Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 188
Nana, Ви розповідаєте про Суркіса, а цитуєте Мірчу. Це, по-перше.
По-друге, Луче сказав, що йому шкода рашистських футболістів, але зробив при цьому значну обмовку, яку всі дружно забули.
Він сказав, що в нинішніх обставинах, бан росіянців абслоютно вірне рішення.
Тож словами Луческу теж маніпулюють.
Показати
Konstantin, тільки не виправдовуйте Луческу, все він чітко сказав, причому повторив в двох інтерв'ю. І зрештою, все таки домовилися, що динамівці в збірну їдуть 3 травня.
Балтача, Та зрозумійте ж, що за ніби-то "інтересами збірної" стоїть замовлення від ахметова продовжувати мочити Динамо.
Ну скажіть, яка така нагальна необхідність цілий місяць сидіти в таборі Пєтракова?
Які такі схеми вони там будуть відпрацьовувати, коли більш, як половина збірників - іноземці? Вони звільняться тільки в 20-х числах травня.
Вивчіть склад команди Пєтракова уважно. Там залізобетонний тільки Забарний. Іноді - Сидорчук та Шапа, Циганков - на заміну. Все! Буя там взагалі не котується. Караваєва Пєтраков прилюдно зганьбив.
Може це занадто конспірологічно, але декому (в чорно-іржавих кольорах) не подобається резонанс, який має Динамо в Європі.
Як би йому нашкодити? О! Так є ж збірна!
А ну, павелка, фас! Пєтраков, починай співати свою пісню.
А людям тільки вкинь зраду... І спрацювало ж.
Показати
Konstantin, та Суркіс сам себе закопує. Не треба коспірології. Чого варті тільки вислови Луческу на підримку російських спортсменів.
Konstantin, яка різниця між Суркісом чи Ахмєтовим? Обидва чимало зробили, щоб цю наволоч в Україну привести. Обидва мають сумнівне походження своїх статків. Обидва роблять все, щоб було краще для своїх клубів, бо це їм іграшки та якась вага. Що ті, що іншій робили все собі на користь, розповідаючи про великий внесок та таке інше. Але головне не вони, не клуби, та взагалі - не футбол. Без футболу якось прожити можна, але зараз держава є головним. Повинна бути. Не бігти з неї, а щось робити для неї. Суркіси зганьбились своєю втечею, своїм вивезенням родичів. Павелко з Ахмєтовим тут? Вони теж, можливо, когось вивезли, не знаю. Силою Батьківщину не можна примусити полюбити, хай би усі вони їхали, та не верталися. Взагалі, можна б було зовсім відмовитись від участі в будь яких турнірах, але є як є. Чому гравці виїхали? Чому? Яка така користь велика від тих матчів? Якщо вона така велика - то нехай би грали ті, кого немає у збірній. Підходить Буя не підходить.. це чия справа? Головного тренера збірної! Місяць потрібен, чи тиждень. Це його справа! Немає ніякої вагомої причини для відмови! Немає! Динамо не грає зараз ні де. Це виставкові матчі! Гравці мають потребу грати за збірну чи ні? Які ще зараз є великі турніри? Чи в тому річ, щоб вивезти гравців на продаж? Про що, взагалі, тут розмовляти? Є збірна. Є потреба. Луческу буде відповідати за рахунок матчу? Ні, Петраков. Динамо поїхало гроші збирати? У збірну не усіх визвали, якщо замало гравців на ці матчі - Зоря, Дніпро та інші теж можуть допомогти гравцями. Підстава від Павелка? Та мовчки гравці їдуть та все. Бо що головне зараз?
Тьху, задовбали, наче нема більш чим зайнятись писати...
Балтача, Пєтраков танцює під сопілочку павелки, та роздмухує вогнище там, де все можна було б вирішити тихо та мирно.
Впевнений, що все саме так і задумувалося!
Це як невиїзд Динамо до Маріуполя, коли сам павелка дав усний дозвіл Суркісу, а потім з'їхав, і діло довели до Лозанни.
Це ж абсолютно політичний скандал, за методичками підараші та ФК Кріт.
Дуже шкода, що Пєтраков радо бере участь в цьому шабаші(((
Зато ніколи не впустить можливості лизнути павелці(( Гидота!(((
Показати
Konstantin, є збірна. Є те, що треба виконувати. У клуба зараз нема можливості грати в ЧУ. Та його і не буде цього року. павелка не павелка... Ви як зомбі якісь ...
И этого пидара тащили на рекорд сборной УКРАИНЫ!!!
Показати
Konstantin, не надо оскорблять людей другой ориентации сравнением с толей
а так согласен
Козак, Дуже багато припущень щодо Циганика. Балабол - він і є балабол. Оце факт)
Мені до Луческу, звісно, як до Києва рачки, але свою думку маю)
Показати
Konstantin,
Циганик реально в гарних стосунках з Луческу, постійно з ним спілкується
Иван, Ванат - совершенно заурядный игрок. В нем вообще нет никакой изюминки. Ни скорости, ни дриблинга, ни изобретательности. Ни-че-го.
Показати
Konstantin,
Навіть той дядько, в тебе на аватарці, такого б не сказав!
Цинаник балабол! Але! Він частенько спілкується з Луческу. Тож, його інформація щодо Ваната, а саме, що він дуже подобається тренеру, скоріше правда. Тому, як вмістити в якійсь одній голові, що написано про Ваната Константином і симпатії тренера рівня Луческу?!
Gry, Вам - хиханьки, а фаны Дженоа уже в петлю готовы были лезть благодаря Шеве)
Показати
Konstantin, мне глубоко безразличны фаны Дженоа. Я точно знаю, что что-либо системное и долговечное за два месяца и тем более за два матча - построить невозможно.
Фаны пишут не про набранное очко, а про то, как играла команда.
Одни и те же игроки за два матча стали совершенно другой командой.
Об этом и речь!
Или, думаете, что итальянские боельщики разбираются в футболе хуже украинских? Что фаны команды хуже понимают, что происходит с их любимым клубом, чем поклонники "гениального Шевы" из Украины?
Хотите сказать, что смотрели все матчи Дженоа с Шевой, а потом оба - с Блессином?
У них произошло то же самое, что у нас, когда Мирча заменил динамовские сердца. Вместо паразитов пришел Тренер. И оказалось, что даже наши коряги что-то, да умеют.
Тут правильно сказал Giovanni: Шевченко – шарлатан.
Сам по себе он - ноль, пустышка.
Патриотизм - прекрсная штука. И наших надо поддерживать. Но есть черное и белое. Путать одно с другим глупо даже ради наших.
Показати
Konstantin, "Одни и те же игроки стали за два матча совсем другой командой" - спасибо Вам за хорошее настроение, Konstantin.
Не хочет подписывать новый контракт, вот и не играет.
Все, как в Динамо)
Показати
Konstantin, можна конкретніше? Коли таке в Динамо було?
Спасибо "великому патриоту" Пэтру за то, что сейчас бюджет 25 млн.(((
Показати
Konstantin, согласен.
Ибо только идиоты считают Пэтра ,,патриотом"! Вреда для державы и народа от него намного больше, чем пользы.
Это отнюдь не реверанс в отношении нынешних....
No results found.