Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 45
А в нього прям "відчуття" є))) Гнати діда втришия разом з суркісом!
Показати
VoValdo, і кума, кума і кума :)))
вигризли нічию у Колоса - Красені!
Показати
VoValdo, випередили мене поділитись цією радістю
ЦІкаво , а як сетанта буде рахувати прибутки? В цій ситуації вони можуть бути в плюсі ,а скажуть що в мінусі і ніхто нічого не доведе!
Показати
VoValdo, Цей канал не з України, там бухгалтерія доволі прозора для податківців, тобто в розвиненій державі збрехати не вийде та і не прийнято там брехати за подадтки, бо дуже жорстко стежать та карають за порушення;) Тому сумніватися у прозорості прибутків саме сетанти неприходиться
Контраст: порожній стадіон на Динамо на відміну від матчу кротів з Реалом( і справа тут не тільки в турнірі та супернику - платити за цей ндофутбол у виконанні ДК небагато бажаючих!
Показати
VoValdo, тільки хотів додати такий коментар.
Але зараз прийдуть інші коментатори і скажуть, то не на кротів ходили дивитись, а на Реал.
Який футбол, стільки і вболівальників
Я от думаю, кому ніого робити витрачати ще гроші, щоб дивитися на те ,як страждає ( а не грає) на полі Динамо? Цікаво скільки вболівальників буде на трибунах наших??
Показати
VoValdo, якби я мав змогу, то обов'язково би прийшов, адже я підтримую Динамо ЗАВЖДИ! І після перемог і після поразок! І найбільше у важкі часи! Бо це команда мого життя!
А те що Динамо на фарты фенер та Штурм пройшло нічого?
Шахта,як би там не було має малюнок гри , хоч якийсь і грає в ЛЧ. Динамо ж в кожній грі мучається,а не грає і сьогоднішній поєдинок вкотре це продемонструє(
Показати
VoValdo, якщо Шахта така класна, що Ви робите на динамівському сайті?
Три від Бенфіки, Дніпра тепер від Зорі!!? Чекаєио трьошку та чергову поразку від Фенера в четвер - цього разу точно не відскочимо з турками(
Показати
VoValdo, чого ж, сьогодні 3-2 а не в суху, зростаємо!=))
VoValdo, Стабільно пропускаємо три. Але тут вже два забили. Тому наступний матч повинен бути вже 4:3 на нашу користь :)
Karlos, обгрунтування?Джулай все по-факту: Циганков вже два а то й три роки на одному рівні топчеться бо ДК не дає шансу рости!
Показати
VoValdo,
Обгрунтування? А де вони в Джулая?
Динамо не дає шансів рости? Які такі шанси? Динамо народило та виховало його хлюпиком? Чи Динамо не дає йо у можливості в кожній грі з відверто слабкими командами УПЛ демонструвати високий рівень в кожній грі, а не тоді, коли Вітя ощасливить нас своїм настроєм на гру? Циганков не де онструє стабільної гри високого класу щоб продати його! Бо є така елементарна річ - щоб продати потрібно наявність відповідного покупця! При цьому у Віті ж і футбольні, в фінансові амбіції. А порівнювати Динамо з Бенфікою - це взагалі ідіотизм!
Перекладу слова Яковенка: жоден клуб не готовий був платити за Циганкова ті гроші ,які хотів Суркіс і тому дограє рік по контракту і потім шукатиме нову команду.
Показати
VoValdo, все, як Суркіс любить
Ширинкович, я гадав того Вовка вже давно в живих немає ,а воно досі там у суді( Жах! Нічого в цій кримінальній країні не змінється(
Показати
VoValdo, те, що Волкова і Вовк - різні люди, - не бачите?
No results found.