Коментарі користувача:
Показати коментарі
Всього коментарів 126
Как достал этот Ляшко. И те слабаки которые его поддерживают. Что совсем ума в головах нету? Или любите презервативами быть много раз использованными? Я не голосовал за Порошенко, не голособал бы даже за него за деньги, поскольку за таких предателей как Порошенко, Гриценко, Ляшко и другой мусор 2010 года, который агитировал проти всех тем самим приведя к власти банду донецкую или стоял на коленях перед Яныком во время его президентства я не мог голосовать. Но считаю лучше поехать на финал ЧМ и поговороть с путиным, чем ехать хз зачем на восток. Ну что то случиться с Порошенко и что снова выборы. Хренов пиарщик этот ляшко. И полные дураки те кто его поддерживает. Тупое стадо. Извините если кого то оскорбил.
Показати
Но считаю лучше поехать на финал ЧМ и поговороть с путиным, чем ехать хз зачем на восток. Ну что то случиться с Порошенко и что снова выборы. Хренов пиарщик этот ляшко. ----------------- Ну так давно говорили что у него бабла нет на раскрутку имени, и он так себя ведет чтобы чаще на тв приглашали. Эдакий Леоненко в политике.
и это пишет человек, который боготворит Тимошенко ))
Вы бред написали. Ляшко больший патриот чем такие как вы. Он жизнью рискует на востоке и делает то чего не делает наша продажная милиция. Про поездку на разговор к Путину вы просто меня убили. Порошенко хватило мозгов не поехать, и он правильно сделал. Это приглашение есть политический ход Путина. Вы не заметили как сильно активизировались боевые действия вчера и сегодня? Так вот в то время когда там террористы пытаются переломить ход дел с новой техникой из России на свою сторону, было бы политическим самоубийством ехать в Бразилию.
Хоть одна тварь пускай попробует предать майдан проголосовав за ставленика донецких - Порошенко. Думайте головой, люди. Слава Украине
Показати
Если я проголосую за Порошенко, то я - "тварь"? Выбирай слова, уважаемый... Он наверняка станет президентом, и почти наверняка - в первом туре. И все проголосовавшие за него - твари? Один ты - д'Артаньян?
Віктор Андрійович, за Юлю ті у кого мозги та ті хто розуміється в політиці. Якщо люди не розуміються в політиці, на кожних виборах голосують за іншого кандидата, бо він модний на той час, то і маємо бардак в країні через таких як ти непослідовних, які здавали і здають країну. Юля це найбільш послідовний політик, людина, яка малапозицію 10 років тому і відстоює її сьогодні, людина у якої підтримка в Європі і США, людина по якій нічого не доказали суди Яника, єдиний кандидат по якому пройшлися по всьому житті всі суди і нічого не знайшли, єдиний кандидат, який не став на коліна перед Яником і бандою. Якщо вам мозгів не вистачає це зрозуміти це ваші справи. Гриценко киданув країну в нікуда агітуючи проти всіх. І на ньому клеймо пофігіста буде на все життя, як і на інших маріонетках проти всіхах. Гриценко це тряпка, яка вам красиво вішає лапшу.
Показати
Вот это земля дурочками полнится )))
А ти ніколи не задумувався, що той, хто "покривав" Яника з бандою, дав вказівку "не трогать, а если и посадить, для создания ореола мученицы, то создать более-менее комфортные условия"...... Це, звичайно моя уява, але з кожним днем мені бачиться, що все це могло бути саме так, і всі ці кроваві події останніх пів року, були сплановані ой, як давно! Залишилось лише затравити "этого, что у нас карамельки производил"(с).путін.
Ненавиджу політика Гриценка. Тварюка агітував проти всіх в 2010 році, здав країну Янику, а тепер балатується в президенти. Маріонетка настояща. Краще б збирали підписи про те, щоб негідники, які здали країну агітуючи проти всіх не мали права балатуватись в президенти.
Показати
нет, блин, все должны за твоего зека Юлю голосовать.
Так по темі. Знай правду про те, що зустрічався орошенко з Фірташем. http://lb.ua/news/2014/04/30/264937_firtash_podtverdil_vstrechalsya.html
Показати
На це вказує Юлія Володимирівна, хоча у неї особисто були набагато одіозніші тет-а-тет, а тут роздувають з мухи слона. Подумаєш?Зустрічався Порошенко з Фірташем.
Порох как и его электорат... нестабильный, продажный и не понятно с кем он будет после выборов. А сели кто то в танке... то Порошенко это второй Ющ. Уже договорился с донецкими и сегодня критика новой власти у него. За Порошенко голосовать... себя не уважать.
Показати
Я буду голосовать за Юлю, только она с её энергией способна развалить созданную Януческу систему и пересажать коррупционеров и приструнить олигархов, энергии за 2,5 года в тюрьме накопила достаточно. Порох олигарх и никогда против олигархов не пойдёт, вот и сейчас от греха подальше колесит с предвыборным туром по Западной Украине, вместо того, чтобы помогать спасать страну. При Пете будет Кучма-Лайт.
Дякую, Сідаш. Приємно, що у головного редактора мого улюбленого сайту така позиція. Слава Україні
Показати
Героям Слава!
Львів як і повинно було бути.
Показати
Насколько я понимаю, они вообще не хотят в Украине играть. А не только в Харькове.
Главное что бы жолто синие братья шведы, братья черногорцы поставили на колени "великую" Россию. После всего того зла, тех оскорблений что они делали и говорили. Чемпионат Европы 2016 без России.
Показати
http://www.youtube.com/watch?v=bVdXZTY2XqI
Ребята, все на майдан Незалежності. За Украину.
Показати
харик...расческу-дать,бери и чеши
Автор: harik
21 березня 2013 12:38
Чорноморець - Динамо. Вболіваємо за Київ разом
 Привіт, друзі. Вже оплатив квиток на матч в Одесі. Хочу підтримувати Динамо на секторі ультрас. Там вхід на гостьовий сектор організований?
Автор: harik
12 січня 2013 13:05
Сьогодні день народження київського динамівця Артема Мілевського
 Друзі, сьогодні народився гравець виликого київського Динамо - Артем Мілевський.    Давайте привітаєм його, побажаєм міцного здоров"я та побільше голів в ворота суперника. &nbs...
Автор: harik
21 липня 2012 15:56
Чому не грав гімн України в першому матчі київського Динамо в Прем'єр лізі?
Мова звісно про матч Динамо-Металург Д. Народ, це що вчергове наша влада нам нагадила? Дуже багато вже бачив чемпіонатів України, але такої неповаги до держави, народу, тих кого немає вже вживих ще не бачив. Та ще й в столиці.....
Автор: harik
29 червня 2012 13:34
Збір підписів за те, щоб Андрій Шевченко не покидав київське Динамо та національну збірну України
 Можливовже хтось і створював такий блог, але я особисто його небачив. Тому пропоную висловитись за те, щоб гордість України, герой України - Андрія Шевченко ще хоча б сезон був відданий клубу на...
Автор: harik
9 травня 2012 15:14
Квитки на Євро 2012. Хто получив від кур'єра оплачені квитки?
Привіт, динамівці. Пропоную в цій темі відписувати про свою ситуацію з отримання квитків на Євро 2012. Як відомо в правилах записано,що отримати квитки людина повинна за 6-4 тижнів до початку турніру....
Автор: harik
4 березня 2012 20:31
Новые конкурсы прогнозистов от Динамомании. Когда?
 Народ, подскажите пожалуйста когда будет новый турнир прогнозистов. Помню было очень интересно. Почему бы на 10 туров (уже на 9 не сделать). 
Автор: harik
5 грудня 2011 17:35
Ребята, как попасть на ультрас сектор киевского Динамо в матче против Карпат?
Ребята, как попасть на ультрас сектор киевского Динамо в матче против Карпат, если я не из Киева?