Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 7
За Ю-19 уже играть не сможет. Неужели сразу в основу, вместо Бущана, Бойко и Рудько. Так он не просто орел, это же лев какой то.
Показати
Нещерет конечно, а не Рудько.
UA, 140 км для Африки не расстояние. John Amah Aniagboso - В Динамо перешла первая часть Джона Амаха, а в Полесье вторая - Chijoke Aniagboso. Близнецы наверное.
Показати
Балоун, https://www.transfermarkt.com/john-amah/profil/spieler/1101329
https://www.transfermarkt.com/chijoke-aniagboso/profil/spieler/1111147
В Полісся воротар прийшов з Giant Brillars FC а той що ніби до нас з Sunshine Stars також на трансфермаркеті знайшов ніби є такі))
Какой то бред. Адвокат подает на розыск в Интерпол. А почему не нотариус? Это должно быть обращение следователя или прокурора в Департамент международного полицейского сотрудничества Национальной полиции. И в Динамо его за что, если его экстрадируют в Украину, то он не будет играть в футбол, а отбывать срок и платить алименты со своего тюремного заработка. Да и как игрок он уже нулевой.
Показати
Балоун, Просто компетентність адвоката одразу видна з першого погляду) і до того ж - ще один доказ того, що історія якась мутна
Africanda-S, Еще 13 раз по одной минуте и будет 100 игр за СБУ.
Показати
Балоун, несерйозно. По-перше, це буде ганьба, насамперед для українського футболу, ФУ і лише потім для Коноплянки. По-друге, ніхто цього не дасть зробити. Один раз такий плювок стерпіли, але далі - ні, тренера винесуть вперед ногами. Я хотів би почути не жарти, а виважені пояснення цього неподобства. Бо не упевнений, чи знайдеться бодай один журналіст, який зажадає пояснень від Ротаня.
А он согласен? Или опять зарплата тут, а он там,в Венесуэле.
Показати
Балоун, він там загуляв на новий рік і не повернувся в розташування команди, а вже березень на носі. Як то кажуть проблемний Родрігес відпочиває.
Лазар Маркович серб. Ну они просто рвутся к нам поиграть в военное время. Да и 32-х летний румын самое то. И переводчик, и лидер раздевалки.
Показати
Балоун, дивлячись на склади італійських команд (та й не тільки), де дуже багато гравців 30+ і на результати і гру цих команд я б не був настільки категоричним щодо віку гравців.
На контакте - це як "на дроті" Журналист однако, университет закончил. Или нет? Наверное вместе с Костюченко учился.
Показати
Балоун, Это "на связи"....
No results found.