше не повториться. Але повторюється знову та знову. Теж все через Суркіс а?) І від Подзигуна це не залежить, бо він лише коментатор. А сетанта так типо заохочує людей підписуватись, на них...
Kilroy, я чомусь впевнений, що ідея і полягала в тому, щоб саме вболівальники Динамо платили Сетанті. Для цього вони і заходили в пул!
І Суркіс це зрозумів (або знав) першим!
Коротко про матч: у нас все як завжди, Чорноморець по факту Чорномрець
Показати
Kilroy, ееее... ні, щось в команді помінялось. Такої старанності давно не було. Подививсь поки тільки 1-й тайм.
Ще перші 15 хвилин з Фенером це показали, але потім здулись.
Ми бачили багато геніального футболу за останні 10 років: і друге пришестя Сьоміна, і Блохін, і Хациола, і Михайличенко з нятяжкою..але пердобол найгеніальнішого Цигана усіх часів перевершив усе! Браво!
Показати
Kilroy, це справді важко назвати футболом. Вірно помічено - це якийсь пердобол
Paul, я думаю, він хоче піти по закінченні контракту і просто береже ноги.
А ось яким чином Циганков з таким ставленням та грою кожен раз виходить у старті - питання по найгеніальнішого тренера
Показати
Kilroy, плюс до цього: як можна було тримати на лавці такого Гравця, як Парріс??? Зараз це найтехнічніший гравець команди!
No results found.