Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 23
Куди коменти діваюься? Хто там адмінить,альо?
Показать ответы
Это глюки админ системы. зайди на сайт заново и на ветку
SheriFF_2, час ще є, а от який смисл в останні дні підписувати гравуів нових, питання риторичне. Тепер заграє - не заграє, скільки часу потрібно йому,щоб набрати форму влитися в команду? Бездумна та недоцільна кадрова політика - візитівка ДК (
Показать ответы
VoValdo, цілком з вами погоджуюсь..Гравцю , тим більше , латиносу треба час на адаптацію в нашій країні... Комусь більше , комусь менше... Але час всеодно потрібен.. А тут цього самого часу і немає...на носі ЛЧ...А підсилення потрібно вже...! В даному випадку , хлопака хотів грати в Бордо...але не все вирішує сам гравець...є агенти , президенти , гроші....Хотілося б , щоб це предбання було корисним для Динамо, а не таке як транплін в інший клубб. Приклад , Родрігес...
VoValdo, справа у тому, що Динамо спеціально чекає дедлайну, бо ,,на прапорці" і клуби і гравці більш зговірливі і їх можна взяти за менші кошти.
Гаманець диктує поведінку Динамо на трансферному ринку. Мабуть так.
VoValdo, он уже собирался в Бордо не не срослось.
Africanda-S, у ньоо її не було з початку матчу!
Показать ответы
VoValdo, тоді інша справа! За таке має бути покарання!
Соавсті
Pavlo, це він "обіженка" бо вчасно пішов з ДК і не став гріти лавку за хороші гроші? Маячню не пишіть хоч. Роман вчасно пішов і зараз грає за кріпкоо євросередняка, а де Динамо зараз?
Показать ответы
VoValdo, а хто його тримав? Чи його прикували? На той час він програвав конкуренцію, пішов , молодець , а чого тоді він винним клуб робить? Це ж він на футболах розказував яке Динамо хрінове, хто його за язика тягнув?
Красені Олександрія!Здивували, приємно! З Перемогою!
Показать ответы
Навіть без того, що грали з кротами, мені теж сподобались, самовіданно грали, дисципліновано
Леоненко і слово "експерт" не зовсім коректно писати поруч, хіба ,що так і писати в "".
Показать ответы
VoValdo, у нас який футбол, такі і експерти))
Чапыч, для чого тоді гравці в Київ взагалі запрошувати ,якщо не можуть потім домовитися? Логіка проста - перед тим як їхати , уже має бути розумінння і попередні усна домовленість, а так по-факту потім спливають якісь незрозумілі речі? Не знаю,що там з рубінАм але якщо все так ,як пишуть - це недолік керівництва Динамо (черговий) .
Показать ответы
VoValdo, ні, це специфіка латино-американських агентів. Вони починають викручувати руки перед підписанням контракту. Про це не можливо домовитись, бо ці люди щось нове вигадують по ходу бесіди.
Africanda-S, питання не взаявочному періоді,а в тому,що УПЛ розпочинається і беруть гравця який не факт чи встигне зігратися. Тобто поки футболіст стане в стрій мине кілька тижнів ще. Коротше в ДК все ,як завжди...
Показать ответы
VoValdo, щоб зігратися, не так і багато часу КЛАСНОМУ гравцеві потрібно. Ось Шкурін через добу після прибуття на збір забив гол, у наступних двох матчах - ще 2 голи. І таких прикладів у футбольній практиці чимало.
Чому підписують так пізно? В останній момент(
Показать ответы
VoValdo, заявочний період ще дуже далекий від завершення. До того ж переговори можуть мати затяжний характер.
VoValdo, лучше позже, чем никогда
VoValdo, переговоры ж не один день длятся) Тем более при отсутствии средств.
Зробили б хоча б якийсь стиковий матч між Минаєм і клубом 1 ліги,а так черговий цирк(
Показать ответы
VoValdo, а не вийде, в Миная 10 чол на контракті))
Ничего не найдено.