dynamic1927, та не,слава йсу не ввижаєтся,просто схоже,хіба ні?і взагалі на біло-синій формі зелений лого недоречно,це як мені,вам може і сподобаєтся я не проти,за діагноз дякую,дуже зручно зараз,все онлайн
Пацанюра, почитав твої коментарі і зрозумів, який ти насправді "Фанат Динамо"! Крім бруду і негативу - НІЧОГО! Немає навіть натяку на конструктивну критику!
P.S. І як же ультрас допомагали Суркісу в боротьбі з ФФУ? Штрафами і матчами без глядачів???
dynamic1927, як мінімум, акції "ффу-мафія", та "підітріться вашим регламентом". Якщо цікаво загугліть. Якщо ні, то згадайте хто дотис ффу щоб у 2014 році фінал кубку відбувся з глядачами.
Але, згоден, що уе не була допомогу суркісу як така - це була позиція самих ультрас, суркіс лише міг вміло примазатись
dynamic1927, так само,як в країні будуються не законні будівлі, чи відмазуються винні у злочинах - заніс куди треба "пакуночок" і вуаля, по докам все нормально.
dynamic1927, это скорее для иммиджа) мол Кроты зарабатывают на трансферах больше чем тратят. И в этот имидж верят. Хотя они и так прилично заработали на продажах Ферны, Тимощука, Виллиана, Косты и особенно Тейшейры
dynamic1927, Ватник, глаза раззуй. Какие паникеры и истерички? Нельзя называть вещи своими именами? Если я вижу гавно -говорю гавно. А ты сам кушай то что тебе дают и проси добавки.
"Я слишком предвзят? - Возможно.
Ничего не понимаю в футболе? - Тоже возможно." - ключові слова!
P.S. І як же ультрас допомагали Суркісу в боротьбі з ФФУ? Штрафами і матчами без глядачів???
Але, згоден, що уе не була допомогу суркісу як така - це була позиція самих ультрас, суркіс лише міг вміло примазатись
P.S. У тебя пунктик с истеричками. Гони жену... ну или съезжай от мамы.