Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 11
Здоров'я Крістіану.
Показати
Як зараз пам'ятаю матч на Євро Данії з Фінляндією.
А що мотиву пересічних громадян росії, підтримувати війну???
Показати
Italiano, те ж саме
Жартуєте???
Показати
Italiano, вони продалися ще раніше, нічого святого тільки гроші.
Чим вони кращі за кацапів, вірно - нічим!
Була інформація, що польські фанати бойкотуватимуть матч з Динамо... через проросійського президента.
Показати
Italiano, согласен что суркиса нужно убрать от Динамо киевского!
Одна з найбідніших країн ЄС. З найвищим відсотком самогубств. Але очевидно громадян все влаштовує, бо вони мають якісь інші цінності не подібні до західноєвропейських. Орбан захищає Угорщину перед загрозою яку несе Європа. Когось мені це нагадує.
Показати
Italiano, вони давно вже продалися рашці, і він це навіть не приховує
Те самые бджолы с лаборатории?
Показати
А нет, это же наверное пчелки с пасики Бандеры
Ваша жалоба
Он говорит не конкретно об академии Динамо, а об Украинском ( советском) футболе в целом.
Показати
Italiano, кстати, нынешнему укр футболу до советского - срать и срать.
Для создания семьи
Показати
Italiano, Так... То есть без росписи в ЗАГСе нельзя создать семью... Хм... А почему тогда людям удается сделать это без росписи в ЗАГСе?
*считанные и *его. Гребанный т9
Показати
Лучше бы Супряга тоже отключил Т9, когда выходит на поле :)))
После возвращения Беседина Супряга провел щитаные минуты на поле. Неужели они действительно надеялись увидеть ево в игре с Вильяреалом.
*считанные и *его. Гребанный т9
Показати
Лучше бы Супряга тоже отключил Т9, когда выходит на поле :)))
No results found.