3 лютого 2022 23:45
28

Олександр АЛІЄВ: "у Росії політика не лізе в спорт, чому в Україні лізе? У нас спорту немає"

Колишній футболіст "Динамо", московського "Локомотива" і збірної України Олександр Алієв висловився про Росію та Україну.


- У тебе був російський паспорт.


- Він і залишився.


- Ти громадянин Росії досі?


- Ні, я громадянин України.


- А паспорт [російський] залишився на пам'ять?


– Так.


- У тебе дитинство пройшло в Росії, в Хабаровську, але більше років ти вже прожив в Україні. Цей військовий конфлікт між Росією і Україною, війна, яка сталася і відбувається досі, тобі, як людині, яка жила і там, і тут, як це на тобі відбилося?


- На мені це ніяк не відбилося. Мені шкода в першу чергу тих людей – яких зараз з нами немає, - загинули. Я ніколи в політику не ліз і не збираюся, тому що я там не розумію.


Але я можу сказати - у мене батьки живуть в Росії. Я багато чую, як кажуть про Росію погано. Я давно не був в Росії вже. Може, якби перебував там, і росіяни про Україну говорили б погано.


У мене там батьки, я народився в Росії - це все одно залишиться моя батьківщина. Але я тобі хочу сказати про спорт. Я ніколи не вітаю те, що політика лізе в спорт, в наш спорт. У Росії політика не лізе в спорт. Чому в нашій країні політика лізе в спорт? У нас немає ніякого виду спорту, ти згоден?


- Ну, бокс є.


- Бокс - це хто? Усик, Ломаченко...


- Школа є.


- Але послухай, Саня Усик виграє, Лома виграє - які їм задають питання з приводу ось цього всього?


- Ну, дурні.


- Ми повинні пишатися цими хлопцями. Україна на даний момент може пишатися тільки цими хлопцями. Я не беру Блохіна - це Радянський Союз. А ми ким пишалися? Брати Клички, Шевченко. Зараз ми повинні пишатися цими хлопцями.


Я знаю Саню - який він хлопець простий. Він говорить розумні слова, не входить в дискусію з цими, вибач, ідіотами, які задають йому питання. Він робить те, що любить. Для нас він герой, прославляє нашу Україну. Але для чого ставити ці питання?


У нас був футбол - вбили, повністю.


- Але збірна на рівні.


- Це збірна, а взяти "Динамо" Київ і "Шахтар" - нікуди не виходять. "Динамо" Київ за 4 гри не може забити жодного гола в Лізі чемпіонів – це позорище. Що це таке?


Волейболу немає, баскетболу, хокею, плавання – нічого цього у нас немає. Подивися в якому стані Олімпійська база. Ну як це, поясніть? Навіщо ви вбиваєте? Ну займайтеся своєю справою, політики, а вони там б'ються, обзиваються - я сміюся просто.


- Для тебе, який народився в Росії, але прожив більшу частину життя в Україні, - Росія чи Україна?


- Україна - це вже мій дім. Я тут вже 21 рік, тут народилися мої діти, я виступав тут за збірну, співав гімн, тримав руку на серці. Були якісь пропозиції з Росії, але я не поїхав.


- Ти жив у Москві, довго живеш у Києві. Київ чи Москва?


- Якби я був мільйонером, я б поїхав трохи пожив у Москві - покайфував. Але там дійсно треба дуже багато грошей. А так що мені в Москві робити, чим займатися? Друзі і діти мої тут, - сказав Алієв.

Ще один...
щось сьогодня активізувались тупі консерви типу саленка і гадьониша,ще й якийсь пес приблудний з нарасии по комєнтах смердить,чого їх всіх поплющило?
божже, яке кончене (с)
А мельдоний как назвать, если не политика в спорте?
Отвечать идиоту, вступать с ним в дискуссию это значит опуститься до его уровня. Не реагируйте на всякого рода биомусор.
Сховати
Santos, Алиев БИОмусор? )) А по моему это редкостные токсичные отходы, которые нужно утилизировать
Динамомания, вот личная просьба пожалуйста - не постите новости об Алиеве...пожалуйста. Вот прям вообще никаких. Я понимаю, что вам нужна активность на сайте, но это отвратительное животное! Назвать его обезьяной - это обидеть всех обезьян, и в частности опорочить светлую память гориллы Коко
Феерический долбоклюй...
Здесь никто за Украину не говорит ,потому что не интересно это никому даже.Вам заняться нечем ,лучше бы работой занимались,детьми,семьями и т.д.
Сховати
denchik33, это где здесь, залётный, на "параше" что ли??? Да у вас там, сука, с утра до вечера Украина главная тема по всем каналам.
Сховати
Santos, А ты я смотрю знаешь)))Насрать на вас с большой колокольни,скоро заберем все,и будешь ходить потом в носу ковыряться и говорить ооо как прекрасно.Просто ты дурилка картонная,а хочешь пообщаться более детально пиши цифры обсудим
Сховати
Мне бабушка в детстве говорила: "Сто год мак не родив и голоду не було". Это я о необходимости общения с тобой.
denchik33, войска свои с Донбасса забери для начала
Сховати
Ivan Zaitsev, Пока у меня там нету войск ,ну это пока ))
Сховати
denchik33, да у тебя и ума нету, это больше должно тебя беспокоить...
Ivan Zaitsev, хорошо )
ахахахха зебрете? ну ну, давай, спробуй, тут і подохнете мразі, ми до останньої краплини крові будемо битись, нам відступати немає куда, ублюдок ти кончений
Сховати
Eugene, Боже какое тупое ты только ))чем ты будешь бытыся шляпа ты ,
На Росії політика не лізе в спорт бо вона вже давно в спорті!!!
сашу алиева нужно показывать в цирке, как говорящую обезьянку. Правильно Ольга Смородская в Локомотиве ему дала определение- Уровень развития 3 й класс.