11 жовтня 2021 21:32
9

Президент "Лівого берега": "Динамо" забирає кращих футболістів з нашої академії"

Президент "Лівого берега" Микола Лавренко розповів про відхід дітей з клубної академії в "Динамо".


- Чому "Динамо" не забере у вас кращих футболістів?


– Забирає. На жаль, так. Ви ж знаєте, що юридично ми нічого не можемо. З батьками підписали домовленості, ну і що? Ну і куди вони?


В крайньому випадку, побажали один одному удачі.


- Імена тренерів утримують дітей і батьків, щоб вони тут залишалися?


- Вони бачать, так. Це теж є. Інфраструктура, тренери та професійна команда – така була викладена ідеологія, – сказав Лавренко.

Цікава стаття. І гарно ідуть коментарі.
1. Але ніхто не звернув увагу ЯК СТАВЛЯТЬСЯ ПИТАННЯ цьому президенту.
Просто "наводящі" питання, в яких уже є відповідь. І президент чомусь відповіді дає розсіяні.
а тепер по суті:
2. Завжди всі багатші академії забирали в бідніших. І не тільки в Україні.
І Динамо не виключення. Хоча до славної східної барселони їм далеко. Там просто конвеєр для підсилення арендовця.
Сам був свідком, як тренер шахти давав вказівку забрати у львівського УФК номер такий , такий то і.тд. всього шістьох. Після програного матчу. І менеджер відразу кинувся до дітей і давай шукати їх батьків. Шахта приїхала на фінальну пульку (фінал ДЮФЛУ, дві групи по 4 команди і фінальні матчі згідно місць в групі) зі своїм нотаріусом. Тренер львівян тільки руками розводив. Після турніру шахтар забрав 12 дітей з різних команд. Не вдалося забрати тільки з Динамо і Дніпра.
І коли подивитися на склади команд шахти та ДК, то виявиться що корінних киян в ДК більше ніж обласних дончан в шахті . І чомусь ОФІЦІЙНИХ конфліктів , що шахта вкрала гравця більше ніж конфліктів за участю ДК.
Ах так. Всі ж діти мріють грати виключно в шахтарі
3. ІМХО Стаття заказна. Спеціально облити брудом.
Интересно , а есть такие футболисты , которые мечтают всю свою карьеру провести в команде типа Левый Берег ?
Опять кротовская заказуха. Богатые и именитые всегда переманивали к себе самых талантливых, ведь у них лучшие условия для подготовки, современная инфраструктура и система финансовых бонусов. Так есть, так было всегда и так скорее всего будет и дальше. Если из Левого берега уходят, значит они не смогли создать условия лучше, чем у конкурентов. Кроты в этом плане намного хуже Динамо и всех остальных клубов, но о них тут ни пол звука. Цель этого высера от Трындеца и Левого берега всего лишь испортить воздух в сторону Динамо, вероятно не за бесплатно.
Сховати
Hector, це не висер, а констатація факту. Перестаньте всюди бачить зраду. Виглядаєте наче рашка, яка в будь якій незрозумілій ситуації звинувачує Штати.
Сховати
Cossack 1927, Однобокий какой-то факт, вам не кажется?
Сховати
Hector, ну его тоже можно понять. Они вкладывают силы и время в игроков, а их переманивают. Это не высер, а обычная обида
Hector, речь же не про Ю19 даже, а про академию.
При чём тут Шахта, если юридически в этой сфере пропасть и абсолютно адекватное замечание ЛБ. Сначала набирают по блату, потом начинают выравнивать класс спионериванием интересных воспитанников других академий.
Сховати
Machetero, даже не по блату очень маленькая вероятность сразу набрать группу, которая дойдет до конца
во всем мире крупные клубы переманивают талантливых ребят в свои академии
Machetero, Речь про то, что это говориться только про Динамо, а не про все клубы которые занимаются подобным. Чаще всего неприятные истории с кражей талантов происходят вовсе не с Динамо, а как раз с ржавыми бомжами. Но о них ведь какому-то президенту Левого берега и каким-то журнашлюхам говорить нельзя, за это не платят, а еще и проблем можно найти на свою голову.