Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 13
Буковина, Чи можна краще ми побачили при Михайличенку. Як на мене то при Хацкевичу грали переконливіше. Тому в мінусі чи ні побачимо в кінці сезону.
Показать ответы
Jmuryk, так що було при Хацкевичі бачили, що буде при Михайличенко побачимо, результати будуть у кінці сезону. Візьмемо все доку порівняємо і тоді зробимо висновок. Щодо грошей все вірно, але Лобановському теж зірок не купували.
Подивився інтерв'ю Вацку повністю і зрозумів чому гравці Динамо, майже всі, були за нього. Правильні речі говорить. Цим інтерв'ю справив на мене хороше враження.
Показать ответы
Не дивився, але запитання: гооврить правильні речі. гравці "за", а результат - не нуль, а в мінусі. Чому ж так?
Кепа, Шахтар не платив за нього ці гроші. Це його вартість за версією трансфермаркет. А купили вони його мільйони за 2-3 не більше.
Показать ответы
Jmuryk, І сюди треба додати ще його немаленьку зарплату за період контракту. З якою його ніхто не хотів купувати, а він не погоджувався на адекватну його нинішній ігровій цінності.
Якщо агент не Шаблій то без шансів
Показать ответы
Jmuryk, точно підмічено, будь у Пантіча Шаблій, то б Кадар не грав
Fanat, ДК заважало його підписати, заробітна плата Коноплянки. В Шахтарі він буде отримувати як мінімум 2млн. євро. ДК не може собі такого дозволити.
Показать ответы
Jmuryk, я це розумію,просто на КОНО почали писати всяку ху....,неначе він мусмв за чай з бубликами перейти в ДК,а "смисел" переходити до 5 команди чемпіонату, коли тобі пропонують гру в ЛЧ,перемогу в чемпіонаті 2019-2020,кубок України ,Коно цього не вигравав з Дніпром ,тому можна все зрозуміти!!!
Jmuryk, якщо не тримати різний шлак на контракті і невикористовувавти, то можна було б і наскрести з 3-4 непотрібних гравців на зп жені. але це не наш випадок.
В кінці сезону ми опустимся на 11-12 місце - сумно.
Показать ответы
Перш ніж мінусувати подивіться в таблицю і почитайте правила. В кінці сезону у нас віднімуть 9.8 бала тоді як у наших конкурентів набагато менше. І щоб не впасти нам потрібно набрати як мінімум 10 балів. А так як у нас тільки два клуба приносять очки, то це просто неймовірна цифра. Щоб її досягти потрібно щоб ми та Шахтар дійшли хоча б до півфіналів.
RogerMilla73, Ви жили в паралельній реальності, якщо при Блохіні Динамо грало добре.
Показать ответы
Jmuryk, так грало, а не терпіло, центр Хачеріді-Драговіч, Аруна-Велозу, Ленс-Ярмола-Мбокані - все гравці з високою майстерністю, не неведимки і не биться-бороться
Михайличенку
Показать ответы
Jmuryk, мені на це байдуже, головне, щоб я не бачив на пушечний вистріл у складі Кадара, Бурду, Буяльского, Гармаша, Беседіна, якщо йому це позволять зробити, це уже буде означати, що складом керує тренер
RogerMilla73, Якщо завтра інформація про склад тренерського штабу підтвердиться, то ви серйозно думаєте, що Михайленку чи любому іншому тренеру дадуть свободу дій? Де ще таке може бути що головного тренера немає, а тренерський штаб уже сформований?
Тренер тренером, але коли гравці в 24+ роки бояться грати на такому рівні, то їм потрібно закінчувати з футболом. Ну не вірю я що Хац каже їм що кожну третю передачу потрібно віддавати чужому.
Показать ответы
Jmuryk, Нужно понимать, что любой игрок может отдать пас. Дело в том, что некуда отдавать. Нету наиграного выхода и понимания, как действовать и как открыватся. Да и те игроки, которые вышли не могут играть в пас. А игроков выбирает тренер. У него болдьшой выбор игроков, но те, кто играют в футбол ему не подходят
Jmuryk, в этих игроков верит Хац и вопросы к нему. Он же боготворит буяльского, гармаша вернул который с каждым годом деградирует, сидорчук, шепелев туда же... Но он упорно ставит их, а булецы и цитаишвили ... Взроослеют??? А пока наша креативная и основная полузащита лупит в ноги сопернику
Михайличенку
Показать ответы
Jmuryk, мені на це байдуже, головне, щоб я не бачив на пушечний вистріл у складі Кадара, Бурду, Буяльского, Гармаша, Беседіна, якщо йому це позволять зробити, це уже буде означати, що складом керує тренер
Ничего не найдено.