Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 115
Один клуб заплатив ох...які бабки за трансфер гравця і такі ж ох...які сплачує щомісяця, а інший клуб користується цим гравцем, не сплачуючи навіть 30% ЗП. Це по нашому. Завжди говорив, що менеджмент в ДК - це "проффесори" своєї справи.
Показать ответы
DK86, ну если Луческу он не нужен, так бы сидел в дубле и платили ему все 100%, а так и платят 70%, игрок на виду, голы забивает, может кого заинтересует купить. Нормальная обычная история, один тренер использовал игрока, пришел новый и ему он не нужен. Все правильно сделали, тут уже тренд всегда критиковать менеджмент. Или вы думаете за Солем стояла очередь желающих купить и платить всю зарплату? Скорее всего это был лучший вариант, его и взяли.
Дуэлунн!!! Це вже не смішно. Пристреліть його, нехай людина не мучиться.
Показать ответы
DK86, если бы только его,тут полкоманды надо за такое отношение к футболу.
"Я приезжал на базу в 12 дня и уезжал поздно вечером." Це рабовласницький лад. Дайте людині волю!!! Не можна так знущатись.
Показать ответы
DK86, :)))
Яка стидоба!!! Змінюються тренери, а мазохізм для вболівальників продовжується. Що нам робити в ЛЧ з такою грою(вибачте за слово)
Показать ответы
DK86, Деньги зарабатывать, например
DK86, якщо ти не знаєш що робити в ЛЧ, то ти баран.
Якщо не Скрипник, я не зрозумію
Показать ответы
ці вболівальники гідні свого тренра, бажаю вам - Калтвенцева і до побачення
Mario, Шабанова, вважаючи на високий травматизм я б залишив. А до твого списку додав би Русина та Караваєва з Бойком.
Показать ответы
DK86, Русин здорово відкривається і втікає з мячем, щойно переглянув повтор у нього було 4 дуже хороших моменти, хлопцю просто не вистачає впевненості а це прийде, Караваєва не правильно використовують - в збірній Шевченка йому альтренативи не було, а це про багато значить, щодо Бойка то втрата незначна..
Не знаю навіщо піднімається Михайличенко в перерві овертайму, ніби йому є що сказати футболістам. Спілкується тільки з Сидорчуком)))
Показать ответы
DK86, спрашивает что делать
Я хочу щоб цей
Показать ответы
Я хочу щоб цей заголовок прочитали гравці Динамо перед матчем
Суркіс, візьми Скрипника, тоді не потрібно буде платити суддям, а нам не прийдеться червоніти перед фанами інших клубів.
Показать ответы
DK86, судді тоді будуть судити безкоштовно?
Ватель, та про що ви говорите? Назвіть хоч одного толкового воротаря, кого за свою карьєру підготовив "незмінний" Михайлов.
Показать ответы
DK86, СаШо, не?
DK86, ну я надеюсь что Кучерук или Нещерет выстрелит, или Исенко с Полтавы заберут).
Надежд на Бойко/Бущана, давно нет. Я согласен, что Михайлов не может пока воспитать стабильного вратаря, хотя много вратарей прошедших Динамовскую школу неплохо играют в УПЛ за другие клубы.
С воротниками беда,или тренера для мотивации обновить.
Ничего не найдено.