Всього коментарів 6
Ух, як кротом засмерділо... фуууууууууу!!! Аж гидко.
Показати
ну это ахYй,товарищь,Вы параноик! в комнате проветри
Що вони судять?! Явна рука у нас і пенальті, удар Гармаша, Браун в офсайді, але не чіпає мяча, ...біл свистить положення, а не корнер! Жесть. Було три ідіоти, а тепер пять...
Показати
про руку и пенальти я промолчу. но Идейе бsл в активном вне игры, если бы он не бежал к мячу после того как Богатинов отбил, углового не было бы, там был защитник которому Браун поставил корпус)
Мля матів не хватає. Де Динамо? Коли вся ця ... закінчиться. Блохін будує команду? З такою грою на наступний зезон ми за виживання будем боротися. Ніякої думки, швидкості, настрою, а нашим меготренерам пох сидять і втикають на цю убогість. Що в ДК роблять Мехмеді, Селін і т.д. Уявляю, як би замість Карпат була Борусія 10-0 і це за щастя.
Показати
+1927. согласен полностью. Добавлю что сегодня мертвый Гусев, Вида
Он то прав, но толку от етого нитья. Нам вот тоже, мягко говоря, судьи не помогают, однако, Блохин нюни не распускает.
Показати
У нас не отбирают забитые голы. Многие винят Годуляна в поражении от Шахтера, но Годулян на самом деле прилично отсудил. Так что это разные вещи.
Цікаво буде подивитися: а. Чи вміє Барса грати в залежності від ситуації ( рахунок 2-2 їх повністю влаштовує, отже, можна зіграти на контрах )? б. Чи вміє Барса грати без Мессі? в. Чи лишень за рахунок великого бабла можна побудувати класну команду (ПСЖ)?
Показати
б) Прошлый тур чемпионата проходил без Месси,5:0 победа,если не ошибаюсь. Но был,конечно,не ПСЖ)
А 2 голи то з офсайдів... При чому 3 БД із 200 процетного.
Показати
баш на баш. 2-й гол малаги и 3-й гол Боруссии из офсайдов, так что квиты. Причем Боруссии было даже тяжелее, ведь не будь 2-го гола Малаги им хватило бы одного чистого в овертайме. Но какой однако характер показали немцы, а наши пропустили гол за две минуты пока Ярмоленко был вне игры и воют.