Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 17
Серго, извините за грубость, но сходство между удалениями гармаша и буфона как между задницей и глобусом. На мой взгляд таких судей нам и не хватает, для которых нет авторитетов а есть Правила.
Показати
Kotigoroshko, англы - лучшие, как по мне. Даже если и ошибаются, то о какой либо предвзятости не может быть и речи
Буковина, ти був з ним або хоч би бачив його в барі???
Показати
Kotigoroshko, Особисто я - ні. Але в даному випадку не думаю, що це важливо. Наприклад, я не думаю, що Ви особисто давали хабарі прокурору чи депутатам, але це навряд чи стане на заваді стверджувати про високий рівень корупції в державі, чи не так? Щодо Мілі, то мені шкода, що його кар"єра склалась саме таким чином (маю на увазі як він залишав Динамо і де зараз), але ж є речі загальновідомі.
Непопадання в ЛЧ це результат?????
Показати
А хіба мова не йде про вчорашній матч? Чи вчора Динамо грало за вихід в ЛЧ?
Да порадійте ви за Артема! Таке враження ніби він вам щось завинив.
Показати
Kotigoroshko, мы обязательно порадуемся, если будет чему...
Иван, Що означає міняти хазяїна? Може ви купите, чи може хтось на зразок курченка? Я не захищаю Суркіса, але чи ви думаєте він проти нормальної (хоч би) гри команди? На все є свої причини і в даний економічний та політичний проміжок часу ніхто не приїде і нікого не куплять. Але є багато запитань і до нинішнього складу, де навіть і неозброєним оком любителя та вболівальника видно, що 40% складу - відвертий шлак, а вони циганкова після хетріку на лавці держать...
Показати
Kotigoroshko, А кто мешал Суркису раньше всё сделать? 16 лет одно и то-же болото,горящие глаза, Динамовское сердце и так далее. Как только джуниор принял динамо и покатилось всё по наклонной плоскости.
Дід Панас, а для чого потрібна команьа з нолем ударів по воротам у грі з командою нижче середнього???
Показати
Kotigoroshko, ниже среднего, это команда, которая выбила Шахтер, а за последние пару недель хлопнула Базель и Бенфику? И такие рахиты как кадар и морозюк там не играют, да и вратарь не закидывает себе мяч. Надо опустится на землю: чтоб пройти такого соперника надо было просто собрать всю волю и возможности в кулак, решать свой момент и не лажать в обороне. Но этого не получилось
How a bin, як можна ризик втрати життя виміряти грошима?
Показати
Kotigoroshko, якщо не в курсі, то поспілкуйтеся з страховими агентствами, погортайте пресу, де компенсують втрати, - зрозумієте, що для людства це вже звичка.
Seromaxa, Да), и по жакэту тоже масса вопросов))
Показати
Kotigoroshko, ))
Harris, ми говорили про конкретний матч, яким особисто я задоволений незважаючи на рахунок. Хоча б одна розквашена пика дашки багато чого варта))) Так взагалі питань багато, але то вже потім))
Показати
Kotigoroshko, Конкретный матч увеличил отрыв в 13 очков. Но да, все боролись. Молодцы.
Harris, ти глибоко помиляєшся.
Показати
Kotigoroshko, В чем? Вон Днепр борется в каждом матче, а толку? Скатимся туда же. Успешной команде нужен результат! Если мы будем пропускать в надежде кого-то перестрелять - забредем в никуда.
No results found.