Молодці хлопці! Ярослав - ТОП! Якби не козел Ребров, рекорд по голам за ЗУ був би побитий! Мальдера, поки все добре, враховуючи , що склад не оптимальний, доробок! На другий тайм чекаю Матвія у склад!
Ай хлопці молодці, розвели клоуни букмекерів сьогодні на нормальне бабло судячи за все))) Вилітати разом - то хоч грошиків на договірняк зруати вирішили))
Відмучилися , по іншому й не сказати(( При Реброві мучилися в Лізі Націй та увесь відбір (крім хіба Ісландії де щастило що капець) до ЧС - тож, певно, сьогоднішній результат - це підсумок всього того неподобства( Гри немає - результат на табло!
Щодо самого матчу: Зубков, Ванат, Забарний та Тимчик -
...Тичик - "Леви Матчу"(((
Микола ,Цига та пономаренко чи не єдині хто достойний похвали за матч!
Матвій взагалі красава - просто не нарадуюся! Сподіваюся, що малий буде основним восени в ЗУ!
Реброву слід сказати прощавай та займатися пошуками (певно іноземного) нового ГТ!
Хоч і зі слабкою Олександрією але це приємно дивитися, як біжать, комбінують, забивають, віддаються на полі! Так тримати! З перемогою усіх! Команда і тренер сьогодні молодці!
VoValdo, слабкі не слабкі, але кротяча помийка лише один гол їм забила...поле їм там не таке було чище шось, але сьогодні газон теж не кращої якості був)
Для чого таку "дічь" в соцмережі зливати?Піару не вистачає людині, чи що?? Як грає зять - ми всі вже бачили, подивимося на Суркіса-молодшого у грі, бо гадаю тепер Костюк почне йому давати грати часто, ао до першої серйозної помилки Нещерета зачекає.
Ці іграшки ( ФК) багатіїв - це зло!
там такі голи позалітали, шо і дурню ясно, що це договірняк
Щодо самого матчу: Зубков, Ванат, Забарний та Тимчик -
Микола ,Цига та пономаренко чи не єдині хто достойний похвали за матч!
Матвій взагалі красава - просто не нарадуюся! Сподіваюся, що малий буде основним восени в ЗУ!
Реброву слід сказати прощавай та займатися пошуками (певно іноземного) нового ГТ!
Я ще почекаю на фінал ))