Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 444
Рішення ти прийняв ще рік тому, коли пішли перші чутки. А потім увімкнув дурника.
Показати
Полiметилметакрилат, саме так і було
Агент працює на повну. Останній рік тільки і балачки, як за Вівчаренком полює вся Європа.
Показати
Полiметилметакрилат, ну, мені здається що він зупинився в своєму розвитку і йому треба щось міняти.
Нехай валить, сліз не буде. Бажаю йому міцного здоров'я відсидіти на лавці запасних.
Показати
Воно гратиме - ліміта!
Якийсь кацап написав.
Показати
Полiметилметакрилат, при чому тут кацап...така оригінальна кричалка і банер були без останніх двух рядків на сосійській мові і раніше)
По-чоловічому було би, якби він сказав "не чіпайте його, у нього троє дітей, тому його дітей піду захищати я". А те що він зробив - жалюгідно, по-кацапські, в дечому.

Дивно, але чомусь знайомі з 3+ дітьми не мають проблем і мають офіційну відстрочку. А у цих ваших інтернетах через день з'являється багатодітний батько-героїн, у якого 3х дітей, але немає відстрочки. Певно, батьки-героїни не знають вік "дітей", який має бути за законом?
Показати
Полиметилметакрилат, Ви досі не знайомі з методами роботи ТЦК? Навіть якщо є відстрочка/бронь або взагалі не придатний, ця гопота у "пікселі" все одно тебе бусифіцирує якщо не буде виповнювати план на день.
Які там зараз розцінки в ТЦК?
Полиметилметакрилат, можливо вам пощастило оминути участі, але в реальності не тільки батьки 3-х дітей під прицілом, але і військові:

>Бойовий медик Роман Замрій звинуватив Чернівецький ТЦК, що його три дні утримували "на підвалі" без їжі і води попри те, що мав бронювання.
Тобто він заступився за мужика, троє дітей якого має захищати від кацапів якийсь інший мужик? Ну, цим мужиком тепер буде безробітний Колєснік.
Показати
Полиметилметакрилат, Пiсля Гераскевича

Почав дивитись з рахунку 2-0. Певно, якісь дві дури залетіло, бо колоса з того часу я не побачив. Динамо ж там не догледіло, там своє не заштовхало. Тому так.
Показати
Полиметилметакрилат, це вже 8 матч (майже підояд) "якісь дури" залітають. То може не там "дури" ми бачимо, бо це вже система?
Тому відео вже пів року. По запиту в гуглі "Оріон" другим йде той завод. Гадаєте, кацапи настільки тупі, що тільки зараз дізнались про Оріон? Очевидно, що цей Оріон був у списку цілей на плановий удар по західній Україні і ось зараз дійшла черга.
Показати
Полиметилметакрилат, Це не означає, що потрібно знімати такі відео.
Тут варто відзначити пас Шапаренка і розумне вбігання Ярмоленка. Сам же гол повністю на совісті брамника, бо Ярмоленко просто пробив, нічого "підступного".
Показати
Полиметилметакрилат, Ще б відмітив одну не поміту, але дуже важливу дію. Подивіться як Волошин підбіг до захисник і потягнув за собою, чим звільнив простір за його спиною, чим і скористався Ярмоленко.
А що він зробив? Там навіть вар нічим не допоміг. "Тому" не треба було в боротьбу лізти, якщо бачив, шо не встигає.
Показати
він мі просто витикнути м\яч на кутовий, а не показово виносити його...на почаку гри треба було так ломати їх, а не при 3:0
No results found.