Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 6
ill_Loco, так погоджуюсь з вами.Чомусь хочется вірити , що Супряга таки "вистрілить" ще в Динамо!!!
Показати
himars_2022, ми уже віримо в це 3 роки, а Кулач досвідчений гравець, якому заважали травми
Нико, "п"яний мишка" вже включив задню і почав плакатись про можливу поразку в цій віні параши , після того , як побачив попередній список озвученої військової допомоги для Україні.
Показати
himars_2022, нехай плаче. Йому корисно.
В країні йде війна , гинуть люди, найкращий генофонд країни, молоді пацани по 20-25 років гинуть , які ще нічого в своєму житті не встигли......А ці мажорні пики ( Васільков ,міля) міряються своїми пісюнами...Фу ...Бридота...Позорище....Ще й на примєри ходять , дятли...Краще б сиділи по своїх норах і не позорилисиль...
Показати
himars_2022, що поганого в прим"єрі? З такою логікою, треба все закрити, і навіть сайти та чати.
А в чому підготовка у Шахтаря до сезону різнилась від підготовки Динамо??? Шахтар також грав благодійні матчі, в Шахтар прийшов новий тренер і нові гравці, Може все ж таки різниця у плануванні підготовки , менеджменті , селекції та управлінням всими цими процесами???
Показати
himars_2022, Справді не бачите різниці???
Динамо провело 6 кваліфікаційних матчів до ЛЧ, тож мало виходити на певний фізчний стан ще влітку. Тепер це дається взнаки.
Згадайте, як грали кроти в ЛЧ торік після проходження такого самого відбору. Влетіли Шерифу!
А тоді вони ще мали змогу літати на матчі літакам. Тобто був час і на відновлення, і на тренування.
А тепер з літака - на автобус, з автобуса - на літак...

Бл@х@, люди! Ви що дійсно не розумієте, що динамівці просто мертві???
В них немає техніки, особливої майстерності. Вони брали фізикою, а тепер вже й фізики нема, бо нема часу та умов для відновлення і тренуваннь.
А грає ж Динамо не з любителями, а з професійними спортсменами.
Агов , свідки і адвокати гри Сироти, нагадайте скільки він же в цьому сезоні напривлзив нам голів??? В кожному матчі , коли був на полі...
Показати
himars_2022, а скільки він доставив у фінальну треть???? Чого не забивають???? Сирота винен? Сьогодні теж норм грав, і Ц не його привоз.
Керуючись теорією Заховайло, за цим самим принципом і аналогічні помилки в пару до Попова потрібно відправити ще й Сироту з Циганковим..Тут не стільки питання по персоналіям , скільки до самої системи пітготовки гравців, їх тактичних навичок та індивідуальних здібностей, а також відношенням до своєї справи.. Ну не можливо перемогти суперника , коли всі грають з думкою про те , щоб не помилитися , всі обернені лицем до своїх воріт , всі паси назад і уся гра команди відбувається , виключно, на своїй половині поля і з пасом своєму воротареві.Тут однозначно , психологічна яма.
Показати
himars_2022, як можна порівнювати помилки Попова с помилками Циганкова і Сироти? Попова у цих двох іграх взагалі нічого не показав: ні відбору, ні підбору, ні гра головою( що у своєму, що у чужому штрафному майданчику)постійні привози( шо в першому, що в другому таймі). Інтелект Циганкова і Сироти с інтелектом Попова? Так, вони теж помилялися, але ж скільки вони зробили на команду, як вони бачать поле. Попри всі очікування, ми у Попова цього не побачили. Але ж дійсно, ні один Попова винен, програла команда.
No results found.