Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 7
Africanda-S, А вам відомо, що на Євро Маліновський грав з травмою і тільки після турніру переніс операцію?! У Аталанті, у минулому сезоні, один з найкращих гравців і зараз постійно в основі виходить. Це по пресі італійських журналістів і спеціалістів, а там не такі як в Україні працюють! То може треба вміти використовувати сильні риси гравця?!
Показать ответы
Малиновський сильний гравець , можливо, кращий в нашій збірній. Але його характеристики не найкращі для моделі гри збірної Малиновський виглядав блискуче в збірній Шевченко, коли ми грали (чи намагалися грати) першим номером і контролюючи м'яч. Але з сильними суперниками така гра не давала результату і Шевченко після, поразки від французів 1 : 7 почав грати з сильними суперниками в трохи інший футбол. Це дало результат, але Малиновський уже виглядав не так , як раніше. та і Зінченко також ( в тому числі і на ЄВРО)..
В Аталанті у малиновського трошки інші за якістю партнери по команді, от і виглядає він там куди краще.
Vova1986, Як дістали ці недолугі писаки :(
Показать ответы
DrDK, ну не всі такі розумні як ти
Kovalchukkoleg, Ладно за Родригеса деньги заплатили и тут нужно свое вернуть и заработать. А Де Пену из "грязи" вытянули, дали шанс и оно выеживается? Это о многом говорит :( Это не Бетао, Силва, Юссуф... были порядочные и позитивные парни, но эти... :(
Показать ответы
DrDK, А где оно выеживается? Вышел на замену, поучаствовал во втором голе, пеналь, я так понимаю, его прерогатива. Что еще?

ИМХО, пошла волна давления на чела ( очень порядочного и культурного ) кем-то инспирированная! Знаем, не первый, проходили...
А що на фото такого, поясніть?
Показать ответы
DrDK, 1488 - посмотри в интернете значение этого.
Кепа, Ага - кротоферма именно та соломинка :)))
Показать ответы
Там есть деньги и есть желание их тратить
Давай бесплатно или за пару тугриков, покажи всю "мощь" менеджмента кротовни :)))
Показать ответы
DrDK, про менеджмент кротов я бы не иронизировал. За последние лет 10 они столько бабла заработали именно благодаря менеджменту, что нам пока и не снилось.
Серго, Для початку треба загальну ситуацію з розвитком у країнах розглядати, а не все на Суркіса вішати! Тут все у прірву летить у економіці і інших галузях, а ви хочете, щоб футбол процвітав? :) Ніколи такого не буде!!!
Показать ответы
DrDK, Динамо 38 млн евро заработало в ЛЧ, деньги на трансферы есть, экономика не при чем здесь.
Ничего не найдено.