Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 155
А за скільки?
І по Яцику не кажуть суму трансферу.
Показати
125, Тому, що фінансові махінації
Це добре, в принципі, адже він шахтарівський арбітр, завжди їм підсуджував. Чого варті лише два однакових епізоди в матчах ШД - ДК, Михавко Егіналдо, пенальті в ворота ДК, і рудий жирік Шола, не має пенальті в ворота бразильських шахтарів, хоча навіть Ріцолі сказав, що там юуа пенальті.
Показати
125, це так, але прийде новий на його місце і іржаві завербують і його))
Так наче 30 червня контракт закінчується? Невже Динамо щось буде платити?
Показати
125, Кендзьори в контракті з ПАОКом була опція автоматичного продовження ще на один рік у разі досягнення певної кількості матчів за сезон.
Буде бутси чистити, для зграї бразильської.
Показати
125, ЗГРАЯ-це про щось благородне, потужне, організоване... тут радше підходить словосполучення "...для бразильського зброду"!
Міліціонер Буткевич ні стида, ні совісті!
Потрібно вимагати аудіозапис, з тим лівим пенальті
Показати
125, 100%
125, В ворота Баварії (ПСЖ - Баварія) дали такий самий пенальті.
Тількі не таке як Шола і Тіаре, за тарілку супа.
Показати
Та той же тіаре в тисячу разів краще будь-яких викидней динамівської академії. А можна ще з другої ліги десь підписати, та так щоб взагалі ніразу не зіграв
А чому у Львові грали?
Показати
125, теж це обурило...але це за для того, щоб менше кататися бідолашним
Циганик людина Павелка?
Показати
125, А шева? Чия людина? Воно явно не самостійне. Нарики з Шабліями керують...
І все б було нічого, якби вболівальник не втрачав 4 роки свого життя
А якби такий гол не зарахували у ворота Динамо. Оце б скандал зробили б усіляки міліціонери Буткевичи і шавки Денисови...
Показати
125, сірожу плакіна і серуна забули)) ті такі самі шавки
Чому коли Павелко був при владі, Циганик не був такий активний, а мовчав? А зараз чіпляється до всього, а подекуди несе відверту маячню, стосовно УАФ.
Показати
125, що не передача, то половину ефіра хейтить уаф))
No results found.