Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 103
"Хацкевич обходится без этих нелепых оправданий". Назвати програш Янг Бойзу випадковістю - це лєпе оправданіє? Випадковість - це щось швидкоплинне. А 90 з гаком хвилин - це не випадковість. З Ворсклою - теж випадковість? Чи рівень майстерності?
Показать ответы
Вася, Так Хацкевич так и сказал не реализовывать такие моменты это мастерство такое у Динамо
Загребське Динамо радіє, що збулося зайвого. А чому радіє київське? Що Суркіс взяв ще одного пенсіонера. Він так любить гроші. А на 2млн. євро лоханувся. Адже через три роки його ніхто не купить. А вік буде пенсійний.
Показать ответы
Вася, суркис и лоханулся - это два слов, которые идут рука об руку уже свыше 10 лет
А вам двоим не кажется странным - что Суркис постоянно "лох", но тем не мение он - миллионер. А вы, которые "не лохи", и близко не подошли к его успехам. Возможно, всё таки, хвы чего-то не понимаете? Гипотетически.
Не хочу никого обидеть. Просто хочу донести мысль о том, что не всё так просто, как кажется на первый взгляд.
Хто не знає, хто такий Гусєв, Шовковський, Блохін для Динамо краще б не ганьбився і не ліз з своєю тупою писаниною. Я міг би багато написати про це. Але розумні і так розуміють, а тупого спочатку потрібно вилікувати. Один такий був. То його вже десь араби лікують.
Показать ответы
Вася,
Может расскажешь кем бы стали Ребров и Шева если сидели на лавочке в 20 лет, а вместо них на поле выпускали Леоненка? Наверно со стареющим Леоном точно добрались бы до 1/2 ЛЧ.. Или расскажи как бы сложилась судьба Блохина, если б условный Лобановский или Базилевич продолжали играть в Динамо?
Мені цікаво, що цей пан бурмотітиме, якщо, не дай бог, щось станеться трагічне. З командою, з вболівальниками Динамо. Він тоді заявлятиме, що Динамо винне. Як в Одесі з Шахтарем. Вважаю, що Динамо має брати письмові гарантії безпеки з кожного з таких діячів: павелки, генінсони, авакови, аброськіни. Всі, хто відповідальний за безпеку, мають дати гарантії. В разі відмови когось, їхати не потрібно. А далі видно буде. Згадайте, як шахтар грав кубкові матчі. Динамо їздило грати на поганому полі, а шахтар грати на нормальному відмовився. І нічого. А тут Динамо попередило давно.
Показать ответы
Вася, так МВС, СБУ та СДО вже дали відповідь, що не рекомендують проводити матч.
Так уже силові органи дали бумаги, що проводити матчі там не можна. Я навіть в цьому випадку не розумію дії того ж МВС, вони дають листа ДК, що там небезпечно проводити матчі, і в той же час приймають участь в організації матчу з Вересом. Толку з того, що дадуть бумажки типу гарантуємо, а якщо щось трапиться, що вони скажуть, типу, упс, вибачте, ми це не могли контролювати.
В Одесі не така ситуація була і то Чорноморцю деякі матчі не давали там грати. А тут місто в зоні прильоту града (не кажучі вже про Смерчі і Урагани, які можуть взагалі з території рашки прилетіти).
Думки Франкова і Ахметова співпадають. Але інші міста хочуть дивитись футбол. Хоча інтерес вже не той. Ще пару років таких чемпіонатів, як цьогорічний з 10-12 команд і можна забути про український футбол.
Показать ответы
Інші міста хочуть дивитись свою команду проти Динамо і Шахти. Подивіться відвідуваність у Кропивницькому, та чи навіть у Олександрії!
Вірною дорогою йдете, пане Суркіс. Один такий лозунг привів до розвалу Союзу. Ваш веде до розвалу Динамо. Краще продай команду.
Показать ответы
Вася, Динамо Киев развалилось с развалом СССР.
У нас все команды были приспособлены к социалистическому, равноправному обществу. Но никак не к капитализму.
Все весомые достижения ДК были достигнуты при советской васти - чемпионства в конкурентноспособном, сильном чемпионате, СК, 2 КОКа.
Команда 1999 лишь последний выхлоп советской футбольной школы.
Никто не обязан покупать Динамо, и вбухивать в него огромные деньги.
Заметьте, те клубы из постсовка, кто выиграл ту же говночашку, ЦСКА, Зенит, Шахтер - отнюдь не были грандами советского футбола.
Так, что господа, как говориться - желания должны совпадать с возможностями.
"Мы надеялись на Хачериди, но у него длительная травма" - а може це травма голови у Реброва. Хто не випускав Хачеріді за основу півсезону? А тепер хоче перевести стрілки. Нехай ще скаже, що шкода, що Гусєв пішов. Це нам шкода. І шкода, що Ребров ще й досі футбол дивиться на халяву.
Показать ответы
Вася, а у тебя в голове нет травмы, или ты - кротовское отродье ?
После всех выбрыков Хачериди и подозрений в умышленных автоголах, его бы ни один тренер не поставил в состав! А сейчас у Хчерриди травма колена из которой он не вылезет до конца сезона.
Да, вчера играли плохо, но это не повод клеветать в адрес взаимоотношений тренера и дурного игрока!
Хіба після Євро не ясно було, що останнє місце - результат набору кротів в команду. Назвіть мені нормального гравця серед них. А з Динамо були Хачереді, Гусєв, який міг зробити результат. Але вони не поїхали. Тому я й зараз вважаю, що Шеченко мав піти з усім тренерським складом. Тимощука на останніх хвилинах він випускав, замість того, щоб врятувати хоча б один матч.
Показать ответы
Вася, эммм,если вы про "Евро",то кажись там Фоменко главным тренером был....
Маріонетка ахметовська.
Показать ответы
Вася, они там все с руки рыжего кормятся. Поэтому и футбол в стране ни какой
Тобі, як видно, вже прочистили. Але віддавати трансляції одному ахмету - це вже занадто.
Показать ответы
Вася, я конечно понимаю, что Динамо по УНИАН никогда показывать не будут, но представь, что ты болельшик условной Стали, и смотришь на свою команду при паршивом качестве трансляции, а в это время по 2+2 показывают условную "Битву экстрасенсов", ибо у нее рейтинги выше
так дела не делаются, бональное неуважение к болельщикам не топовых клубов, даже не к самим клубам, им то деньги все равно за показ заплатят
так а извините, для кого команды в футбол играют? с такой политикой мы еще долго из этой клоаки не выберемся
Ничего не найдено.