Це добре, в принципі, адже він шахтарівський арбітр, завжди їм підсуджував. Чого варті лише два однакових епізоди в матчах ШД - ДК, Михавко Егіналдо, пенальті в ворота ДК, і рудий жирік Шола, не має пенальті в ворота бразильських шахтарів, хоча навіть Ріцолі сказав, що там юуа пенальті.
Та той же тіаре в тисячу разів краще будь-яких викидней динамівської академії. А можна ще з другої ліги десь підписати, та так щоб взагалі ніразу не зіграв
І по Яцику не кажуть суму трансферу.
Потрібно вимагати аудіозапис, з тим лівим пенальті
І все б було нічого, якби вболівальник не втрачав 4 роки свого життя