Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 118
Не вірю, хіба що Динамо доплатить 1,5 ляма
Показати
Грає ніби каторгу відбуває. Неввже відмучився?
Соль, Беніто, Родрігес, Русін, Каддурі, Бертольо, Окодува, Пантич і т.д. Їх виступи по арендах в інших клубах вчергове підтверджують кваліфікацію нашої селекції.
Показати
DK86, За то у нас свои специалисты. Это очень важно
Вам також смішно?
Показати
DK86, Мне - нет. Вспомните о вчерашнем матче и желание смеяться исчезнет.
Один клуб заплатив ох...які бабки за трансфер гравця і такі ж ох...які сплачує щомісяця, а інший клуб користується цим гравцем, не сплачуючи навіть 30% ЗП. Це по нашому. Завжди говорив, що менеджмент в ДК - це "проффесори" своєї справи.
Показати
DK86, ну если Луческу он не нужен, так бы сидел в дубле и платили ему все 100%, а так и платят 70%, игрок на виду, голы забивает, может кого заинтересует купить. Нормальная обычная история, один тренер использовал игрока, пришел новый и ему он не нужен. Все правильно сделали, тут уже тренд всегда критиковать менеджмент. Или вы думаете за Солем стояла очередь желающих купить и платить всю зарплату? Скорее всего это был лучший вариант, его и взяли.
Дуэлунн!!! Це вже не смішно. Пристреліть його, нехай людина не мучиться.
Показати
DK86, если бы только его,тут полкоманды надо за такое отношение к футболу.
"Я приезжал на базу в 12 дня и уезжал поздно вечером." Це рабовласницький лад. Дайте людині волю!!! Не можна так знущатись.
Показати
DK86, :)))
Яка стидоба!!! Змінюються тренери, а мазохізм для вболівальників продовжується. Що нам робити в ЛЧ з такою грою(вибачте за слово)
Показати
DK86, Деньги зарабатывать, например
DK86, якщо ти не знаєш що робити в ЛЧ, то ти баран.
Якщо не Скрипник, я не зрозумію
Показати
ці вболівальники гідні свого тренра, бажаю вам - Калтвенцева і до побачення
Mario, Шабанова, вважаючи на високий травматизм я б залишив. А до твого списку додав би Русина та Караваєва з Бойком.
Показати
DK86, Русин здорово відкривається і втікає з мячем, щойно переглянув повтор у нього було 4 дуже хороших моменти, хлопцю просто не вистачає впевненості а це прийде, Караваєва не правильно використовують - в збірній Шевченка йому альтренативи не було, а це про багато значить, щодо Бойка то втрата незначна..
Не знаю навіщо піднімається Михайличенко в перерві овертайму, ніби йому є що сказати футболістам. Спілкується тільки з Сидорчуком)))
Показати
DK86, спрашивает что делать
No results found.