17 вересня 2021 00:17
10

Сергій Рафаїлов: "Зараз всіх собак почнуть вішати на тренера. А хто не зміг продовжити контракти з основними гравцями?"

Колишній генеральний директор "Зорі" Сергій Рафаїлов прокоментував поразку команди в матчі з "Буде-Глімтом" (1:3).


- Це просто катастрофа. Всього лише за рік "Зоря" з команди, яка грала у футбол перетворилася на команду, яка намагається заважати грати у футбол суперникам.

Зараз всіх собак почнуть вішати на тренера. А хто не зміг продовжити контракти з основними гравцями, які визначали гру команди і, які прийшли разом з тренером? Хто залишив команду з одним досвідченим воротарем, який навіть залікувати травми не встигає?

Ах, та це ж суперталантні, суперкреативні, суперчесні, і взагалі у всьому супер, супер, супер....– - написав Рафаїлов у Фейсбуці.


Фото - ФК Зоря

А кто вообще создал такую ситуацию с клубом? При которой нет ни игроков замены, нет собственной школы и прочее? Понятно, что футбольные клубы игрушки для олигархов, только помимо этого есть и объективные вещи - тренерская работа, стремление игроков к чему-то, селекция, организационная структура, мотивация, самоуважение. Разве в Европе, в той же Норвегии клубы сильно богаче Зари? Как они там вообще в футбол сезон играют и стадионы в нормальном состоянии держат? Может игроки зарабатывают больше?
слушай,иди ты уже на .уй!
Сховати
Maestro66, он там уже пару лет находится. Это так, фантомные боли от бывшей значимости. Обсуждать успехи расиянскага футбола пока не выходит, вот и радуется нашим влетам. Не обращайте просто внимания.
Сховати
АЛЕКС, росийский футбол в таой же ситуации, если б не лигионеры влетали бы всем и вся
Знов цього довбодятла публикують. Зоря кожен рік починала погано сезони, кожен рік ! Кожен рік з новими гравцями, навіть зараз в них склад не гірше ніж був при Вернидубі. Звичайно це тренерські помилки, це не зараз почалося , а ще з попереднього сезону. Ну хіба адекватно програвати в 3 м'ячі команді яка на рівні зорі? Звичайно тренер винен. А менеджмент в Зорі завжди поганий був, як і у всіх клубах УПЛ.
Сховати
Pavlo, он, конечно, поц, но защиты ж сейчас нет вообще. И опорника.
При нем такого ахтунга не было
справедливости ради, при Рафаилове тоже каждый год команда перестраивалась, потому что продавались все, за кого хоть 5 копеек давали
Сховати
Ingvarr77, при всем негативе к усатому ,при нем хоть за "копейки" уходили.
А тут сразу 4 игрока основы как свободные агенты ушли...
Менеджмент провальный.
Сховати
Ну да, у нас же "СВаиСпецЫаЛЫстЫ" есть, как говорят Франков и КО....
Тарас, только ситуцацию со "свободными" учудил именно усатый таракан. Он когда у него уже возник конфликт, там начал мутки с шаблюкой