Отто фон Бисмарк, в Шахті йде Конопля, заміни йому не знайшли)) Беруть Кару, тому, що він підходить під їх стиль гри))
Ну а Динамо більше робить на будівництво команди на майбутнє, всі молоді, і з них вже будуть ліпити те, що буде через роки два)) Дай Бог, що це ліплення вийшло вдалим.
Asto, если не ошибаюсь аякс в прошлом сезоне со своей школой хотел сыграть в такую игру , и сделал команду на основе воспитанников , результат был что клуб чуть не вылетел . Чтобы молодые росли им нужно под боком кто-то опытный чтобы смог подсказать , с тех молодых что у нас есть , трудно кого-то сейчас выделить . Взять Алиева и Милю они тоже пришли пацанами в Динамо и сразу дали результат , а сейчас 18/19 лет это тинейджеры а не футболисты к сожелению .
Ну круто прямого конкурента усилим , поможем им залатать дыру . А у нас дальше будет бегун тымчик бегать ( не паса/ не удара / не прострела )
Строить команду это когда под боком есть мастер который поможет молодому вырости . А у нас это а бы не вкладывать деньги
Кто быстрее и лучше научить молодого Кара пахарь ? Или бегун-Тымчик который кроме бега туда сюда , ничего не может ? Даже взять эфиктивнось Кари на кутовых и Тымчика ?
Не знаю, кому задавати питання..."Українській правді" мабуть дійсно в "кавичках" =) чи комусь іншому...
Віталій Пустовойтенко ніколи не був прем"єр-мінстром в Україні, бо в Україні, єдиним з таким прізвищем прем"єр-міністром був Валерій Пустовойтенко.
"Українська правда", щось не схожа на правду(( останім часом доволі часто))
Якось дивно в Україні досудове слідство відбувається...начебто є таємниця слідства, а НАБУ та САП робить майже відеопередачу з роз"ясненням схеми, ще до вироку суду. По тому, що розповідав слідчий НАБУ, в мене, як у юриста дуже багато питань))
Найголовніше, питання: "Для кого він це все розповідав і чому він досі не покараний за розголошення даних оперативно-розшукової діяльності або досудового розслідування?" Хто надав дозвіл за розголошення даних оперативно-розшукової діяльності або досудового розслідування?
Чому без вироку суду, людину вже зробили винною? При цьому навіть поки не зрозуміло в чому винною?
Розказали про афімернів 460 млн гривень, але чомусь немає хто, скільки і де їх взяв? Чому не говорять про геолокацію телефонів Єрмака, міг він там бути чи ні? Все висосано із пальця...для "широкої аудиторії" - щоб створити резонанс та громадське обговорення, щоб спровокувати когось кудись піти, втекти чи піти у відставку))
Чесно кажучи, якось не вражає, як форвард...і це при тому, що загальний рівень УПЛ знизився.
Раніше, він максимум грав би в першій лізі.
Навіть, той же Герреро, переходив із Зорі з куди кращими показниками))
На мою думку, Мирон Богданович може один цикл потренувати, але не більше. Жалко звичайно, що йому не довірили збірну раніше, років "7-8" назад, ще до Шевченка
evgeniy_0672, але ця позиція вийшла на динамоманії, а не на особистому сайті Олега Симороза.
Виходить позиція адміністрації динамоманії повністю збігається з позицією Олега Симороза. А в його позиції є ньюанси((
dynamic1927, а в чому була непорядність? Чому правда є непорядністю?
Невже треба було йти до Суркісів і говорити, що в Динамо безлад і клубом керують бездарі? Суркіс сам знає хто він, і що для нього Динамо. Так само знає як проводиться господарська діяльність в Динамо, хто за що відповідає, і хто куди що несе
Як можна щось планувати, будувати, якщо ніхто нікуди не біжить?
Гравці не розуміють, де шукати вільні зони, де і як відкриватись, як робити забігання, навіть банально відтягувати на себе гравця... Вчора майже весь матч дивився, як гравці динамо стояли, мабуть чекали, що в ту чи іншу точку м'яч не долетить, не докотиться, а якщо і докотиться, то там нікого не буде. Стоячий футбол стоячих гравців. Ніхто не вибігав в атаку, чи не можуть вибігати, чи не знають як вибігати і куди бігти...кілька разів в першому таймі після перехоплення м'яча біжить кілька метрів поки не доженуть лише той, хто перехопив, а інші тупо чекають, що з цього вийде наче. Хоча, чому наче? ...воно так і було)) Навіть Ярмоленко зупинявся при перехоплені кимось, пробігаючи 7-8 метрів. В Динамо хтось розбирає гру, помилки, розповідає, що потрібно робити в тій чи іншій ситуації, питає, чому не робили, робиться щось, щоб це гравці робили? Чи це покоління гравців вміє саме? Зважаючи на рівень гри - навіть не знає, таке враження, що вони тупо тупі!!! Нахіба вони в динамо, нахіба суркіси позоряться таким динамо і нахіба вони його позорять? Нахіба позорять ім'я Лобановського, завдяки якому і дізнались про Динамо
Asto, все що ви перерахували є провиною тренера. У нас нормальні гравці, звичайно не зірки, але нормальні середньої якості гравці. Але повинен бути тренер, який буде справді керувати грою. Нормальний спеціаліст з таких гравців побудує нормальну середню по європейськім міркам команду
Бравофедерация, розумієш, якщо ти мене, як то ти виразився пошлеш на йух, та ще й безпричинно, а ще якщо кілька разів, то ти одразу відчуєш, яка я слабка людина, і мені буде байдуже, до того, що ти будеш в реанімації, я прийду, коли прийдеш до тями і якщо ти зможеш, то потиснеш мені руку.
=======================
Не роби неправильні приклади, бо правильні дії якоїсь людини, тебе колись наздоженуть.
А ще, я б рекомендував, не рахувати чужі кошти в чужих карманах, свої бережіть.
Якщо немає самоповаги - не ображайте інших!!! Що ж ви не палив волосся на голові, коли після Реброва призначили Хацкевича, при якому гравці Динамо мучались на полі, чому не йшли до Михайличенка, щоб він подавав у відставку?
Asto, ты столько всего наговорил ,а сделать ничего не сможешь,к тому что ты СЛАБЫЙ,ты еще и ТУПОЙ, если собрался человека ложить в реанимацию и уехать на кичу от 5 до 8 ,до дерзай)Но я говорил о достоинстве и чести
Asto, а не о твоем физическом потенциале ,мне вообще плевать ,но умный ЧЕЛОВЕК ,поступил бы УМНО ,и не трогал эти вонючие анализы -" не трожь Г ,вонять не будет",вот и тут так же ,мы уже по уши в дерьме)
Ну а Динамо більше робить на будівництво команди на майбутнє, всі молоді, і з них вже будуть ліпити те, що буде через роки два)) Дай Бог, що це ліплення вийшло вдалим.
Ну круто прямого конкурента усилим , поможем им залатать дыру . А у нас дальше будет бегун тымчик бегать ( не паса/ не удара / не прострела )
Строить команду это когда под боком есть мастер который поможет молодому вырости . А у нас это а бы не вкладывать деньги
Віталій Пустовойтенко ніколи не був прем"єр-мінстром в Україні, бо в Україні, єдиним з таким прізвищем прем"єр-міністром був Валерій Пустовойтенко.
"Українська правда", щось не схожа на правду(( останім часом доволі часто))
Найголовніше, питання: "Для кого він це все розповідав і чому він досі не покараний за розголошення даних оперативно-розшукової діяльності або досудового розслідування?" Хто надав дозвіл за розголошення даних оперативно-розшукової діяльності або досудового розслідування?
Чому без вироку суду, людину вже зробили винною? При цьому навіть поки не зрозуміло в чому винною?
Розказали про афімернів 460 млн гривень, але чомусь немає хто, скільки і де їх взяв? Чому не говорять про геолокацію телефонів Єрмака, міг він там бути чи ні? Все висосано із пальця...для "широкої аудиторії" - щоб створити резонанс та громадське обговорення, щоб спровокувати когось кудись піти, втекти чи піти у відставку))
Раніше, він максимум грав би в першій лізі.
Навіть, той же Герреро, переходив із Зорі з куди кращими показниками))
тут скоріше шило на мило
Виходить позиція адміністрації динамоманії повністю збігається з позицією Олега Симороза. А в його позиції є ньюанси((
Asto, Так само, як вийшли i протилежнi позицiї Мiлевського та Алiєва. Наприклад
Невже треба було йти до Суркісів і говорити, що в Динамо безлад і клубом керують бездарі? Суркіс сам знає хто він, і що для нього Динамо. Так само знає як проводиться господарська діяльність в Динамо, хто за що відповідає, і хто куди що несе
Гравці не розуміють, де шукати вільні зони, де і як відкриватись, як робити забігання, навіть банально відтягувати на себе гравця... Вчора майже весь матч дивився, як гравці динамо стояли, мабуть чекали, що в ту чи іншу точку м'яч не долетить, не докотиться, а якщо і докотиться, то там нікого не буде. Стоячий футбол стоячих гравців. Ніхто не вибігав в атаку, чи не можуть вибігати, чи не знають як вибігати і куди бігти...кілька разів в першому таймі після перехоплення м'яча біжить кілька метрів поки не доженуть лише той, хто перехопив, а інші тупо чекають, що з цього вийде наче. Хоча, чому наче? ...воно так і було)) Навіть Ярмоленко зупинявся при перехоплені кимось, пробігаючи 7-8 метрів. В Динамо хтось розбирає гру, помилки, розповідає, що потрібно робити в тій чи іншій ситуації, питає, чому не робили, робиться щось, щоб це гравці робили? Чи це покоління гравців вміє саме? Зважаючи на рівень гри - навіть не знає, таке враження, що вони тупо тупі!!! Нахіба вони в динамо, нахіба суркіси позоряться таким динамо і нахіба вони його позорять? Нахіба позорять ім'я Лобановського, завдяки якому і дізнались про Динамо
=======================
Не роби неправильні приклади, бо правильні дії якоїсь людини, тебе колись наздоженуть.
А ще, я б рекомендував, не рахувати чужі кошти в чужих карманах, свої бережіть.
Якщо немає самоповаги - не ображайте інших!!! Що ж ви не палив волосся на голові, коли після Реброва призначили Хацкевича, при якому гравці Динамо мучались на полі, чому не йшли до Михайличенка, щоб він подавав у відставку?