Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 16
Зачем публиковать каждый вы**р, на этом сайте этого ''философа"
Показать ответы
Jmuryk, затем, чтобы все зашли и по возмущались, а просмотры то капают
Почему не взять на сборы Каната? Бегает по полю два метра безобразия ( Каргбо) , ни мяч принять ни корпус поставить. Талант!
Показать ответы
Ваната
Красников от тех что привел без проблем избавился. А великие селекционеры, чистокровные динамовцы, от своих преобритений как будут избавиться непонятно.
Показать ответы
Jmuryk, Нормальный подход - понавозить, а потом избавляться :) И это еще поддерживают :) Красников изначально был засланным "казачком" :) Что время и подтвердило!
Буковина, Чи можна краще ми побачили при Михайличенку. Як на мене то при Хацкевичу грали переконливіше. Тому в мінусі чи ні побачимо в кінці сезону.
Показать ответы
Jmuryk, так що було при Хацкевичі бачили, що буде при Михайличенко побачимо, результати будуть у кінці сезону. Візьмемо все доку порівняємо і тоді зробимо висновок. Щодо грошей все вірно, але Лобановському теж зірок не купували.
Подивився інтерв'ю Вацку повністю і зрозумів чому гравці Динамо, майже всі, були за нього. Правильні речі говорить. Цим інтерв'ю справив на мене хороше враження.
Показать ответы
Не дивився, але запитання: гооврить правильні речі. гравці "за", а результат - не нуль, а в мінусі. Чому ж так?
Кепа, Шахтар не платив за нього ці гроші. Це його вартість за версією трансфермаркет. А купили вони його мільйони за 2-3 не більше.
Показать ответы
Jmuryk, І сюди треба додати ще його немаленьку зарплату за період контракту. З якою його ніхто не хотів купувати, а він не погоджувався на адекватну його нинішній ігровій цінності.
Якщо агент не Шаблій то без шансів
Показать ответы
Jmuryk, точно підмічено, будь у Пантіча Шаблій, то б Кадар не грав
Fanat, ДК заважало його підписати, заробітна плата Коноплянки. В Шахтарі він буде отримувати як мінімум 2млн. євро. ДК не може собі такого дозволити.
Показать ответы
Jmuryk, я це розумію,просто на КОНО почали писати всяку ху....,неначе він мусмв за чай з бубликами перейти в ДК,а "смисел" переходити до 5 команди чемпіонату, коли тобі пропонують гру в ЛЧ,перемогу в чемпіонаті 2019-2020,кубок України ,Коно цього не вигравав з Дніпром ,тому можна все зрозуміти!!!
Jmuryk, якщо не тримати різний шлак на контракті і невикористовувавти, то можна було б і наскрести з 3-4 непотрібних гравців на зп жені. але це не наш випадок.
В кінці сезону ми опустимся на 11-12 місце - сумно.
Показать ответы
Перш ніж мінусувати подивіться в таблицю і почитайте правила. В кінці сезону у нас віднімуть 9.8 бала тоді як у наших конкурентів набагато менше. І щоб не впасти нам потрібно набрати як мінімум 10 балів. А так як у нас тільки два клуба приносять очки, то це просто неймовірна цифра. Щоб її досягти потрібно щоб ми та Шахтар дійшли хоча б до півфіналів.
RogerMilla73, Ви жили в паралельній реальності, якщо при Блохіні Динамо грало добре.
Показать ответы
Jmuryk, так грало, а не терпіло, центр Хачеріді-Драговіч, Аруна-Велозу, Ленс-Ярмола-Мбокані - все гравці з високою майстерністю, не неведимки і не биться-бороться
Ничего не найдено.