Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 32
100 %. Сподіваюся Ребруха змінить літом цигана!
Показати
VoValdo, для чого ось Сабо без роботи.
Буковина, контракт до літа!!! 2022 року всього, тому така паніка! а тепер увага: далеко не факт , що Діалло продовжить контракт,адже видно по хлопцю - має талант, і певно, вже зараз його можуть підписати у далеко не найгірший клуб з топ-5 ліг Європи. Лишається загадкою, хто в Динамо додумався підписати контракт аж на 1 рік( Як якийсь мотлох то на 5 років ,а потім оренди бескінечні, а як ніби талант - і тут вср..лися(
Показати
VoValdo, на жаль, мушу погодитись, наш менеджмент працює не найкращим чином. Клієнтів Шаблія чи Селюка ледве розпихуємо куди небудь, а тут дійсно видно, що хлопець може вирости до неабиякого рівня, але перспективи подальшого перебування в клубі викликають побоювання
VoValdo, так это обычный молодой игрок, которых пачками берут, пачками отпускают, обычная текучка в юношеской команде. Если бы всем сразу давали большие контракты, то где деньги брать? А тут проявил себя - тогда и заключают полноценный контракт.
SheriFF_2, ви думаєте Луческу сліпий чи тупий? Там не все так просто з Діалло. Певно він не буде продовжувати контракт з ДК(який діє до літа 22 року) і швидше за все вже взимку(максимум літом) Діалло гратиме в Європі тому при таких розкладах немає смислу його в основу підтягувати.
Показати
VoValdo, якщо я не помиляюся, то Діалло підписав дорослий контракт
Насправді все дуже сумно. Група з якої можна було вийти напряму, а зараз ми тільки на 2-ге місце претендуємо. а можемо і 4-те зайняти( Група в якій аутсайдер набрав 3 очки 2 з яких з Україною( Не здивуюся, якщо Франція взагалі програє фінам по такій ситуації та й по-хорошому з такою грою ми не заслуговуємо на ЧС грати.
Показати
VoValdo, ровно как и фины да и теже французы!
Останні два сезони показують, що в ЛЧ Динамо робити нічого . Ні гри - ні результату. В минулому році пощастило що були угорці, то набрали очки, а так - тотальна дупа. Тому поки рано ділити шкіру того самого волохатого звіра, а потрібно Суркісу думати над тим, щоб підсилювати команду і робити її хоча б на рвні ліги Європи конкурентною. Буде сильна команда - ЛЧ нікуди не дінеться, там і кілька раундів можна пройти ,щоб потрапити в основну сітку.
Показати
VoValdo, два сезона показывают, что что мы зарабатываем в разы больше, чем три года до этого ) а если продадим Буяльского :) - мы в полном шоколаде...ну, не сможем, при всем желании, заработать в ЛЕ или там , где играет Заря)
pashik, ні, то стара водонапірна вежа, ніби одна з пам"яток Маріуполя.
Показати
VoValdo, дяка за инфу. Но как ни крути, похожа на будку, башня получилась.
Гадаю принаймі половина команди в ДК мають задуматися про своє майбутнє в команді. З Супрягою то +- все зрозуміло і питання тільки часу коли він знову поїде в оренду..
Показати
VoValdo, зачем им задумыться? воспитанники и Ю19 как-то не напрягают, трансферов нету, че им чухатся то?
А свого часу був таким перспективним!!! Згадайте юного Коваля у матчах проти Аяксу одразу після переходу в Дк...Еех..
Показати
VoValdo, чомусь одразу згадується матч з Янг Бойз :(
Реультат закономірний! Гра ДК викликає як і рік тому більше запитань аніж відповідей. З цим складом більше з команди не витиснути ( питання по Луческу теж відкрите, гадає це його теж максимум з цим складом). На фоні такого Динамо - Шериф грає просто в космічний футбол не маючи і близько таких ресурсів( Прикро бо з такою грою в неділю знову кротам програємо(
Показати
VoValdo, задрали з цим Шерифом. Ви хоч матч дивились з Реалом?
Кількість моментів Реала? Ударів в ствір воріт?

Шериф відверто відскочив. Бувало таке і не раз. Бате вперше виходив в ЛЧ і була схожа ситуація.
Куди коменти діваюься? Хто там адмінить,альо?
Показати
Это глюки админ системы. зайди на сайт заново и на ветку
Нічого не знайдено.
user avatar
1 листопада 2021 15:10
user avatar
13 січня 2022 12:41
user avatar
13 січня 2022 12:46