23 травня 2022 12:36
6

"Я в ах** від цього". Вацко різко розкритикував Петракова за слова про "роботу футболістів у ліжку з дружинами"

Коментатор Віктор Вацко в своїй програмі «Вацко on air» обурився недавньою прес-конференцією головного тренера збірної України Олександра Петракова.


«Знаєте, що таке національна збірна України для мене? Це футбольна вершина, гордість нації, солідність. І коли людина, яка очолює цю збірну, на прес-конференції, публічному заході в рамках міжнародного матчу за участю міжнародних медіа розповідає, що дасть два вихідні своїм футболістам, щоб ті два дні працювали у ліжках з жінками…

Перед цим була історія у Гладбаху із цитатою: «Ніколи не думав, що буду сидіти в Німеччині, тут будуть до мене добре ставитися і бажати щастя, а мої брати будуть нас вбивати». Як це розуміти? Хто брати? Які брати? А де не брати? А німці хто? Ще не вистачало сказати «дєди ваївалі».

У цій ситуації мені стає, як називає цей стан сучасна молодь, «крінжово». Моє покоління висловлювалося простіше та чіткіше – я в ах** від цього. Ні більше, ні менше. В ах**!

Олександре Васильовичу, ви – головний тренер національної збірної України. Ви розумієте де ви? Розумієте на якому ви рівні? Розумієте команду якої країни і в який час ви представляєте на міжнародному рівні? Ви у принципі розумієте, яка зараз у вас місія там, у Європі. Особливо на офіційних медіа-заходах.

Kalush виходить на Євробачення і на увесь світ кричить: «Save Азовсталь», а тут національна збірна України і відпрацювати жінками в ліжках… Ви серйозно?

Крім того, Вацко привів у приклад роботу, яку в нинішній час робить екс-наставник збірної України Андрій Шевченко.

«У той же час, плюс-мінус в той же день, інші фото – зі зустрічі Андрія Шевченка з президентом Володимиром Зеленським. Весь медіапростір заповнений інтерв’ю Шевченка в статусі амбасадори благодійної платформи United 24 із меседжами, що він представляє Україну на міжнародній арені вже багато років. Різницю відчуваєте?», – висловився Вацко.


Фото - сайт ТК "Футбол 1/2/3"

До речі Шева кума свого послав в слід за крейсером масква за пропозицію віддати москалям те що вони хочуть ?
як то кажуть я з Пєтраковим в бій (розвідку) пішов би , а з Шевою та Вацко ні ...
Ребров змінить його, якщо не пройдуть Шотландію. А взагалі, навіть якщо і пройдуть, він не відповідає рівню тренера національної збірної.
На 100% згодний. Петраков той ще оратор. Краще б нічого не говорив, бо в такі моменти стає соромно за країну
Рідко погоджуюсь з Вацько, але тут Віктор правий.
Петраков мужик з яйцями, з пресою спілкується як дурник.
+