Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 84
Коментарі по темі:
25-й плюс - мiй!)
Показати
))). Так и запишем...где тут моя тетрадочка...) Спасибо.
Коментарі по темі:
Чудовий блог! Побiльше б таких! Автору - подяка!)
Показати
Пасиб :)
Украiнцi, звичайно!!! Особливо Мiлевський i Алiев!..)))
Показати
Россия и Белоруссия родственные народы для Украины как-никак
Коментарі по темі:
Було б непогано, якби так i сталось, як ви прогнозуете. Тiльки адекватнi вболiвальники команди, надiюсь, нiколи Сьомiна не будуть сприймати, як повноцiнного тренера Динамо!..
Показати
А я практично впевнений в тому, що зовсім скоро до нього відношення буде радикально іншим... Такий вже він, український вболівальник, дуже легко кидається в крайності ;)
Можливо, Михайличенко пiдбирае футболiстiв вже "пiд себе"?..
Показати
тоже об этом подумал
Михайличенка не надо!
Ви не правI. Так, це було давно. Але - правда! Якби не було такого яскравого минулого у Динамо, то нам не було б на що надiятись i в майбутньому.
Показати
У Динамо были матчи с Барселоной в 1991, 1992, 1993, 1997, 2009 годах. Пропустили мы в тех матчах около двух десятков голов, проиграв 6 матчей. 1997 год просто щасливое исключение.
Чудовий текст гIмна! А хто автор музики?)
Показати
Большое спасибо! На данный момент внутри каждого исполнителя звучит своя музыка. )
- Прежде всего, этот год мне запомнился выходом сборной России на Евро-2012, — сказал Игнатьев. — Второе место по значимости занимает выход российских клубов в плей-офф еврокубков. _______________________________________________________________________________________ Ось основнi прiоритети тренера киiвського Динамо...
Показати
... при общении с журналистом сайта Sportbox.Ru. Ru - ключевые буквы.
Неприемно читати коментарi деяких горе-дописувачiв, якi зневажливо вiдносяться до таких людей, як Беланов, Заваров, Сабо та iн. Людей, якi пОтом i кров'ю створювали славу Динамо! Невже вони (дописувачi) вважають, що вони краще розбираються в усiх перепетiях футбольного життя клубу, анiж бувшi нашi уславленi ветерани?! Чи може вони вважають, що у них бiльше болить душа за стан справ команди, нiж у бувших гравцiв??? Хоча бувших динамiвцiв, здаеться, не буваю... Деякi коментатори користуються, напевне, тим, що iм ветерани просто не можуть вiповiсти. Хамство деяких болiльникiв по вiдношенню до заслужених людей i вiдображае iх вiдношення до команди. А I.Беланов хiба щось не так написав?!
Показати
Все так, только не подумал о том, что сейчас уже НЕ ТО ВРЕМЯ. Даже в 98 был шанс делать идеологическую команду-звезду. А теперь только за деньги. И да, нытье тех звезд попахивает жадной завистью. Не Беланова, но очень многих.
Дякую автору за хороший блог! З доповненнями Ганнiбала та Solomira претендуе на завершений аналiз! Безумовно, великий "+"!!!
Показати
Спасибо)
Автор: Sofocl
5 листопада 2011 17:45
Для тих, хто цiкавиться
Знайшов ще ось таку статтю про нашу команду: http://sport.bigmir.net/football/ukraine/1529850-Provaly-Dinamo--chto-den--grjaducshij-nam-gotovit-
Автор: Sofocl
1 серпня 2011 23:07
Для "критиканiв" команди
Почитайте, будь-ласка, i зробiть висновки: http://dynamo.kiev.ua/user/alexandr_fo/65099.html