Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 105
Будь хто з сіяних клубів накидає кротам мінімум 5 голів по сумі двох матчів, окрім хіба що Бенфіки
Показать ответы
dj-liam, та яке нам діло до того, скільки їм накида.ть?! Ми і в одному отримували 5. Якщо відверто, то у разі, коли кротам "накидають 5", то на скільки більше нам?! Ми з посередніми командами ще не знаємо, чи вийдемо з групи.
Боляче читати інтерв'ю маркевича
Показать ответы
По факту Маркевич правий, як би ми себе не вводили в оману.
dj-liam, чому? Що він не так каже?
Vlad_95, ми краще УСІМ
Показать ответы
dj-liam, что ты несешь? при чем тут твое "усім" к вылету зенита?)) На игру Динамо противно смотреть и уже далеко не первый год, а о нашем чемпионате где на стадионах собирается в среднем по 1-2 тыс доходяг. И иронизировать на эту тему, когда у самих футбол мягко сказать, с каждым годом только сдыхает, нет смысла.
dj-liam, И не забывай, что ты находишься в паблике с тематикой футбол, а из-за таких как ты, у меня складывается впечатление, что мы как раз "усім" не лучше.
Останній матч з Аталантою буде показовим
Показать ответы
dj-liam, будет таким же тяжелым как и первый матч
Класична жидівська схема Бєні - Дніпро збанкрутував, борги віддавати не хоче і не буде, а тепер як Фенікс з попелу відновиться.
Браво!
Цікаво, УАФ і УЄФА мовчки проковтне?
Теж саме він хоче зробити з Приватбанком - спочатку довів до банкрутства, держава вклала туди 150 млрд гривень з кишені платників податків, а тепер жид хоче банк назад.
А влада, яку він привів і ручні суди цьому сприятимуть
Показать ответы
dj-liam, Посмотрите на историю с Палермо летом. Один в один ситуация, старый клуб в долгах, его распускают и создают в Серии Д новым команду с чуть измененным названием. А Парма уже таким финтом из Серии Д до Серии А вернулась. Да и у Нас пример с Оболонью был показательный. Это совершенно нормальная практика для всего мира, даже термин есть, называется команда-феникс, не знаю чего у нас фанаты хейтят это и не болеют за новую команду, хотя всем понятно что это старая команда, нигде в мире даже вопроса не возникает наша это команда или нет.
Kikotilla, швидше б зєля зрозумів, що він президент України, а не малоросії.
Бо поки крім повернення Сватів на тєлік я ніяких дій від нього не бачу
Показать ответы
dj-liam, Ви це Сєнцову розкажіть.
dj-liam, порохоботы слепы
Самбрано, Сідклей, Попов, Піварич сьогодні не грають, отже, когось з них варто очікувати завтра якщо не в старті, то принаймні в заявці, враховуючи травму Бурди та "відпочинок" Миколенка
Показать ответы
dj-liam, Вы информацию хоть немного о Динамо читайте!!! Пиварич травмирован и в Киеве остался!!!
dj-liam, http://www.dynamomania.com/news/492960-sambrano-sidklej-shepelev-letyat-s-dinamo-na-match-v-mariupole-popova-v-sostave-net
dj-liam, и Попова вроде отцепили(((
І ні слова в статті про те, що на 4му місці в рейтингу українець
Показать ответы
dj-liam, статью передрали видимо с раша-источника
FCDK1927, всі клуби, що грають в єврокубках, проводять ігри через 2 дні на третій, і нічого. А в Англії навіть неєврокубкові клуби по 50 матчів за сезон проводять. І якось живуть.
Показать ответы
dj-liam, в Англии у клубов по два равноценных топовых состава, а у этих венгров даже одного не будет.
Не вірю
Показать ответы
dj-liam, Аналогічно. Без доказів повірити важко. Зараз можна говорити все, шо завгодно... Тим більше, що такої інформації вимагає наявна ситуація.
Ничего не найдено.