Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 980
Приблизно так Шахов нагнітав перед трансфером Самбрано, тільки ще говорив що це топ захисник.
Показать ответы
Tyrant, то Франков был
Tyrant, Панас прав, то Франков был очень рад Карлосу, Шахов более скептически тогда отнесся к трансферу Самбрано http://www.dynamomania.com/news/405206-tovarisch-karlos-andrej-shahov-harakterizuet-novichka-dinamo
Фак, придурки, чим вам Супряга був не швидкий? Чи хацу треба реактивний форвард з корпусом як у Лукаку і зростом як у Крауча, щоб вигравав 100% лонг болів і подач з флангу? Бо на більше цей чудо-тренер не здатен.
Показать ответы
а якщо на першу домашню гру плакатами на трибунах розмістити, з "приємними побажаннями" до суркісів та хациоли, я кажу не про сектори ультрас, а звичайних вболівалників, але по різних кутках стадіону і взагалі, цілковита пустота більшості матчів на нск за який дикі гроші аренди платить, томіг би на трансфери викроїти і грати на грушевського. на якому нічого для поліпшення не зробили вже котрий рік
Фіналіста Копи за 10 лямів можна продавать по нинішньому ринку. Он за кошмарне дерево Ловрена Ліверпуль взагалі 25 хоче.
Показать ответы
Tyrant, да, но если он спотыкается перед игроками соперника (2 гол Бразилии), то такого финалиста попробуй еще впарить)
Ватель, Стеценко говорив, що Рамос хотів купити ряд гравців, але всі відмовились переходити в Дніпро, тоді і взяли Інкума, Боатенга і інший шлак.
Показать ответы
Tyrant, так і "Волинь" може розповідати, що запрошували Буффона, Балотеллі та Сане, але ті відмовились
Konstantin, 1 час різниці у нас з Іспанією.
Показать ответы
Tyrant, Я в курсі) 20:00 - за Києвом, 19:00 - за Мадридом.
Serg, футболістів екстра класу 20-30 на увесь світовий футбол, а перераховані Вами це футболісти рівня трішки вище середнього.
Показать ответы
Tyrant, исмаили это игрок экстра класса и врядли вообще кто есть сильнее на его позиции
Дід Панас, його потрібно залишати за однієї умови: випускати всякий раз на заміну коли буде дозволяти результат і іноді в старті, для ротації. Але грамотна ротація, це не про Хацкевича. А щодо пари матчів, то вже 2 роки поспіль пара матчів залишає Динамо без чемпіонства. Пара бездарно просраних Хацом матчів.
Показать ответы
Tyrant, Команда Хацкевича в лучшем случае вымучивает минимальные победы - у нас просто не бывает ситуаций, позволяющих рисковать, выпуская молодых игроков.
Дід Панас, а потім 2 травми і 1 дискваліфікація і у нас Буяльський вінгер?
Показать ответы
Tyrant, ну это пару матчей за сезон такое возможно. Зачем молодого и горячего парня держать на лавке ради пары матчей? Значит 2 игры будет на фланге буяльский, невелика потеря, а грузин сыграет 30 матчей в упл в аренде и получит опыт и через сезон будет биться за основу.
От якраз Федецький не поїхав би в Росію, в цьому я більш ніж впевнений.
Показать ответы
Tyrant, ни за какие деньги мира..?
Игорь_pashik 73, Шахов майже не грав? 41 матч за сезон це не грав?
Показать ответы
Tyrant, хотелось, чтобы он больше в основе был. А то как не случалось посмотреть, то на замене или нет вообще. Но конечно, Шахов, можно сказать, поработал, нежели второй Женя)
Ничего не найдено.